Święta Bożego Narodzenia, to piękny czas dla nas Wszystkich. Czas, który spędzamy z najbliższymi. Czas, kiedy cieszymi się z otrzymanych prezentów, a chyba jeszcze bardziej, z radości obdarowywania nimi innych. Te Świeta są chyba jednymi z najtrudniejszych Świąt Bożego Narodzenia. Poprzez obecną sytuację na całym świecie, wiele osób zostanie w domach w samotności… Zróbmy im niespodziankę i prześlijmy prezenty, które nie tylko ucieszą, ale będą świadectwem bliskości i miłości.

💝

Dlatego moi Kochani, ode mnie dla Was, Gwiazdkowa Niespodzianka (jak co roku  😍) – od jutra, tj. 22.11.2020r, do 10.12.2020r. przekazuje Wam kupon rabatowy o nazwie Gwiazdka – 19 magicznych dni gwiazdkowych.

Kupon rabatowy w wysokości 11 %, możecie wykorzystać na co tylko macie ochotę, czyli: biżuterię z kamieniami szlachetnymi (bransoletki, wisiorki, kolczyki, pierścionki), talizmany i amulety, rytuały anielskie, przepowiednie i wróżby. Rabat można wykorzystać kilkakrotnie, ale w czasie 19-tu magicznych dni. Należy wpisać nazwę (przy płatności), a kwota rabatu, zostanie automatycznie odliczona od głównej kwoty zakupu.

Wprowadź Kupon Rabatowy:

Gwiazdka

Zapraszam do sklepiku Lastomine.pl

Ważna Informacja!!!

Wiele nowych kamieni szlachetnych i biżuterii pojawi się jeszcze dzisiaj i jutro rano w sklepiku 🙂

Oto wybrane zdjęcia – propozycje:

Zapraszam na zakupy. Znajdziecie również wiele innych projektów ze srebra, kamieni szlachetnych, oraz minerałów i talizmanów. Wszystkie propozycje biżuterii są wykonane ręcznie i z kamieni o najwyższych, pięknych wibracjach.

Sklep: https://www.lastomine.pl

Pozdrawiam Cię cieplutko i świetliście

Twoja Lastomine

Sklep: https://www.lastomine.pl
E-Mail: lastomine@gmail.com
Blog: https://lastomine.com
Strona internetowa: https://ionaieilis.pl.tl/
Facebook: https://www.facebook.com/Magicznastronalastomine/?fref=ts
YouTube: https://www.youtube.com/results?search_query=Lastomine