Rytuał Równonocy Mabon – tylko raz w roku, 22-go września. Rytuał usuwania (chorób, biedy, wampiryzmu energetycznego, pecha…) i przyciągania (szczęścia, bogactwa, zdrowia, milosci…)

Mabon to magiczne święto – Święto Plonów. Przypada zawsze z 22 na 23 września. Jest to sabat jesieni. Kończy się lato a zaczyna jesień. Od tego czasu dni stają się coraz krótsze, a noce się wydłużają. Tym samym zbliża się nieubłaganie czas panowania Sił Mroku.

Nasz Wspólny Rytuał

22-go września o godzinie 20:20

Ilość osób ograniczona (zgłoszenia przyjmuję tylko do 20 września)

Sklepik: https://lastomine.pl/pl/p/Rytual-Rownonocy-Mabon-tylko-raz-w-roku%2C-22-go-wrzesnia.-Rytual-usuwania-chorob%2C-biedy%2C-wampiryzmu-energetycznego%2C-pecha…-i-przyciagania-szczescia%2C-bogactwa%2C-zdrowia%2C-milosci…/715

Możesz również wykorzystać

Specjalny KOD RABATOWY w wysokości 5% – Wystarczy wpisać kod rabatowy, przy zakupie, a kwota zostanie pomniejszona

11177111

Kod Rabatowy w wysokości 5%, na wszystkie kamienie, talizmany, biżuterię ze srebra, przepowiednie, rytuały, czy odczyt Twoich Inkarnacji, możesz wykorzystać w sklepiku: https://www.lastomine.pl

To wyjątkowy, niezwykły energetycznie czas. Moment, w którym możesz „naładować akumulatory” – napełnić i zatrzymać Światło w Twojej aurze i ciele. Przetrwać trudny czas zimowy.

 Talizmany Archanioła Jofiela – polecam! Zamów już teraz!

Sklepik: https://lastomine.pl/pl/searchquery/tygrysie+oko/1/phot/5?url=tygrysie,oko

tygrysie oko kulka

Tygrysie Oko uchroni Cię  przed mrokiem, depresją, negatywną energią. Siła Światła, słońce, radość, odwaga, pewność siebie, powodzenie (otwiera kanały przypływu bogactwa materialnego i duchowego), ochrona (działa jak tarcza ochronna przed energią demoniczną, wampiryzmem energetycznym, złym życzeniem, niepowodzeniem – podczas bitew rzymscy żołnierze, dla ochrony nosili tygrysie oko z wygrawerowanymi na nich różnymi symbolami), przyciąga miłość i szczęście. Ma również korzystny wpływ na osoby osłabione i chore.

MABON

to niezwykły czas, wyjatkowe energie. To czas, który możesz wykorzystać na spełnienie swoich marzeń, realizację celów, usunięcia wszystkiego negatywnego, co Cię blokuje, co powoduje, że nie możesz rozwinąć skrzydeł.

Mabon to magiczne święto – Święto Plonów. Przypada zawsze z 22 na 23 września. Jest to sabat jesieni. Kończy się lato a zaczyna jesień. Od tego czasu dni stają się coraz krótsze, a noce się wydłużają. Tym samym zbliża się nieubłaganie czas panowania Sił Mroku.

Mabon to Rytuał uwolnienia od wszystkiego co nam przeszkadza, co do nas nie pasuje, czego chcemy się pozbyć, rytuał usuwania negatywnych energii, wampiryzmu energetycznego, pecha, depresji, a przyciagania do naszego życia Światła, miłości, przypływu obfitości duchowej i materialnej – realizacji naszych marzeń.

Działa jak tarcza ochronna przed zimowymi miesiącami, kumulując Światło w Twoim ciele fizycznym, mentalnym i astralnym.

Mabon to ten czas, w którym usuwa się negatywne energie, a prosi się Siły Światła o przechowanie i aktywację tych pozytywnych, świetlistych, słonecznych, pełnych miłości, harmonii, bogactwa, dobrobytu i bezpieczeństwa. To czas, który spędza się w gronie najbliższych paląc świece, spożywając wspólne posiłki – na stołach znajdują się warzywa, owoce, orzechy, ziarna, a cały dom jest przepełniony pięknymi ozdobami jesieni: liście, kasztany, żołędzie, kwiaty, zboża, świece… Panują barwy złota, brązu, czerwieni, pomarańczy i żółci.

Zapraszam

Pozdrawiam Was cieplutko i świetliście Lastomine

Sklep: http://www.lastomine.pl
E-Mail: lastomine@gmail.com
Blog: http://www.lastomine.wordpress.com
Strona internetowa: http://ionaieilis.pl.tl/
Facebook: https://www.facebook.com/Magicznastronalastomine/?fref=ts
YouTube: https://www.youtube.com/results?search_query=Lastomine