Foto: Giphy.com

Coraz częściej mamy do czynienia z mijaniem się z prawdą, żeby nie powiedzieć „krętactwem”, dotyczącym lajkowania (like), ilości wyświetleń, blokowania, czy ilości subskrybentów na YouTube, Facebook. Kto to robi? Dlaczego? Czemu ma to służyć lub Komu?

Kochani…, nie mogę stać spokojnie i wszystkiemu przyglądać się ciągle z boku. Najwyższy czas, żeby wiele spraw ujrzało światło dzienne.

Wiele razy „padłam ofiarą” takiej manipulacji. Z resztą nie tylko ja. Kilka osób pisało do mnie w tej sprawie, że coś zauważyli, że coś jest nie tak. Osoby, które są osobami „uduchowionymi” – pracującymi dla Sił Światła (w różny sposób), są zwyczajnie blokowani. Ich like pod filmami, czy słuchowiskami są obniżane, lub całe filmy blokowane. Z ca 15 tys. polubień, nagle mają 600 – jakim cudem? Taką sytuację miała jedna z moich znajomych, a także bardzo mi bliska Maria Bucardi. Również ja i wiele innych osób.

Około dwóch tygodni temu (mniej więcej), wstawiłam na YouTube filmik i bardzo się zdziwiłam, że przez kilka dni (mimo bardzo wielu listów i ogólnego zainteresowania) nie było żadnych nowych like. Zwróciła mi na to uwagę pewna osoba – zaczęłam szukać… A oto dowody:

Na chwilę obecną, czyli godzinę 22:00, 08.07.2020 – jak widać pod filmikiem jest 115 polubień, a następne zdjęcie:

Widać, że 8 minut wcześniej, wchodząc na statystyki, jest polubień 170. Niby nie dużo, ale sami przyznacie, że różnica jest ogromna.

Ta sytuacja dała mi do myślenia… W takim razie zaczęłam rozumieć dlaczego niektóre osoby mają tysiące wyświetleń i like. Okazuje się, że można je kupić… Pewnie wiele z Was od dawna o tym wiedziało. Niestety ja, nie. To jednak nie wszystko… Od razu przypomniała mi się osoba „magiczna”, która jest średnio popularna i która „ponoć – do przemyślenia i gruntownej analizy” pracuje dla Sił Światła… hmmm… Osoba ta chwaliła się publicznie, że ma tzw. „chody” na Wirtualnej Polsce, Facebook i YouTube – pewnie jeszcze gdzie nie gdzie. Nic dziwnego, że posiada tyle polubień – a jak to się robi? Niech ten filmik Kochani Wam to wytłumaczy.

Kochani, niech to będzie dla Was takim ostrzeżeniem. Szukacie osób, które chcecie, żeby Wam pomogły w różnych problemach natury fizycznej czy psychicznej (psychosomatyka, zaburzenia, blokady, choroby, wampiryzm energetyczny, czy nawet depresje i ataki energetyczne), a także rozwoju duchowego. To naturalne, że szukacie pomocy. Jednak niezwykle ważne jest kogo prosicie o pomoc. To co przeczytaliście wcześniej i to co usłyszeliście, świadczy o tym, że nie liczba like pod filmem świadczy o popularności i kompetencji osoby, która ma Wam pomóc – dotyczy to wszystkich dziedzin życia. W takim razie jak znaleźć taką osobę? Skąd wiadomo, że nam pomoże i jest wiarygodna, oraz godna zaufania?

Patrzcie zawsze sercem…, nie ego! Ważne jest jak czujecie dana osobę. Co czujecie kiedy oglądacie jej filmy czy słuchacie słuchowisk? Osoba, która jest napełniona Światłem i pracuje z Siłami Anielskimi Światła nigdy nie przeklina (tym bardziej na wizji), nigdy nie prowadzi warsztatów, czy filmów pod wpływem alkoholu czy jakichkolwiek środków odurzających. Wszystkie takie osoby są ciepłe, przyjazne i emanuje od nich pozytywna energia. Emanują spokojem i radością, oraz miłością.

Nie poruszyłam jeszcze sprawy Wikipedii… To co spotkało Marię Bucardii, uważam, że jest to sprawą do nagłośnienia. Za zgodą Marii, podaję link na jej bloga. Oceńcie sami, kto decyduje o tym, czy dana osoba powinna zostać usunięta z Wikipedii – jeżeli cała zawarta tam wiedza jest decyzją kilku osób, to śmiem wątpić w jej wiarygodność.

To musisz zobaczyć: Maria Bucardi a Wikipedia kolejne manipulacje Matrixa?

Pozdrawiam Was cieplutko i świetliście

Lastomine

Sklep: http://www.lastomine.pl
E-Mail: lastomine@gmail.com
Blog: http://www.lastomine.wordpress.com
Strona internetowa: http://ionaieilis.pl.tl/
Facebook: https://www.facebook.com/Magicznastronalastomine/?fref=ts
YouTube: https://www.youtube.com/results?search_query=Lastomine