Witam Was Moi Kochani, poniżej kilka istotnych informacji.

Konkurs „Zioła i kwiaty w moim otoczeniu” zakończył się 20-go czerwca. Jednak jeszcze nie odbyło się losowanie nagród. Proszę o cierpliwość – myślę, że do niedzieli uporam się ze wszystkimi zaległymi sprawami. Również dotyczy to wszystkich przepowiedni. Do końca tego tygodnia, wszystkie osoby je otrzymają. Przepraszam, że musicie czekać.

biancazapatka.com

Specjalnie dla Was Kochani, na Waszą prośbę powstała nowa kategoria na moim blogu: „Nie tylko dla wegan” – będziemy wspólnie prowadzić tę część bloga. Każdy będzie mógł przesłać swój ulubiony przepis na wspaniałą potrawę wegańską lub wegetariańską. Każda zostanie przeze mnie opublikowana. Czasami jest tak, że nie mamy pomysłu na obiad czy śniadanie, więc wszystkie inspiracje będą w jednym miejscu 🙂

Do dzieła Panie i Panowie – pochwalcie się Waszymi przepisami – zdjęcia mile widziane. Sama również będę co jakiś czas przekazywała swoje przepisy – dania: zupy, sałatki, pasty, czy zapiekanki…

Wkrótce, w sklepiku https://lastomine.pl/ pojawi się więcej prac magicznych, które od dawna dla Was wykonuję, a których nie ma w sklepiku. Ze względu na „mój ograniczony czas”, a właściwie, to brak jego – terminy pojawienia się zawsze były odkładane. Teraz Kochani, to się zmieni. Systematycznie będą one wprowadzane do sklepiku.

KOMUNIKAT

Kochani, otrzymuję od Was listy, że czasami widzicie moje wpisy na jakichś „dziwnych” stronach, blogach, czy też widzicie moje imię pod innymi artykułami zamieszczonymi na stronach, których nie znacie. Pytacie się czy to ja pisałam, lub współpracuję z tą czy tamtą osobą.

Z nikim nie współpracuję, nie piszę również żadnych artykułów do czasopism czy też innych stron internetowych! Wszystkie moje i tylko moje artykuły czy wpisy znajdziecie tutaj, na moim blogu!

Nie mam wpływu na to, kto i co pisze w moim imieniu – chcę żeby sytuacja była jasna. Różne osoby robią różne rzeczy. Na tym blogu zamieszczam wszystkie informacje – tutaj i tylko tutaj. Ja i tylko ja. Będąc gościem na moim blogu, masz dostęp do wszystkich moich informacji. Zapraszam.

Pozdrawiam Was cieplutko i świetliście

Wasza Lastomine

Sklep: http://www.lastomine.pl
E-Mail: lastomine@gmail.com
Blog: http://www.lastomine.com
Strona internetowa: https://ionaieilis.pl.tl/
Facebook: https://www.facebook.com/Magicznastronalastomine/?fref=ts
YouTube: https://www.youtube.com/results?search_query=Lastomine