hansenobst.de

Walentynki 14 lutego obchodzone są w wielu krajach na całym świecie jako dzień zakochanych. W to święto drobne upominki, kartki z życzeniami, kwiaty czy słodycze wymieniane są na znak miłości.

Uważam, że to jedno z piękniejszych Świąt, ponieważ miłość to najsilniejsza z pozytywnych energii na całym świecie. Święto Zakochanych, święto miłości – różowa wibracja, która pokonuje wszelkie zło.

Skąd wzięła się ta uroczystość? Jak wiele innych uroczystości, ma swoje korzenie w legendzie, legendzie o św. Walentym.

W III wieku naszej ery cesarz Klaudiusz II rządził Cesarstwem Rzymskim. W tym czasie pierwsi chrześcijanie byli prześladowani i karani śmiercią. Mimo to wielu z nich pozostało przy swojej wierze.

Cesarz uważał, że żonaci mężczyźni radzą sobie gorzej w wojsku ze względu na ich powiązania z rodzinami. Dlatego zabronił młodym żołnierzom małżeństwa. Walenty był chrześcijańskim księdzem, który postanowił potajemnie zaślubiać zakochanych młodych ludzi i został za to uwięziony.

Strażnik, który go pilnował, zdając sobie sprawę, że przyszły święty jest człowiekiem wykształconym, poprosił go, aby uczył jego niewidomą córkę Julię. Największym marzeniem Julii było móc zobaczyć. Więc Święty Walenty uklęknął przy niej, złożyli ręce do modlitwy i cudem Julia odzyskała wzrok.

Zanim święty Walenty został ostatecznie stracony 14 lutego 270 roku, napisał list do Julii podpisany „Twoja Walentynka”. Mówi się, że zapoczątkowało to tradycję wysyłania podpisanej kartki do ukochanej osoby.

Kochani, przyjmijcie moją Walentynkę dla Was!

To mały prezencik w postaci rabatu na wszystkie piękne kamienie, biżuterię, oraz inne akcesoria, które znajdziecie w moim sklepiku.

Walentynkowy KOD RABATOWY brzmi:

WALENTYNKI

Kod Rabatowy jest ważny od dzisiejszego wieczoru do 20 lutego.

Kupon rabatowy w wysokości 

14 %

Kod należy wpisać przy zamówieniu w sklepiku (przy płatności), a kwota rabatu zostanie automatycznie odliczona od głównej kwoty zakupu.

Sklepik: https://lastomine.pl/

Wspaniałego dnia Św. Walentego!!!

Pozdrawiam Cię cieplutko i świetliście

Twoja Lastomine

Sklep: https://www.lastomine.pl
E-Mail: lastomine@gmail.com
Blog: https://lastomine.com
Strona internetowa: https://ionaieilis.pl.tl/
Facebook: https://www.facebook.com/Magicznastronalastomine/?fref=ts
YouTube: https://www.youtube.com/results?search_query=Lastomine