Święto Światła 21.12.2020r. – Rytuał Nowego Początku

Kochani, zwłaszcza teraz, kiedy tak mało pozytywnych energii jest wokół, kiedy tak mało światła jest w nas i wokół nas, wiele osób potrzebuje wyższych wibracji, energii witalnej, wiary, radości i miłości. To wszystko się zatraca – znika w otchłani. Zacznijmy Nowy Czas, Nowy Rok, jako silni, pełni optymizmu, wiary i odwagi w realizacji swoich marzeń. Tutaj i teraz! Wszystko jest możliwe i wiele zależy od nas samych, oraz od Sił Boskich. Z ich pomocą, wsparciem, siłą i mocą, nikt nie jest w stanie nas zatrzymać!

Rytuał ma na celu oczyszczanie czakr, usuwanie tego co stare – by zrobić miejsce na „Nowe” w Twoim życiu.

Napełnienie Twojego ciała i aury Światłem, oraz aktywacja energii przypływu.

Rozpocznij Nowy czas w Twoim życiu!

Pozbądź się tego, co już do Ciebie nie pasuje (blokady; ograniczenia; więzy, które nie pozwalają cieszyć się życiem; negatywne energie i sytuacje życiowe) i otwórz się na Nowe.

Jaki był dla Ciebie rok 2020? Zastanów się co chcesz zmienić w nowym roku 2021?

Proszę, opisz mi swoją sytuację i to co chcesz zmienić w Twoim życiu (sfera zdrowia, miłości, duchowości, oraz kariery i finansów).

Rytuał odbędzie się 21.12.2020r. o godzinie 20:00 (czasu polskiego)

Ilość osób ograniczona!

Twoje ciało zostanie najpierw oczyszczone, a następnie napełnione świetlistą energią anielską. Rytuał anielski nie ma nic wspólnego z tradycyjną magią. Jest to praca energetyczna, która bazuje na energiach anielskich – na Świetle anielskim. Nie ma skutków ubocznych. Rytuał anielski chroni nas przed negatywnymi energiami, dodając siły, mocy i tylko pozytywnych wibracji.

21.12.2020 – Rytuał Święto Światła 

ma miejsce w czasie przesilenia zimowego, gdy energie kosmiczne są niezwykle silne i zaczyna się czas panowania światła. Od tego momentu dni będę dłuższe a noce krótsze. Data ta ma niezwykłe znaczenie i świętowana jest w kulturach na całej Ziemi, jako nowy początek, narodziny.

Sklep: https://lastomine.pl/pl/p/Swieto-Swiatla-21.12.2020r.-Rytual-Nowego-Poczatku.-Oczyszczanie-czakr%2C-usuwanie-tego-co-stare-by-zrobic-miejsce-na-Nowe-w-Twoim-zyciu.-/1151

Pozdrawiam Cię cieplutko i świetliście

Twoja Lastomine

Sklep: https://www.lastomine.pl
E-Mail: lastomine@gmail.com
Blog: https://lastomine.com
Strona internetowa: https://ionaieilis.pl.tl/
Facebook: https://www.facebook.com/Magicznastronalastomine/?fref=ts
YouTube: https://www.youtube.com/results?search_query=Lastomine