Septarie – „Smoczy Kamień – Jajo Smoka”

Wielkość: 70 mm Waga: 485 g

Tylko jedna kula – jeden kamień!

Wyjątkowe, silne energie! Septarie pochodzi z terenów, na których mieszkali Indianie (USA – Utah). Silnie połączony z Matką Ziemią. Posiada jej pamięć i wiedzę. Wspaniały kamień do medytacji, połączeń z Duszą Wyższą; poznanie Praw Ziemi.

Jeden z najrzadszych kamieni na świecie.  Leczy ciało i dusze. Dodaje odwagi w relacjach miedzy ludzkich. Dodaje sil w realizacji marzeń i pragnień. Dodaje pewności siebie. Septarie dodaje cierpliwości i wytrzymałości w dążeniu do celu. To także kamień mówców – idealny dla osób, które występują publicznie. Pomaga wdrażać wszelkie pomysły i nowe projekty w życie. Pomaga w leczeniu alzheimera (pamięć i koncentracja), zębów i kości (artretyzm, reumatyzm).

Sklepik: https://lastomine.pl/pl/p/Septarie-Smoczy-Kamien-Jeden-z-najrzadszych-kamieni-na-swiecie.-Leczy-cialo-i-dusze.-Dodaje-odwagi-w-relacjach-miedzy-ludzkich.-Dodaje-sil-w-realizacji-marzen-i-pragnien./1152

Septarie – „Smoczy Kamień – bransoletki

Wielkość: 19 cm – na gumeczce

Tylko dwie bransoletki!

Sklepik: https://lastomine.pl/pl/p/Bransoletka-Septarie-Smoczy-Kamien-Jeden-z-najrzadszych-kamieni-na-swiecie.-Leczy-cialo-i-dusze.-Dodaje-odwagi-w-relacjach-miedzy-ludzkich.-Dodaje-sil-w-realizacji-marzen-i-pragnien./1153

Kochani, sama posiadam od dawna Smoczy Kamień – moją kochaną kulę, z którą medytuję i łączę się energetycznie, by poznać Prawa Ziemi, oraz mądrość i wiedzę. Można z nią nawet spać. Posiada niezwykłą energię, którą wyczuwa się od razu, po kontakcie dłoni z tym wyjątkowym kamieniem.

W tej chwili posiadam jedna, jedyną kulę, którą mogę polecić, jak również dwie bransoletki – tylko dwie!!!

Zapraszam do sklepiku Lastomine.pl

Pozdrawiam Cię cieplutko i świetliście

Twoja Lastomine

Sklep: http://www.lastomine.pl
E-Mail: lastomine@gmail.com
Blog: http://www.lastomine.wordpress.com
Strona internetowa: http://ionaieilis.pl.tl/
Facebook: https://www.facebook.com/Magicznastronalastomine/?fref=ts
YouTube: https://www.youtube.com/results?search_query=Lastomine