krwawy ksiezyc

Kochani to wyjątkowe zjawisko, będzie można zaobserwować już od godziny 21: 30, w piątek 27 lipca 2018r., w prawie w całej Europie. Jest to najdłuższe wydarzenie astronomiczne – najdłuższe zaćmienie Księżyca w całym stuleciu. Zaćmienie krwawego Księżyca będzie trwało przez ponad póltorej godziny. Na ciemnoniebieskim niebie zmierzchu, zjawisko to wygląda wyjątkowo pięknie i tajemniczo.

Pełnia ta nosi nazwę Burzowego Księżyca lub Miodowego Księżyca. Od kilku dni odczuwamy wyjatkowe i niezwykłe energie, ponieważ to pełnia w Wodniku. Daje ona moc silnej transformacji. To czas wyzwań dla Ciebie, czas do zadań specjalnych, czas pełen niespodzianek i przyciagania marzeń.  To czas, abyśmy zajrzali do środka, wewnatrz siebie i uzyskali dostęp do swojej wewnętrznej wiedzy, która jest głęboko w nas ukryta. Aktywuj ją teraz!

krwawy ksiezyc 1

To, co powinieneś zrobić, to sprawdzić, czy Twoje działania, Twoja „ścieżka” są zgodne z najgłębszymi przekonaniami.  Uzyskaj dostep do Twojej duszy Wyzszej, a dowiesz się czy podążasz drogą swojego powołania. 

Skup się na swoim sercu. W tym momencie możemy zadać sobie pytanie, czy pozwalamy naszym sercom mówić…, czy kontrolujemy je? Komunikujemy się za pomoca serca czy umysłu? Słowa naszego serca są zawsze ciepłe, ale także jasne, a przede wszystkim uczciwe i prawdziwe. Dotykają innych serc i tworzą bliskość, ciepło i pewność siebie. I właśnie tego pragniemy. Rozmowy od serca do serca, pełne uznania i pełne wdzięczności.

zacmienie ksiezyca

Lipiec jest energiczny sam w sobie.  Wszystko, co jest w konflikcie z nami teraz, ma szansę zostać oczyszczone. To może być wymagające, czasem męczące i wyczerpujące, ale to jest tylko dla naszego dobra. Otrzymujemy w ten sposób powoli, ale z pewnością szansę, aby realizować krok po kroku nasze marzenia. Przyciagnij bogactwo, wszelaką obfitość duchowa i materialną do swojego życia.

Zacznij odpowiednio działać i kreować Twoje codzienne życie i Twoje istnienie z nowym blaskiem i radością życia. Pamiętaj, tylko w chaosie może pojawić się nowa gwiazda.

Ale to nie wszystko. w tym czasie Mars przebywa bardzo blisko Ziemi. Dopiero gdy Mars jest blisko Słońca i pokonuje go na wewnętrznej orbicie, jest szczególnie jasny na niebie i stosunkowo duży, aby go zobaczyć. Ta szczególna konstelacja występuje tylko co 15 lat, ostatnio w 2003 roku.

zacmienie ksiezyca 1

RYTUAŁ SPEŁNIENIA MARZEŃ

Pełnia to czas wyjatkowo silnych energii. Wszelkie rytuały mają intensywne działanie i ogromną moc.

 1. Polecam zapalenie 5-ciu świec: fioletowej – przemiana i transformacja, różowej – miłość, jasno zielonej – zdrowie, ciemno zielonej (lub złotej) – bogactwo i finanse, niebieskiej – spokój, ochrona.
 2. Zapal również ulubione kadzidełko.
 3. Obok świec rozłóż kamienie szlachetne (najlepiej odpowiadające Twojemu życzeniu, czyli np. kwarc różowy – miłość, awenturyn lub piryt – bogactwo, chryzopraz – zdrowie, czarny turmalin – ochrona…).
 4. Możesz przygotować sobie kartkę papieru i czerwony flamaster, czy kredkę i napisz swoje marzenia (wcześniej dobrze się zastanów – ten czas ma moc sprawczą).
 5. Nastepnie przywołaj Siły Światła Miłości i Obfitości – Boskiej Harmonii i poproś o realizację swoich marzeń.
 6. Podaj czas, w którym chcesz, aby Twoje życzenia się zmaterializowały.
 7. Przeczytaj każde z życzeń 7 razy.
 8. Teraz wyobraż sobie, wizualizując, że je posiadasz, że Twoje marzenia się spełniły.
 9. Odczuj ogromną wdzięczność i podziękuj Siłom Światła za wysłuchanie Twojej prośby i realizację marzeń.
 10. Kartkę spal (nie używając zapałek, tylko zapalniczki – uwaga na ogień – pożar), a popiół wrzuć do płynącej wody (potok, rzeka, ew. toaleta) lub zakop w ziemi, albo rozsyp na dworzu (wybierz piękne miejsce). W czasie tej czynności, poczuj ogromna wzięczność i jeszcze raz podziękuj Siłom Światła.
 11. Zapomnij o rytuale. Efekty same przyjdą…

 

Wszechświat szepcze Ci do ucha:

używaj przepływu, tańcz z energiami!

 

Życzę Wam Kochani magicznych i przepięknych doznań podczas tej Pełni Księżyca!

Pozdrawiam Was cieplutko i świetliście Lastomine

Sklep: http://www.lastomine.pl
E-Mail: lastomine@gmail.com
Blog: http://www.lastomine.wordpress.com
Strona internetowa: http://ionaieilis.pl.tl/
Facebook: https://www.facebook.com/Magicznastronalastomine/?fref=ts
YouTube: https://www.youtube.com/results?search_query=Lastomine