Konkurs 5

Kochani, ogłaszam Nowy Konkurs:

„Moja Istotka Światła – Moje Zwierzątko”

Wiele osób zadawało mi pytanie o nowym konkursie. To dla mnie wyjątkowy czas, ponieważ właśnie mija druga rocznica powstania mojego bloga dla Was. Z każdym dniem przybywa nowych osób, którzy motywują mnie do działania, pisania, przekazywania swojego światełka i szerzenia radości, harmonii i miłości. W chwili obecnej jest około 138 tys. gości. To dla mnie ogromna radość i inspiracja do dalszej pracy. Z tej okazji chciałabym podarować Wam poprzez konkurs, kilka upominków.

Tematem naszego konkursu, są zwierzątka – istotki, które kochacie, które sprawiają Wam radość, czasami śmieszą, czy psocą. Zwierzątka, które wypełniają Wasze życie, które są jak domownicy. Istotki, którymi się opiekujecie i nie wyobrażacie sobie życia bez nich. Bez względu na to, czy to jest piesek, kotek, króliczek, papuga, chomik czy świnka morska…, a może jeszcze inne zwierzątko, to każde z nich sprawia, że poprzez ich oddanie i miłość stajemy się lepszymi ludźmi.

Zapraszam do uczestnictwa i nadsyłania do mnie Waszych historii i zdjęć pupilków. Piszcie o tym dlaczego te zwierzątko, czy co spowodowało, że właśnie nim się opiekujecie – mogą to być historie śmieszne, wzruszające, lub zupełnie „zwyczajne”, o Waszym pierwszym spotkaniu ze zwierzątkiem; dlaczego je pokochaliście, czy dlaczego stało się ono dla Was ważne. Piszcie o Waszych odczuciach, wesołych czy refleksyjnych. Chcielibyście się podzielić Waszymi historiami z innymi osobami? Zapraszam.

Konkurs 4

Możecie pisać pod pseudonimem. Nie trzeba być poetą czy literatem. Nie trzeba mieć zdolności dziennikarskich. Najpiękniejsze historie, to historie pisane sercem. Wystarczy napisać kilka zdań i zrobić jedno lub dwa zdjęcia. Zachęcam.

Warunkiem udziału w konkursie jest opis historii i nadesłanie jej razem ze zdjęciem do dnia 22 lipca 2018r., na mój adres e-mail: lastomine@gmail.com oraz z adnotacją, że wyrażacie zgodę na publikację Waszej historii, zdjęć, oraz imienia na moim blogu i stronach internetowych (możecie podpisywać się pseudonimem). W temacie listu, proszę wpiszcie: KONKURS: „Moja Istotka Światła – Moje Zwierzątko”

Konkurs 3

KONKURS: „Moja Istotka Światła – Moje Zwierzątko” trwa od 30 czerwca do 22 lipca 2018r.

W udziale w konkursie do rozlosowania cenne i wyjątkowe nagrody.

NAGRODY

Pierwsza nagroda (pierścień dla kobiety lub mężczyzny)

Tym razem pierwszą nagrodą (dla kobiety) jest pierścień z kamieniami szlachetnymi: z ametystem, akwamarynem i czerwonym turmalinem w srebrze (925). Ręczne wykonanie. Wartość nagrody, to 244 zł.

Ring Blau & Beere Amethyst, Aquamarin, Turmalin

DSCN2076.JPG

Pierwsza nagroda (jeśli zostanie wylosowany mężczyzna), to pierścień męski z oksydowanego srebra z surowym diamentem, w srebrze (925). Ręczne wykonanie. Wartość nagrody, to 333 zł.

Ring Roh-Diamant

Druga nagroda

Talizman od Lastomine – karneol – dodaje odwagi, pewności siebie, pomaga dostrzec szczęście; talizman dla osób smutnych i pesymistycznie nastawionych do życia. Wartość nagrody, to 233 zł.

Więcej o talizmanie: https://lastomine.pl/pl/p/Talizman-od-Lastomine-karneol-dodaje-odwagi%2C-pewnosci-siebie%2C-pomaga-dostrzec-szczescie-talizman-dla-osob-smutnych-i-pesymistycznie-nastawionych-do-zycia-/610

DSCN1643 (2).JPG

Nagroda pocieszenia

Piryt – Przyciąga bogactwo i dobrobyt. Kamień niezależności i odpowiedzialności; pomaga realizować cele i wdrażać je w życie; wzmacnia uczucie własnej wartości – pokazuje, że życie jest piękne i ma sens! Wartość nagrody, to: 43,99 zł.

Więcej o kamieniu: https://lastomine.pl/pl/p/Piryt-Przyciaga-bogactwo-i-dobrobyt.-Kamien-niezaleznosci-i-odpowiedzialnosci-pomaga-realizowac-cele-i-wdrazac-je-w-zycie-wzmacnia-uczucie-wlasnej-wartosci-pokazuje%2C-ze-zycie-jest-piekne-i-ma-sens/633

DSCN1855.JPG

Zapraszam do udziału w Konkursie.

Pozdrawiam Was cieplutko i świetliście  Lastomine