aniol kwiatu 17

Anioły istnieją naprawdę, są wszędzie i należy to sobie uświadomić. Komunikują się z nami poprzez nasze myśli, odczucia, sny, znaki, symbole a nawet zapachy. Komunikują się z nami również za pomocą liczb.

Moi Kochani, dzisiaj chciałabym przedstawić Wam kolejne liczby Anielskie. Jaki przekaz dla nas mają Anioły? Co oznaczają sekwencje liczb? W jaki sposób możemy dzięki nim wpłynąć na swoje życie, stosując się do ich przekazu? Co oznaczają liczby , kiedy pojawiają się w naszym życiu? Co też Anioły chcą nam powiedzieć poprzez liczby, kiedy spoglądając na zegar widzimy liczby np. 12:12, a po chwili, płacimy rachunek w sklepie: 12 zł i 12 groszy, albo nasz wzrok zatrzymuje się na tablicy rejestracyjnej samochodu, gdzie znowu pojawia się ta sama sekwencja 1212. Oczywiście to mogą być różne sekwencje np. 1010, 2222, 555, czy 44 itd.

aniol liczby 9

Cyfra „9” to liczba uniwersalnej miłości, wieczności, wiary, uniwersalnych duchowych praw, karmy, duchowego oświecenia, duchowego przebudzenia, służby dla ludzkości, humanitaryzmu, bezinteresowność, przeznaczenie, cel duszy i misja, hojność, wyższa perspektywa, romantyzm, wewnętrzna siła, odpowiedzialność, intuicja, siła charakteru, uczenie się mówienia „nie”, zdolności twórcze, wrażliwość, lojalność, dyskrecja, błyskotliwość, rozwiązywanie problemów, wewnętrzna mądrość, miłość własna, wolność, popularność, wysokie ideały, tolerancja, pokora, altruizm i życzliwość, empatia, współczucie, geniusz artystyczny, ekspansywny punkt widzenia, ekscentryczność, komunikacja, wpływ, doskonałość, magnetyzm, zrozumienie, przebaczenie, współczucie, obowiązek i powołanie, mistycyzm, optymizm i Boska mądrość.

Anioł liczby 9 jest znakiem od Sił Świetlistych, że Twoja ścieżka życia i misja duszy polegają na służbie ludzkości poprzez wykorzystanie Twoich naturalnych umiejętności i talentów. Anioł tej liczby zachęca Cię do szukania sposobów, by służyć wszystkim żywym Istotom tutaj na ziemi, wspierać ich duchowo i pomagać czynnie.

Anioł cyfry 9 może wskazywać, że nadszedł czas, aby zakończyć fazę, sytuację lub związek, który już nie służy Ci w pozytywny sposób. Bądź jednak pewny, że „nowe” wejdzie w Twoje życie. Przygotuj się dzisiaj, ponieważ jest dużo pracy do zrobienia.

Anioł cyfry 9 zachęca Cię również do współczucia (empatii), troski, dobroczynności i służenia innym i całej ludzkości tutaj na ziemi – także pozytywnym przykładem.

aniol liczby 99

Cyfra „99” składa się z wibracji liczby 9 pojawiającej się dwukrotnie, wzmacniając jej wpływy i energie. Liczba 99 odnosi się do atrybutów i energii komunikacji, wewnętrznej siły, przywództwa i wiodącej pozytywnego przykładu, bezinteresowności, wyższej perspektywy, intuicji i wewnętrznej mądrości, humanitaryzmu i altruizmu, duchowego przebudzenia i oświecenia, służenia innym, to Duchowe Prawa i cel Twojego Boskiego życia tutaj i teraz. To również zakończenie pewnych spraw, sytuacji i przywitanie nowych.

Ponieważ liczba 9 rezonuje z zakończeniami i zamknięciami, przesłaniem Anioła liczby 99 może być to, że pewne aspekty Twojego życia zbliżają się do końca i / lub
ważna faza lub cykl dobiega końca. Ufaj, że dzieje się tak z karmicznych przyczyn, które staną się oczywiste w najbliższej przyszłości. Nie obawiaj się, ponieważ Anioły przygotują Cię do rozpoczęcia „nowego”, cudownego życia i nowego stylu życia. Wszystkie te nowe zmiany, wejdą w Twoje życie w najbardziej pozytywny sposób. Te zakończenia oczyszczają drogę, abyś w pełni realizował cel swojego Boskiego życia i misję duszy, zgodnie z przeznaczeniem Twojej duszy. Ufaj, że wszystkie informacje, wskazówki i pomoc, których będziesz potrzebować na swojej drodze, będą dostarczane przez Anioły i Uniwersalne Energie.

Anioł Liczby 99 to przesłanie od Twoich aniołów, że masz pracować nad swoim Boskim celem życia i misją duszy. Anioł tej liczby jest znakiem, abyś zaczął pracować i działać na rzecz ludzkości i całego świata. To Twój obowiązek! Miej wiarę i ufność, że Anioły są zawsze przy Tobie i będą udzielać Ci wskazówek, motywacji, wsparcia i miłości. Wszystko, co musisz zrobić, to tylko zapytać.

Anioł cyfry 99 to mocne przesłanie, aby w pełni poświęcić się misji swojego życia. To ten czas i miejsce. Nie zwlekaj więc! Słuchaj swojej intuicji i wskazówek od aniołów, jeśli odczuwasz jakiekolwiek obawy lub wątpliwości dotyczące swojej ścieżki lub celu. One są przy Tobie i będą Cię prowadzić.

aniol liczby 999

Cyfra „999” składa się z drgań liczby 9 pojawiających się trzykrotnie, wzmacniających i powiększających swoje potężne wpływy. Liczba 9 rezonuje z Uniwersalnymi Prawami Duchowymi, wyższą perspektywą, wpływem, życzliwością i altruizmem, prowadzeniem życia jako pozytywnym przykładem dla innych, wpływem, wyższą perspektywą i ekspansywnym punktem widzenia, obowiązkiem i powołaniem, siłą charakteru, filantropią , humanitaryzmem i lekkością. Liczba 9 oznacza również zakończenia i wyciągnięte wnioski.

Anioł liczby 999 to komunikat, że pewne aspekty twojego życia zbliżają się do końca lub kończy się ważna faza lub cykl. Ufaj, że dzieje się tak z przyczyn karmicznych, które staną się oczywiste w najbliższej przyszłości. Twoja NOWA droga zostanie oczyszczona, abyś w pełni realizował swoją misję życiową i misję duszy, jak dyktuje przeznaczenie twojej duszy. Ufaj, że wszystkie informacje, wskazówki i pomoc, których będziesz potrzebować na swojej drodze, będą dostarczane Tobie przez anioły i Uniwersalne Energie. Anioł liczby 999 to mocne przesłanie, aby w pełni poświęcić się misji swojego życia bez zwłoki i ociągania się. Nie czekaj! To ten czas i ta chwila. Słuchaj wskazówek od aniołów, jeśli odczuwasz jakiekolwiek obawy lub wątpliwości na temat swojej ścieżki życia.

Anioł tej liczby jest znakiem, abyś zaczął pracować i działać na rzecz ludzkości i całego świata. To Twój obowiązek!

Anioł liczby 999 zachęca Cię do wyrażania Twojego wyjątkowego, prawdziwego „ja” i wplatania miłości w każdy aspekt Twojego życia i opieranie swojego życia na zasadach akceptacji, uczciwości, współczucia i współpracy. Masz w sobie potężne energie i mają one służyć do poprawy nie tylko Twojego życia, ale też innych istot i ludzi tutaj na ziemi.. Słuchaj swoich wewnętrznych tęsknot i intuicji i postępuj zgodnie ze swoimi najwyższymi ideałami, spostrzeżeniami i pomysłami. Zaufaj, że będziesz w stanie znaleźć wygodną równowagę między ścieżkami materialnymi, rodzinnymi i duchowymi.

aniol liczby 9999

Cyfra „9999” – ta potężna sekwencja liczb wskazuje, że świat potrzebuje, abyś wykorzystał właśnie teraz wszystkie otrzymane talenty i służył w tym celu Boskiemu Celowi Życia. W pełni rozpocznij swoją świętą misję bez wahania lub opóźnienia. Nadszedł czas, abyś zrozumiał swoje prawdziwe powołanie i wewnętrzne światło, oraz wprowadził je w życie. Jesteś przewodnikiem dla innych, a anioły proszą cię o pełne wykorzystanie swojego potencjału dla dobra wszystkich.

Powtarzająca się sekwencja liczb 9999 jest wiadomością dla Ciebie, że zostałeś wybrany, aby podzielić się swoimi talentami i jeszcze jaśniej świecił – pokaż swoje Światło!

 

Pozdrawiam Was cieplutko i świetliście  Lastomine