Konkurs - Ewelinka

Konkurs trwa do 22 lipca!

Jeszcze jeden dzień – tylko do dzisiaj – do godz. 24-tej

Zasady udziału w konkursie: „Moja Istotka Światła – Moje Zwierzątko”: https://lastomine.wordpress.com/2018/06/30/konkurs-moja-istotka-swiatla-moje-zwierzatko-cenne-nagrody/

Zwierzątko – Historia i zdjęcia nadesłane przez Ewelinę  – „Moja Istotka Światła – Moje Zwierzątko”

Konkurs - Ewelinka 1

Leon pojawił się w moim życiu 13 lat temu jako wyczekany, pierwszy „mój własny” kot. Przyznam, że nie liczyłam na wiele. Mówi się, że koty są egoistyczne. Że się nie przywiązują. Że są zdystansowane. Dlatego nie nastawiałam się na wiele. Wystarczyła mi radość z tego, że taki indywidualista zagości pod moim dachem. A jaki będzie miał charakter – to się okaże. Ostatecznie, kot – tak jak i człowiek – też ma prawo kogoś nie polubić i wcale nie świadczy to o jego złym charakterze. Po prostu czasami coś nie gra… I tyle.

Leoś okazał się ogromnym pieszczochem. Chyba przypadłam mu do gustu dość szybko, co okazywał przez towarzyszeniem mi we wszystkich domowych czynnościach, pakowanie się do mojego łóżka, a także hojne „barankowanie” łebkiem i ugniatanie łapkami. Przyjemność z obserwowania tego futrzastego cudu każdego dnia rosła.
Kilka lat później dowiedziałam się, że jestem chora i że jest to choroba przewlekła. Każdy z epizodów, w zależności od natężenia dolegliwości, spędzam albo w łóżku, albo po prostu wypoczywając w domu. I wiecie co…? Leoś zawsze wie, że to ten moment, kiedy szczególnie potrzebuję troski, bliskości, spokoju. Nie opuszcza mnie ani na krok, sypia blisko mojego serca i twarzy, przychodzi „pocieszać” i pomiaukuje, by nawiązać kontakt. Pilnuje mnie.
Gdy ktoś Wam powie, że koty się nie przywiązują, albo że są fałszywe – uśmiechnijcie się, proszę, serdecznie, i nie wierzcie w ani jedno słowo, bo ten ktoś nie ma pojęcia o czym mówi… 🙂
Ewelina
To prawda…, również uważam, że koty są mądre, a na pewno nie fałszywe. Ślicznie dziękuję Ewelinko, za Twoją historię i zdjęcia Leona. Pozdrawiam cieplutko

KONKURS (jeszcze)TRWA!

Kochani, zostało malutko czasu, tylko 1 dzień – wysyłajcie zdjęcia i opowiadania.

Zapraszam do uczestnictwa w konkursie i przesyłania zdjęć oraz opowieści o swoich milusińskich – Istotkach do 22 lipca 2018r, czyli dzisiaj do godziny 24 – tej.

Wasze historie proszę o przesyłanie na mój adres E- mail: lastomine@gmail.com z adnotacją, że wyrażacie zgodę na publikację Waszej historii, zdjęć, oraz imienia na moim blogu i stronach internetowych (możecie podpisywać się pseudonimem). W temacie listu, proszę wpiszcie: KONKURS: „Moja Istotka Światła – Moje Zwierzątko”

Do wygrania wspaniałe nagrody:

https://lastomine.wordpress.com/2018/06/30/konkurs-moja-istotka-swiatla-moje-zwierzatko-cenne-nagrody/

Pozdrawiam Was cieplutko i świetliście Lastomine

Sklep: http://www.lastomine.pl
E-Mail: lastomine@gmail.com
Blog: http://www.lastomine.wordpress.com
Strona internetowa: http://ionaieilis.pl.tl/
Facebook: https://www.facebook.com/Magicznastronalastomine/?fref=ts
YouTube: https://www.youtube.com/results?search_query=Lastomine