Liczba anielska 13

Kochani, odpowiadając na pytanie Kamila, ale nie tylko… Otrzymuję coraz więcej listów na temat liczb anielskich, oraz pytań czy liczby anielskie mogą być negatywne?

Liczby anielskie nigdy nie są liczbami pechowymi, złymi – negatywnymi. Poprzez liczby kontaktują się z nami Siły Światła – Anioły. Próbują się z nami porozumieć, skontaktować. Nie mają one nic wspólnego z numerologią tradycyjną. Liczba, każda jedna posiada symbol, znaczenie w numerologii, jak i w przesłaniach anielskich.

Skąd wziął się zatem przesąd, że ta czy inna liczba jest pechowa? Wynika to przede wszystkim z tradycji – wierzeń. Jest to wrodzona cecha umysłu ludzkiego. Niemiecki matematyk Leopold Kronecker twierdził: „Liczby naturalne stworzył dobry Bóg, reszta jest dziełem człowieka”

Jeżeli chodzi o pechowość numerologiczną liczby 13, to np. dla Niemców, jest ona liczbą szczęśliwą, a liczba 7, jest traktowana jak nasze polskie znaczenie pechowej liczby 13. W niektórych Landach ludzie są odmiennego zdania i np. w szpitalach czy hotelach, nie znajdziecie piętra 13-ego. Również numery domów, pomijają tę cyfrę (jest dom o numerze 12, a następny 14). Dla Włochów liczba pechowa to 17-cie a nie 13-cie.

Jeżeli chodzi o liczbę 666 ( po ostatnim wpisie o anielskich liczbach 6, 66, 666 i 6666, otrzymałam lawinę listów) – w chrześcijańskiej kulturze ta liczba kojarzy się z diabłem, który w Biblii nazywany jest „Bestią”. W Apokalipsie św. Jana czytamy w rozdziale 13:

Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć

Jednak Chińczycy mają zupełnie inne zrozumienie dla 666. Symbolikę tych znaków, tłumaczymy na „pójdzie jak z płatka”. Liczba 666 w Chinach, to symbol powodzenia. Moja przyjaciółka jest Chinką i ona i jej mąż mają rejestracje samochodowe z numerami: 666. Wiodą szczęśliwe, rodzinne życie.

Liczba anielska 13 -

Co zatem kryje w sobie anielska liczba 13. Jaki jest jej przekaz? Co Anioły chcą nam powiedzieć, kiedy pojawia się ona w naszym życiu?

Anielska cyfra 13 składa się z atrybutów i energii liczb 1 i 3. Numer 1 przynosi wibracje nowych początków, dążenie do przodu, motywację i postęp, osiągnięcie i spełnienie, wyjątkowość i indywidualność. Numer 3 odnosi się do optymizmu i entuzjazmu, komunikacji i inspiracji, kreatywności, wzrostu i manifestacji. Numer 3 odnosi się również do Wniebowstąpionych Mistrzów (takich jak Jezus, Budda, Kuan Yin czy Nada). Numer 13 to liczba tradycji, to również ciężka praca, organizacja i intuicja.

Anioł liczby 13 to przesłanie od Twoich aniołów, że w Twoim życiu mogą nastąpić pewne „wstrząsy” – wyjątkowe i silne zmiany. Dzieje się tak z przyczyn karmicznych. Otworzą się przed Tobą nowe możliwości, które są niezbędne, aby był możliwy dalszy Twój rozwój duchowy. Aniołowie Cię proszą, abyś umiejętnie dostosował się do tych zmian i otworzył się na nie z wdzięcznością.

Anioł Liczby 13 może być „błogosławieństwem w nieszczęściu”. To co się wydarzy w Twoim życiu, doświadczenia, przeżycia, wydarzenia, mogą być trudne, jednak wiedz, że są potrzebne i wiedz, że nie jesteś sam. Anioły będą czuwać nad Tobą i Cię prowadzić.

Anioł cyfry 13 to przesłanie od twoich aniołów, że jesteś prowadzony i wspierany, aby wypełnić misję swojej duszy. Ufaj, że aniołowie i Wniebowstąpieni Mistrzowie są przy Tobie, gdy przejdziesz przez Bramy, które doprowadzą Cię i pomogą dostosować się do Boskiego planu – Twojego celu życiowego. Jeśli nie masz pewności co do dalszych kroków, poproś Anioły o wskazówki i pomoc.

Pozdrawiam Was cieplutko i świetliście Lastomine

Sklep: http://www.lastomine.pl
E-Mail: lastomine@gmail.com
Blog: http://www.lastomine.wordpress.com
Strona internetowa: http://ionaieilis.pl.tl/
Facebook: https://www.facebook.com/Magicznastronalastomine/?fref=ts
YouTube: https://www.youtube.com/results?search_query=Lastomine