Konkurs 4

Kochani, bardzo dziękuję Wam za udział w KONKURSIE: „Moja Istotka Światła – Moje Zwierzątko”. Tym razem, mniejsza ilość osób wzięła udział w konkursie. Otrzymałam pytania, dlaczego konkurs trwał tak krótko, ponieważ wielu z Was jest na urlopach i po prostu nie miało możliwości wzięcia w nim udziału. Moi Drodzy… to nie pierwszy i nie ostatni konkurs. Zapraszam na następne.

Zdjęcia Waszych istotek – zwierzątek, oraz historie były piękne, ciekawe, pełne miłości i cudownych energii.

Spośród wszystkich osób, które wzięły udział w konkursie, Siły Anielskie za moim pośrednictwem wybrały następujące osoby:

Pierwszą nagrodę

pierścień z kamieniami szlachetnymi: z ametystem, akwamarynem i czerwonym turmalinem w srebrze (925). Ręczne wykonanie. Wartość nagrody, to 244 zł.

Ring Blau & Beere Amethyst, Aquamarin, Turmalin

OTRZYMUJE:

EWA

Historia Ewy: https://lastomine.wordpress.com/2018/07/18/konkurs-moja-istotka-swiatla-moje-zwierzatko-historia-i-zdjecia-nadeslane-przez-ewe/

Drugą nagrodę

Talizman od Lastomine – karneol – dodaje odwagi, pewności siebie, pomaga dostrzec szczęście; talizman dla osób smutnych i pesymistycznie nastawionych do życia. Wartość nagrody, to 233 zł.

DSCN1643 (2).JPG

OTRZYMUJE:

ANIA

Historia Ani: https://lastomine.wordpress.com/2018/07/06/konkurs-moja-istotka-swiatla-moje-zwierzatko-historia-i-zdjecie-nadeslane-przez-anie/

Nagroda pocieszenia

Piryt – Przyciąga bogactwo i dobrobyt. Kamień niezależności i odpowiedzialności; pomaga realizować cele i wdrażać je w życie; wzmacnia uczucie własnej wartości – pokazuje, że życie jest piękne i ma sens! Wartość nagrody, to: 43,99 zł.

DSCN1855.JPG

OTRZYMUJE:

Irenka

Historia Irenki: https://lastomine.wordpress.com/2018/07/05/konkurs-moja-istotka-swiatla-moje-zwierzatko-historia-i-zdjecia-nadeslane-przez-irenke/

GRATULUJĘ!

W sprawie otrzymania nagród, skontaktuję się z zwyciezcami przez E-mail.

Pozostałym uczestnikom bardzo dziękuję i wierzę, że następnym razem Siły Światła to Was, obdarzą nagrodą.  Zapraszam Was Wszystkich na kolejny konkurs.

Pozdrawiam Was cieplutko i świetliście Lastomine

Sklep: http://www.lastomine.pl
E-Mail: lastomine@gmail.com
Blog: http://www.lastomine.wordpress.com
Strona internetowa: http://ionaieilis.pl.tl/
Facebook: https://www.facebook.com/Magicznastronalastomine/?fref=ts
YouTube: https://www.youtube.com/results?search_query=Lastomine