Foto: wattpad.com

Depresja to stan, w którym pojawia się skrajnie złe samopoczucie psychiczne i fizyczne. Występuje szereg objawów, takich jak: brak chęci do życia, przygnębienie, apatia, rozpacz, bezsens życia, brak sił i chęci do zrobienia czegokolwiek, brak radości życia, smutek, brak sił witalnych. Również możemy odczuwać bóle głowy, mogą wystąpić problemy żołądkowe, problemy z sercem, bóle stawów czy mięśni i brak snu. A także problemy z pamięcią i koncentracją uwagi, czy wieczne poczucie winy. Czujemy się ciągle zmęczeni. Skrajnie mogą wystąpić stany lękowe, brak chęci do jedzenia – brak łaknienia, a nawet myśli samobójcze!

Co może wywoływać depresje, kiedy może pojawić się w naszym życiu?

Depresje pojawiają się najczęściej wraz z przesileniem jesienno-zimowym (dni są krótkie, a noce długie – brak słońca i panowanie Sił Mroku) lub w konsekwencji jakiegoś bolesnego doświadczenia, np. straty bliskiej osoby, utraty pracy, wypadku samochodowego, gwałtu, przemocy w rodzinie (mowa wtedy o depresji reaktywnej). Można ją również odziedziczyć (mowa wtedy o depresji endogennej).
Depresja może tak naprawdę dopaść każdego i w każdym momencie życia.

Foto: deviantart.com

Depresja pokazuje nam, że nadal istnieją problemy z naszej przeszłości, które nie zostały jeszcze przetworzone, ale po prostu odłożone na bok – zamiecione pod dywan. Emocje, ograniczające przekonania i oczekiwania, które były zbyt wysokie, które przygnębiły Cię w dzieciństwie, teraz znów wychodzą na jaw w zintensyfikowanej formie.

W tej chwili myślisz, że co najmniej jedno obecne negatywne doświadczenie ponownie sprowadziło Cię głębiej w tę depresję, ale:

Czy kiedykolwiek zadałeś sobie pytanie, czy też towarzyszyły Ci myśli, które obecnie masz na temat swojego życia i na temat siebie samego, i czy one są naprawdę Twoje? Czy właśnie tego doświadczasz obecnie, czy też właśnie przyjąłeś stare przekonania i wciągasz do swojego życia rzeczy, które wymknęły się spod kontroli z powodu tej nieświadomości?

Wibracja, którą wysyłamy, jest wynikiem naszej świadomości. Wszystko, co myślimy o sobie, czujemy, na jakie działania decydujemy się i czego oczekujemy od życia, tworzy naszą charyzmę, a także jest wynikiem tego, co sami z życia przyciągamy.

Jeśli twoje życie nie jest w tej chwili zabawne, a depresja Cię powala, jesteś ciągle zmęczony, apatyczny, ospały, negatywny i poirytowany, to dzieje się tak dlatego, że w Twoim ciele wciąż są stresujące emocje, te z nieświadomej przestrzeni i manifestują obecna chwilę. Tak naprawdę chodzi o to, żeby odpuścić – pogodzić się. Zaleczyć rany przeszłości. To nie jest łatwe…, ale wykonalne.

Ponieważ jesteśmy przepełnieni energiami, które nie są nasze, nigdy nie nauczyliśmy się wyznaczać zdrowych granic, ponieważ nieustannie jesteśmy zajęci próbowaniem zadowolenia kogokolwiek, tylko nie siebie.

Naucz się więc odpuszczać swoją starą wibrację i odtwarzać ją, aby ukazać nowy kierunek dla swojego życia, co jest potrzebne, aby być tutaj i teraz szczęśliwym. Również wtedy Twoje potrzeby będą szanowane i cenione.

Foto: thirdhour.org

Udowodniono, że osobom chorującym na depresję brakuje hormonów szczęścia. Niedobór serotoniny, noradrenaliny i dopaminy ma wpływ na pojawienie się depresji.

Problem jest w wielu rodzinach taki, że ludzie nie rozumieją, jak można potwornie cierpieć bez żadnego wyraźnego powodu. Mówią czasami: „weź się w garść, nie wiedząc, że ten ktoś jest już w zaciśniętej, żelaznej pięści depresji” – tłumaczy Tomasz Jastrun, poeta, w wywiadzie opublikowanym w książce Anny Morawskiej „Twarze depresji”.

Czy depresja może być spowodowana wynikiem działań czarnej magii?

Tak, to bardzo częste przypadki. Nie zawsze jednak, osoba która padła ofiarą takich działań, zdaje sobie z tego sprawę. Osoba, która jest pod wpływem negatywnej energii, zazwyczaj odczuwa podobne objawy, czyli brak energii życiowej, brak radości, poczucie bezsilności, poczucie winy, czasami odrzucenia, braku zrozumienia i akceptacji przez najbliższych. Bóle głowy – zwłaszcza na czubku głowy, wycieńczenie organizmu – niechęć wstania z łóżka i niemożność ruchu ręką czy nogą, a także rozdrażnienie, nerwowość (przy ataku energetycznym: lęk i kołatanie serca, jakby miało wyskoczyć z klatki piersiowej, wysokie ciśnienie krwi i szybki oddech).

Przy „stałych” i silnych działaniach czarnej magii (wampiryzm energetyczny, ataki energetyczne, rzucane klątwy i uroki, oraz inne działania takie jak złorzeczenie czy nawet zwykła zazdrość…), dochodzi bardzo często do myśli samobójczych. Zwłaszcza, kiedy nikt nie zareaguje w porę i nie otrzyma pomocy, konsekwencje mogą być ogromne i nieodwracalne.

Foto: flickr.com

Jak się bronić przed takimi działaniami?

Przede wszystkim należy otaczać się wszystkim tym co pozytywne i piękne. Również należy odpowiednio wybierać sobie osoby, z którymi spędzamy czas, z którymi się spotykamy.

PATRZ ZAWSZE SERCEM!!!

Jeżeli poczujesz się źle w towarzystwie jakiejś osoby, to zwyczajnie jej unikaj. Jeżeli korzystasz z usług, pomocy wróżek, jasnowidzów, magów, wiedźm, czy czarownic (nawet, jeśli podają się za te, które pracują z Siłami Światła – Aniołami Świetlistymi i Archaniołami), to najpierw sprawdź jak czujesz się oglądając ich filmy i słuchając słuchowisk – co czujesz kiedy patrzysz na taką osobę? Czy dana osoba jest ciepła, uśmiechnięta, przyjazna, spokojna itd…, czy raczej wulgarna (przeklina), mało przyjazna, wzbudza uczucie strachu czy rozdrażnienia, nerwowości? Wszystko to odczujesz sercem – nie patrz swoim ego!!!

Oczyszczaj swoją aurę za każdym razem, kiedy przyjdziesz do domu z pracy czy z zakupów – staraj się robić to codziennie, aby pozbyć się obcych energii osób, z którymi miałeś kontakt w ciągu całego dnia. Przede wszystkim prysznic – woda zapamiętuje i usuwa!

Oczyszczanie przy pomocy Archanioła Michała (możemy poprosić każdego Anioła Światła o pomoc – w ten lub inny sposób).

Oddychajmy głęboko, aż poczujemy w naszym ciele spokój i ciepło. Nasze ciało musi być odprężone a nasze myśli skierowane w stronę kontaktu z naszym aniołem. Należy być wytrwałym i okazać cierpliwość. Siły Anielskie (nie tylko Archanioł Michał) możemy poczuć poprzez zapach, nasze myśli…, możemy zobaczyć Światło Anielskie lub energie. Zawsze jednak przy takim kontakcie towarzyszy nam spokój, harmonia i miłość. Dlatego każdą Siłę Światła możemy rozpoznać właśnie po tych odczuciach. Kontakt z Siłą Anielską jest bardzo osobisty. Ważna jest szczerość i miłość, oraz działanie w imię Dobra.

Foto: journeywholeness.wordpress.com

Polecam również otaczać się minerałami chroniącymi nas przed wszystkimi negatywnymi energiami. Najsilniejszym kamieniem jest czarny turmalin Schörl (sklepik: https://lastomine.pl/pl/searchquery/czarny+turmalin/1/phot/5?url=czarny,turmalin) , a także kryształ górski, hematyt, onyx, sardonyx, czy sodalit, oraz wiele innych kamieni.

Jeśli Twoja sytuacja jest bardziej skomplikowana i potrzebujesz mojej pomocy, to proszę o kontakt na maila. Opisz mi swoją sytuację lastomine@gmail.com

Możesz zamówić również Tarczę Ochronną na czas 3-ch lub 6-ciu miesięcy

Ochrona przed wampiryzmem energetycznym, urokami, złym życzeniem, złą energią ludzi, demonami; złymi duchami i ludźmi.

Czujesz, że ktoś wysysa Ci Twoją życiodajną energię? Czujesz się jak wypompowany balonik, bez siły i mocy? A może w obecności niektórych osób, czujesz zawroty i bóle głowy, czujesz jakby „uszło z Twojego ciała” powietrze? Albo po wizycie u znajomych, czujesz się bardzo źle i jesteś tak słaby, że nie możesz ruszyć ręką i nogą i nie masz ochoty do życia? Być może Twoje problemy zaczęły się po uczestnictwie w szkoleniach i kursach magicznych, a może po obejrzeniu filmu „magicznej osoby” na YouTube czujesz jakby chodziły po Twoim ciele „mrówki”? 

Pamiętaj, że w Twoim otoczeniu mogą znajdować się osoby, które w sposób świadomy lub nieświadomy, „zabierają – kradną” Twoją energię, tzw. wampiry energetyczne.

sklepik: https://lastomine.pl/pl/p/Rytual-Ochronny-Tarcza-Ochronna-na-czas-3-ch-miesiecy-z-poteznym-talizmanem-na-czarnym-turmalinie-Schorl.-Ochrona-przed-wampiryzmem-energetycznym%2C-urokami%2C-zlym-zyczeniem%2C-zla-energia-ludzi%2C-demonami-zlymi-duchami./1105

Rytuał Ochronny Archanioła Michała – 30 Dniowy Rytuał usuwania wampiryzmu energetycznego, demonów i skutków czarnej magii, oraz wszelkich negatywnych podłączeń. Ochrona i opieka, Światło i miłość Archanioła Michała.

sklepik: https://lastomine.pl/pl/p/Rytual-Ochronny-Archaniola-Michala-30-Dniowy-Rytual-usuwania-wampiryzmu-energetycznego%2C-demonow-i-skutkow-czarnej-magii%2C-oraz-wszelkich-negatywnych-podlaczen.-Ochrona-i-opieka%2C-Swiatlo-i-milosc-Archaniola-Michala./1107

Pozdrawiam Was cieplutko i świetliście Lastomine

Sklep: http://www.lastomine.pl
E-Mail: lastomine@gmail.com
Blog: http://www.lastomine.com
Strona internetowa: http://ionaieilis.pl.tl/
Facebook: https://www.facebook.com/Magicznastronalastomine/?fref=ts
YouTube: https://www.youtube.com/results?search_query=Lastomine