Shattuckit jest bardzo rzadkim krzemianem miedzi. Kamień o bardzo silnych wibracjach. Kamień duchowy, który aktywuje zdolności parapsychiczne (telepatia, jasnowidzenie, intuicja, medium), ułatwia kontakt ze Żródłem, oraz Istotami Świetlistymi. Idealny kamień dla osób zajmujących się rozwojem duchowym ( channeling, astrologia, medytacja, Reiki). 

Shattuckit zapewnia jasny wgląd w twoją własną duszę, a tym samym wyłącza zewnętrzną kontrolę. Wspaniały kamień do medytacji.

Pozwala łatwo zrozumieć wszelkie przekazy i wskazówki od Ducha. Kamień prawdy, uczy poprzez działanie, na dzielenie się nią z otoczeniem – kamień komunikacji. 

Praca z Shattuckitem pozwala nawet na całkowite usunięcieoraz uwolnienie się, od powstałych w poprzednich inkarnacjach, wszelkich blokad, przysięg, przyrzeczeń, przekleństw, czy nakazów.

Jest również kamieniem ochronnym, przed złorzeczeniem, urokami, przekleństwami i wszelką negatywną energią.

Shattuckit to dobry kamień równoważący w tych gorączkowych czasach, który pomaga nam zachować zimną krew. Pomimo nieraz codziennych wzlotów i upadków oraz ciągle zmieniających się wobec nas pragnień i wymagań, możemy spokojnie i w równowadze kształtować życie. Zostawiamy za sobą balast i troski, z werwą i mocą wyczekujemy Nowego Początku.

Kamień mówców! Idealny dla osób posługujących się „słowem”, czyli aktorów, nauczycieli, adwokatów, polityków czy piosenkarzy.

Stymuluje czakrę gardła i trzeciego oka.

Shattuckit odkryto po raz pierwszy w USA: w „Shattuck Mine” niedaleko Bisbee w Arizonie – stąd nazwa minerału. Pierwszego opisu dokonał w 1915 r. mineralog i geolog Waldemar Theodore Schaller (1882-1967). Złoża tego minerału znajdują się na całym świecie, np. na Helgolandzie, Grecji, Włoszech, Meksyku, Namibii, Norwegii i Anglii – szczególnie barwne Shattuckity pochodzą z Argentyny.

Kolor Shattuckitów waha się od jasnoniebieskiego, turkusowego i średniego niebieskiego z jasnoniebieskim kolorem obrysu.

Shattuckit ma jedwabisty połysk z przezroczystością. Załamanie jest często nierówne. Twardość Mohsa 3,5 w 10-punktowej skali twardości minerałów. Shattuckit jest jednym z miękkich minerałów. 

Shattuckit to rzadki minerał, który jest interesujący przede wszystkim w kolekcjach, ale jest również przetwarzany na biżuterię, szczególnie stosuje się gładkie szlify (np. szlif kaboszonowy).

Zdrowotnie: Shattuckit posiada mało znane właściwości lecznicze. Wiemy, że oczyszcza umysł z negatywnych myśli. Przyspiesza wszelkie procesy leczenia organizmu. Pomaga w leczeniu zapalenia migdałków, gardła (Angina, chrypka), śledziony i woreczka żółciowego.

Ten rzadki kamień znajdziesz w sklepiku: https://lastomine.pl/pl/searchquery/shattuckit/1/phot/5?url=shattuckit

Możesz również wykorzystać

Specjalny KOD RABATOWY w wysokości 5% – Wystarczy wpisać kod rabatowy, przy zakupie, a kwota zostanie pomniejszona

11177111

Kod Rabatowy w wysokości 5%, możesz wykorzystać na wszystkie kamienie, talizmany, biżuterię ze srebra, przepowiednie, rytuały, czy odczyt Twoich Inkarnacji w sklepiku: https://www.lastomine.pl

Pozdrawiam Was cieplutko i świetliście

Wasza Lastomine

Sklep: http://www.lastomine.pl
E-Mail: lastomine@gmail.com
Blog: http://www.lastomine.com
Strona internetowa: http://ionaieilis.pl.tl/
Facebook: https://www.facebook.com/Magicznastronalastomine/?fref=ts
YouTube: https://www.youtube.com/results?search_query=Lastomine