Nowości i nie tylko!
Odwiedź nas. Zapraszamy na zakupy.
Oto wybrane pozycje, które możecie znaleźć w sklepiku https://lastomine.pl/
Wyjątkowy naszyjnik z perłami słodkowodnymi, oraz z kamieniami: spinel i kryształem górskim. Srebro (925) Ręczne wykonanie
Talizman od Lastomine na agacie mszystym. Kamień wyciszenia, spokoju i bezpieczeństwa. Ułatwia kontakt z Istotami Natury. Kamień siły i mocy. Dodaje wiary w siebie i poprawia niską samoocenę.
Ten sam kamień możena nabyć po niższej cenie. Szukaj w kategorii: „Minerały – kamienie szlachetne”
Talizman od Lastomine – Bursztyn – silnie leczniczy; usuwa negatywne energie z aury i pomieszczeń; pomocny w depresji i stanach lękowych; daje wewnętrzną siłę i radość życia
Ten sam kamień możena nabyć po niższej cenie. Szukaj w kategorii: „Minerały – kamienie szlachetne”
Bransoletka Makrama z naturalnymi kamieniami. Larimar – ułatwia kontakt z Aniołami Światła, Siłami Boskimi. pomaga osiągnąć zdolności tzw. paranormalne jak jasnowidzenie, telepatia, podróże astralne, samouzdrowienie…

Piękny wisiorek z fasetowanego, błękitnego topazu w rodowanym srebrze (925). Topaz daje zadowolone i szczęśliwe życie emocjonalne, przybliża samorealizację. Dodaje pewności siebie. Ręcznie wykonany

Talizman od Lastomine – Szmaragd – kamień piękna, miłości, harmonii i sprawiedliwości. Aktywuje moc samoleczenia, odmładza i regeneruje. Kamień „boskiej inspiracji”. Przynosi bogactwo i obfitość.
Ten sam kamień możena nabyć po niższej cenie. Szukaj w kategorii: „Minerały – kamienie szlachetne”
Piękna i delikatna bransoletka z chryzoprazu. Kamień szczęścia, pomyślności, sukcesu, przyjaźni, ochrony, pieniądza i uzdrowienia. Kamień dobrej nadziei. CZAKRA SERCA
Wyjątkowy pierścień ze srebra (925) z naturalnego larimaru, spinelu, peridotu i topazu. Ręczne wykonanie

Bransoletka z szungitu. Na gumce – 19 cm. Idealna również dla mężczyzny. Szungit silnie oczyszcza organizm, posiada właściwości ochronne i lecznicze.
UNIKAT! Kolekcja – komplet biżuterii z Lawy. Wisiorek + kolczyki + łańcuszek – piękne wyściełane pudełko. Wspaniały prezent!
Wisiorek Czakra siódma – Korony – Sahasrara z ametystem , w srebrze (925) – Ręczne wykonanie + olejek gratis
Piękna bransoletka z kamieniami szlachetnymi w srebrze (925). Larimar i bursztyn – kamienie o wysokiej jakość i wibracji. Cudowny prezent!

Rytuał Anielski 11 Archaniołów – Róg Obfitości – przyciaga wszelakie bogactwo (duchowe i materialne), zdrowie i siły witalne, spełnienie i lekkość życia, oraz realizacje marzeń.

To tylko wybrane propozycje ze sklepiku.
Zapraszam na zakupy. Znajdziecie również wiele innych projektów ze srebra, kamieni szlachetnych, oraz minerałów i talizmanów. Wszystkie propozycje biżuterii są wykonane ręcznie i z kamieni o najwyższych, pięknych wibracjach.
Pozdrawiam Was cieplutko i świetliście
Wasza Lastomine
Sklep: https://www.lastomine.pl
E-Mail: lastomine@gmail.com
Blog: https://lastomine.com
Strona internetowa: https://ionaieilis.pl.tl/
Facebook: https://www.facebook.com/Magicznastronalastomine/?fref=ts
YouTube: https://www.youtube.com/results?search_query=Lastomine