Archaniol Zadkiel 4jpg

Kochani, ostatnio otrzymałam listy z pytaniem o nowy konkurs: czy i kiedy będzie?

Właśnie teraz ogłaszam Nowy Konkurs:

„Spotkanie z Aniołem Światła – Moja Historia”

To wyjątkowy czas, ponieważ właśnie dzisiaj mamy dzień miłości, dzień zakochanych. Myślę, że to jeden z najpiękniejszych dni w całym roku. Bo cóż piękniejszego może być od dnia aktywacji energii miłości – otwarcia serca…?

Zapraszam do uczestnictwa i nadsyłania do mnie Waszych historii o spotkaniu z Aniołem, czy Aniołami Światła. Waszych odczuciach, wesołych czy refleksyjnych kontaktach z tymi potężnymi Istotami Światła. Zapewne większość z Was odczuło w różnych sytuacjach życiowych pomoc i „namacalną”opiekę cudownych Sił Anielskich, a może i  nawet przeżyliście niezwykłe spotkanie fizyczne. Chcielibyście się z innymi osobami tym podzielić?

Możecie pisać pod pseudonimem. Możecie stworzyć historię, którą chcielibyście, aby miała miejsce w Waszym życiu, czyli wymyśloną (to dla tych osób, które jeszcze nie doznały takiego cudownego spotkania, a bardzo by chciały…) – energia podąża za uwagą, wiec opisując taką „wymyśloną” historię, aktywujemy ją jednocześnie i tym samym przyciągamy do naszego życia.

Nie trzeba być poetą czy literatem. Nie trzeba mieć zdolności dziennikarskich. Najpiękniejsze historie, to historie pisane sercem. Wystarczy napisać kilka zdań. Zachęcam.

Warunkiem udziału w konkursie jest opis historii i nadesłanie jej do dnia 17 marca 2018r., na mój adres e-mail: lastomine@gmail.com oraz adnotacją, że wyrażacie zgodę na publikację Waszej historii na moim blogu i stronach internetowych (możecie podpisywać się pseudonimem). W temacie listu, proszę wpiszcie „Spotkanie z Aniołem Światła – Moja Historia”

Konkurs „Spotkanie z Aniołem Światła – Moja Historia” trwa od 14 lutego do 17 marca 2018r.

W udziale w konkursie do rozlosowania cenne i wyjątkowe nagrody.

NAGRODY

Talizman od Lastomine na naturalnym malachicie.

DSCN0749

Malachit Donut ze srebrną (próba 925) celtycką spiralką szczęścia i nieskończoności – ochrona przed fizycznym niebezpieczeństwem; oczyszcza i otwiera wszystkie czakry; otwiera serce na miłość. Wpływa na pogodę ducha i optymizm, pomaga wyjść z depresji, likwiduje blokady w centrach energetycznych, polecany w reumatyzmie i artretyzmie. Malachit nazywany jest również kamieniem Natury. Moc malachitu skrywa się w roślinach, zwierzętach i owadach. Malachit namawia do zmysłowego kontaktu z Naturą i do zapomnienia się w nim. Doradza pobyt na łonie Natury. Ostrzega przed zbliżającym się niebezpieczeństwem, pękając na kawałki by ostrzec swojego właściciela przed nadchodzącym zagrożeniem. Malachit wycisza i wprowadza atmosferę spokoju, pomocny w zasypianiu.

Dla mężczyzny, wybiorę malachit o innym kształcie (umownie)

Więcej o malachicie: http://ionaieilis.pl.tl/Malachit.htm

Talizman od Lastomine: para kamieni  Moqui Marble

DSCN1151

Święte, tańczące kamienie Indian. Siła i energia. Nieziemska moc magii Kosmosu. Żyjące kamienie piękna, harmonii i miłości. Energia porównywalna do energii meteorytów.

Wielkość: ca 40 mm – 45 cm  Para kamieni: jeden żyjący kamień żeński i jeden żyjący kamień męski.

Z certyfikatem pochodzenia – w języku niemieckim

Pochodzą z Utah z USA – Święte kamienie Indian. Przychodzą na świat już w formie pary. Ich skład to: żelazo, tytan, mangan i pallad. Moqui Marble posiadają nieziemską moc – to najczystsza forma magii – magii Kosmosu. Ich wysoka frekwencja energetyczna porównywalna może być tylko z energią meteorytów lub mołdawitów. Twoi nierozłączni przyjaciele żeński i męski. Gdyby każdy z nas posiadał parę Moqui Marble, wówczas nasze wspólne życie tutaj na Ziemi byłoby pełne harmonii, piękna i miłości. Kamienie te przede wszystkim usuwają wszelkie blokady energetyczne w każdej sferze Twojego życia. Twoje otoczenie będzie pełne harmonii, spełnienia i szczęścia, oraz pozytywnego nastawienia do świata. Kamienie te wspaniale wpływają na Twoje wnętrze: dodają spokoju ducha, kreatywności, siły przebicia, pomagają we własnym rozwoju. Są wręcz niezastąpione w związkach: aktywują energie miłości pomiędzy partnerami; otwierają partnerów na siebie; zapewniają wspaniały przypływ energii miłości, wzajemnego zrozumienia, cierpliwości, harmonii, potrafią naprawić każde małżeństwo – przez co każdy związek w pełni rozkwita. Przyciągają miłość, Twoją drugą połowę. Ich działanie zależy jednak od Twojej miłości do nich. Czym więcej miłości im oferujesz, tym większą siłę w nich rozbudzisz. Gdy te żyjące kamienie czują się kochane, potrafią wręcz tańczyć w Twoich dłoniach!!! Nad fenomenem tych kamieni, naukowcy pracują już od dawna…

Więcej o Moqui Marble: http://ionaieilis.pl.tl/Moqui-Marbles.htm

Kochani, dodatkowo do dwóch tych nagród, jeszcze jedna, a mianowicie:

„Przepowiednia – Odpowiedź na jedno pytanie”

Talizmany zostaną przygotowane magicznie. Namaszczone, poświęcone, napełnione Światłem Anielskim, zaprogramowane, oraz połączony z aurą osoby, dla której będą przeznaczone. Niech przyniosą szczęście, miłość, zdrowie i ochronę!

Zapraszam Was Wszystkich do udziału w Konkursie: „Spotkanie z Aniołem Światła – Moja Historia”

Wszystkim uczestnikom życzę szczęścia!

Pozdrawiam Was cieplutko i świetliście Lastomine

Sklep: http://www.lastomine.pl
E-Mail: lastomine@gmail.com
Blog: http://www.lastomine.wordpress.com
Strona internetowa: http://ionaieilis.pl.tl/
Facebook: https://www.facebook.com/Magicznastronalastomine/?fref=ts

.