Kochani, nareszcie będzie można zakupić w moim sklepiku, naturalne minerały, bryłki kamieni, które specjalnie zostały sprowadzone z Maroka, Brazylii, Urugwaju i Madagaskaru. To naturalne odpromienniki, które chronią przed promieniowaniem, negatywną energią otoczenia, ale również posiadają właściwości lecznicze, przynależne do właściwości poszczególnych kamieni. Polecam postawić taki kamień na stojaczku (również są już w sklepiku), w salonie, w sypialni czy w biurze. Cudowna energia tych wyjątkowych okazów, natychmiast daje się odczuć.

W sklepiku znajdziecie: Baryt, Dolomit, Hematyt, Labradoryt (okazy o wadze do 1 kg), Ametysty – szczotki ametystowe. W miarę możliwości sprowadzę inne piękne minerały.

Poniżej wybrane zdjęcia (niektóre minerały bardzo trudno jest sfotografować – nie oddają swojego piękna – kolory w rzeczywistości są ciemniejsze – wyraziste):

BARYT

Naturalny odpromiennik!

Jako kamień ochronny, baryt, ze względu na swój efekt osłaniający przed promieniowaniem, powinien być w stanie chronić człowieka przed chorobą spowodowaną wysokim narażeniem na promieniowanie. W ten sposób jest on w stanie wspierać leczenie zaburzeń psychicznych, takich jak klaustrofobia, obsesje, neurastenia i histeria. Ponadto może pomóc nieśmiałym osobom w budowaniu pewności siebie, wzmacnianiu pamięci, pomaganiu w żalu, traumie i pomaganiu osobom starszym w zwiększeniu witalności – dodaje energii życia. Baryt dodaje nadziei i pewności siebie w ciężkich chorobach. Powoduje, iż wierzymy w cudowne uzdrowienie, nawet najbardziej poważną chorobę można wyleczyć – wiara jest niezwykle potrzebna w takich sytuacjach.

Baryt inspiruje nowymi pomysłami, oraz pomaga wprowadzić je w życie. Aktywuje nowe talenty, pomaga przyciągnąć sukces i fortunę. Pomocny w walce z lenistwem, tchórzostwem, agresywnością i drażliwością.

Więcej zdjęć, oraz informacji: https://lastomine.pl/pl/p/Piekna-bryla-barytowa-z-metalowo-plastikowa-podstawka-i-certyfikatem.-Ochrona-przed-promieniowaniem%2C-negatywnymi-energiami%2C-obsesja%2C-histeria%2C-klaustofobia.-Kamien-pewnosci-siebie-i-odwagi./699

DSCN2470

DSCN2465

HEMATYT

Hematyt posiada barwę stalowo – czarną o blasku metalicznym. Posiada silne właściwości ochronne – odbija negatywne energie (tak jak lustro, w magii ochronnej, pozytywnej – odbija zło). Jest kamieniem wyjątkowym, aktywizuje w nas ukryte siły, które pozwalają nam sprostać wyzwaniom dnia codziennego. Dodaje Siły, Mocy i Odwagi – Kamień Wojowników (symbolizuje Tarczę i Miecz jednocześnie). Wspiera proces zdrowienia. Pomaga zmienić marzenia w rzeczywistość. Pomaga przetrwać trudne momenty w naszym życiu. Posiada niesamowitą moc samoleczenia – kiedy zrobimy rysę na jego powierzchni, a potem przetrzemy ją palcem, to ona prawdopodobnie zniknie.

Zapewnia wygrywanie procesów sadowych, ponadto przyciąga prorocze sny, które ostrzegają przed niebezpieczeństwami. Pomaga w rekonwalescencji w osłabieniu i po chorobie, w skurczach mięśni, w bezsenności, w namiętności, zdrowiu i witalności, sukcesie, wydobywa z depresji – wprowadzając światło do naszego życia, wzmacnia odporność na stres. Dotlenia organizm. Uśmierza bóle reumatyczne, Wspomaga w zroście złamanych kości, w zapaleniu płuc i w dolegliwościach wątroby. Hematyt czyści krew, dając energię i ciepło.  Wpływa korzystnie na płodność. Działa kojąco na opuchnięcia i nabrzmienia, jest dobrym środkiem przeciwko rwie kulszowej. Hamuje krwawienia i regeneruje chore komórki. Leczy stany zapalne. Hematyt użyty z karneolem wzmacnia koncentrację. Jest dobrym kamieniem ochronnym – posiadając hematyt jesteśmy w szczególnie silnym kontakcie z naturą.

Jest naturalnym tlenkiem żelaza – ułatwia wchłanianie żelaza do organizmu – idealny dla kobiet.

Więcej zdjęć, oraz informacji: https://lastomine.pl/pl/p/Hematyt-kamien-dajacy-ochote-do-zycia%2C-aktywnosc%2C-daje-odwage-i-sile.-Silnie-chroniacy-jest-jak-lustro-odbija-wszystkie-negatywne-energie-Czakra-Podstawy-/701

DSCN2484.JPG

DSCN2485

Dolomit

Naturalny odpromiennik!

Dolomit przynosi radość, daje pozytywne podejście do życia i przybliża samorealizację. Równoważy umysł, daje większą wrażliwość i pomaga w emocjonalnych stanach. Ponadto dolomit pomaga realizować zadania, osiągnąć cele i spełnić życzenia. Dolomit jest kamieniem cierpliwości, stałości i wierności na wybranej przez siebie drodze. Oczyszcza aurę z negatywnych energii, przywraca pole energetyczne człowieka do stanu naturalnej równowagi. Kamień wyciszający emocje: gniew, agresję, strach… Dodaje radości życia.

Więcej zdjęć, oraz informacji: https://lastomine.pl/pl/p/Dolomit-oczyszcza-aure-z-negatywnych-energii%2C-przywraca-pole-energetyczne-czlowieka-do-stanu-naturalnej-rownowagi.-Kamien-wyciszajacy-emocje-gniew%2C-agresje%2C-strach…-Dodaje-radosci-zycia./700

DSCN2476

DSCN2472.JPG

Labradoryty

(pół polerowane)

Labradoryt to kamień mistyczny, pomaga odnaleźć naszą drogę życiową; posiada energię, która usuwa wszelkie dręczące myśli, w zamian dodając odwagi, kreatywności, jasności umysłu, oryginalności. Często noszą go osoby zajmujące się białą magią (Wicca), alchemią. Ale oczywiście nie tylko…

Polecam go przede wszystkim osobom, które szukają swojego powołania: pracy, hobby, jednocześnie dodaje on pewności siebie w podejmowaniu decyzji i realizacji zadania. Labradoryt pomaga nam odnaleźć swoją drogę i powołanie, pomagając usunąć z naszego życia wszystko to, co już do nas nie pasuje, co jest już nieaktualne.

Kamień pomaga również w leczeniu chorób oczu, mózgu oraz w procesie metabolizmu i trawienia. Tak więc labradoryt z chęcią pomoże Ci w pozbyciu się zbędnych kilogramów.

Widzicie go również na moim zdjęciu profilowym. Tak, to właśnie jest labradoryt, przepiękny kamień, który posiada ogromną moc i którego uwielbiam – często go noszę.

Labradoryt działa najlepiej na czakrze serca.

Więcej zdjęć, oraz informacji: https://lastomine.pl/pl/p/Labradoryt-bardzo-duzy-UNIKAT-Najpiekniejszy-kamien-Swiata.-Do-medytacji%2C-uwalnia-od-natloku-dreczacych-mysli%2C-przywoluje-jasnosc-umyslu%2C-dodaje-odwagi%2C-mistyczny-kamien/696

DSCN2511.JPG

Więcej zdjęć, oraz informacji: https://lastomine.pl/pl/p/Labradoryt-UNIKAT-Najpiekniejszy-kamien-Swiata.-Do-medytacji%2C-uwalnia-od-natloku-dreczacych-mysli%2C-przywoluje-jasnosc-umyslu%2C-dodaje-odwagi%2C-mistyczny-kamien-/697

DSCN2497

Więcej zdjęć, oraz informacji: https://lastomine.pl/pl/p/Labradoryt-UNIKAT-Najpiekniejszy-kamien-Swiata.-Do-medytacji%2C-uwalnia-od-natloku-dreczacych-mysli%2C-przywoluje-jasnosc-umyslu%2C-dodaje-odwagi%2C-mistyczny-kamien-/698

DSCN2492

AMETYSTY

Naturalny odpromiennik i energetyzator!
Jest to kamień wysokiej jakości i o silnych, pięknych wibracjach.

Daje spokój, w którym odchodzą lęki i dysharmonie, udziela ufności i oddania wobec sił Wszechświata. Kieruje ducha ku nieskończoności, wspiera medytację i inspirację. Zwiększa zdolonści parapsychiczne. Wspomaga leczenie nerwicy, stresu, a także skóry (wypryski, wrzody, żylaki).  Leczy migrenę, oraz uśmierza bóle (głowy, kości, żołądka).

Silnie oczyszcza inne kamienie, oraz pomieszczenia i ludzi z negatywnej energii. Tworzy tarczę Światła!

Oczyszcza pomieszczenia z negatywnej energii, oraz bytów, przwołując duchy opiekuńcze. Ametyst, to kamień silnie oczyszczający i chroniący, jednocześnie pozwala otworzyć się na przekazy, wspomagając rozwój duchowy.

Kamień przemiany, transformacji np. by zmienić samotność w związek pełen miłości, by zastąpić biedę bogactwem, by zmienić chorobę w zdrowie, by zmienić pracę na lepszą, by zmienić partnera/kę, by zmienić mieszkanie – zawsze zmiana ze złego na dobre, a z dobrego na lepsze.

Zmiana życia na lepsze, złą sytuację w dobrą.

Ametyst działa na czakrę korony – stymuluje trzecie oko.

Więcej zdjęć, kamieni ametystów, oraz informacji: https://lastomine.pl/pl/c/Ametyst-naturalne-mineraly/62

DSCN2583

DSCN2541

DSCN2535

DSCN2600

DSCN2556.JPG

Nie ma dwóch takich samych minerałów. Kazdy jest inny, wyjatkowy.

Pozdrawiam Was cieplutko i świetliście Lastomine

Sklep: http://www.lastomine.pl
E-Mail: lastomine@gmail.com
Blog: http://www.lastomine.wordpress.com
Strona internetowa: http://ionaieilis.pl.tl/
Facebook: https://www.facebook.com/Magicznastronalastomine/?fref=ts
YouTube: https://www.youtube.com/results?search_query=Lastomine