Source: iStock/AntonioGuillem

Kochani chce przedstawić Wam jeden ze sposobów wyciszenia całego ciała, całego organizmu, w najtrudniejszym dla Was momencie, kiedy jesteście wyprowadzeni z równowagi psychicznej i fizycznej, kiedy jesteście zdenerwowani, w stresie lub nawet w chwili ataku paniki.

W każdych okolicznościach, w każdej sytuacji, w ciągu kilku lub kilkunastu minut dojdziecie do stanu uspokojenia całego organizmu. Doznacie stanu pełnego relaksu.

Wiemy, że wszelki stres jest przyczyną wielu chorób. Towarzyszy nam na co dzień i nie sposób całkowicie go unicestwić, więc… trzeba nad tym codziennie pracować. Kiedy opanujecie tą metodę, będziecie żyli o wiele dłużej, ciesząc się pełnym zdrowiem i w harmonii z otaczającym światem.

Piszę o tzw. „oddechu kwadratowym” . Na czym polega ten rodzaj relaksacji oddechowej? Oddech dzielimy na 4 etapy: wdech, pauza, wydech, pauza. Fazy oddechowe powinny trwać ca 5 sekund każda. Czyli, możemy sobie policzyć….

  • Wdech – pobieramy powietrze (liczymy: 1,2,3,4,5)
  • Zatrzymujemy powietrze – pauza (liczymy: 1,2,3,4,5)
  • Wydech – powietrze wypuszczamy (liczymy: 1,2,3,4,5)
  • Wstrzymujemy oddech – pauza (liczymy: 1,2,3,4,5)

Wystarczy 5 do 7 takich cykli, a już poczujesz się lepiej – pod warunkiem, że skupisz się tylko na oddychaniu i liczeniu do 5 w myślach lub na palcach własnej ręki.

Ta metoda relaksacji – wyciszenia, jest praktykowana przez wielu „sławnych” ludzi lub komandosów, którzy np. podczas ćwiczeń w bardzo zimnej wodzie, gdzie muszą w niej siedzieć do 5 godzin, żeby pokonać stres, zaczynają stosować „oddech kwadratowy”.

Zastosuj i przekonaj się jak ta metoda działa, w czasie stresu, paniki, hałasu, silnego wzburzenia, gdzie ktoś Cię denerwuje w jakiejkolwiek sytuacji życiowej. To jedna prosta technika oddychania, którą możesz praktykować kilka razy dziennie. Polecam!

Jeżeli potrzebujesz mojej pomocy, a nie potrafisz sobie poradzić, to zapraszam na Pomoc Indywidualną, przy pomocy Światła, Siły i Mocy Archanioła Rafała lub Archanioła Jofiela – opisy znajdziesz w sklepiku.

Tutaj link: https://lastomine.pl/pl/p/7-dniowy-rytual-uzdrawiajacy%2C-oczyszczajacy-i-aktywujacy-czakry-z-Talizmanem/322

lub

Link: https://lastomine.pl/pl/p/3-dniowy-Rytual-Anielski-dajacy-sile%2C-moc-i-wprowadzajacy-Swiatlo-do-Twojego-zycia-z-Talizmanem/349

Pozdrawiam Was cieplutko i świetliście Lastomine

Sklep: http://www.lastomine.pl
E-Mail: lastomine@gmail.com
Blog: http://www.lastomine.com
Strona internetowa: http://ionaieilis.pl.tl/
Facebook: https://www.facebook.com/Magicznastronalastomine/?fref=ts
YouTube: https://www.youtube.com/results?search_query=Lastomine