Kochani, to wyjątkowy dla mnie czas ❤️. Dwa tygodnie temu Blog Lastomine przekroczył magiczną liczbę, czyli: 1.000.000 gości.

Chciałabym zaznaczyć, że każda osoba, bez względu na to ile razy wchodziła na blog i czytała wpisy, oraz artykuły, była tylko jeden raz „odczytana” przez zegar na blogu.

Blog Lastomine, to Wy Wszyscy Kochani. Zaczęłam go prowadzić dla Was, sugerując i inspirując się Waszymi listami, komentarzami, prośbami i życzeniami, oraz moim doświadczeniem i wiedzą.

Dziękuję, za to, że JESTEŚCIE! Dziękuję, że moja praca i pasja zostaje uznana, doceniona i tak bardzo Wam potrzebna (dziękuję za listy).

Chciałabym Wam coś więcej przekazać, ofiarować, dać radość oraz światełko miłości i radości. Zwłaszcza teraz, kiedy tak bardzo potrzebujemy światełka – potrzebujemy rozświetlić nasze życie

Ogłaszam KONKURS „Zioła i kwiaty w moim otoczeniu”

Zapraszam do uczestnictwa i nadsyłania do mnie zdjęć Waszych roślinek, które hodujecie na balkonach, tarasach, które rosną w Waszych ogrodach, czy w doniczkach na parapetach.

Każda osoba, która do dnia 20 czerwca 2020 r. prześle zdjęcie lub zdjęcia ziół i kwiatów, weźmie udział w konkursie.

Bardzo proszę, aby pod Waszą pracą – zdjęciem, umieścić informację, że wyrażacie zgodę na publikację zdjęć na moim blogu i stronach internetowych (możecie podpisywać się pseudonimem).

W temacie listu, proszę wpiszcie „Konkurs – Zioła i kwiaty w moim otoczeniu”. Wszystkie prace- zdjęcia konkursowe proszę o przesłanie na mój e-mail: lastomine@gmail.com

Kochani, liczy się kreatywność – Wasze roślinki mogą być jeszcze bardzo malutkie. To nie jest istotne. Niech ten filmik będzie dla Was inspiracją:

NAGRODY

Nagrodą główną jest wyjątkowy i niepowtarzalny Talizman Królewski Topaz Imperial z srebrną zawieszką.

Talizman Słońca i Królów. Kamień radości, odwagi i wiary w dążeniu do realizacji marzeń. Talizman bogactwa i spełnienia. Imperial Topaz to naturalny kryształ górski w połączeniu z naturalnym złotem, miedzią i żelazem (hematytem). Wprowadza słońce, radość i odwagę do naszego życia, abyśmy nie bali się zmian i z lekkością podążali drogą swojego powołania, realizując wszystkie marzenia. Topaz Imperial zmienia negatywne wibracje w pozytywne. Ułatwia kontakt z Siłą Wyższą, ze Źródłem.

W tradycji ezoterycznej przepiękny, złocisty topaz to kamień Merkurego – posłańca bogów, mistrza dialektyki, opiekuna prawników. Już starożytni wierzyli, że ciepła barwa topazu w cudowny sposób wpływa na koncentrację myśli, słowom daje siłę wyrazu i moc przekonywania. 

Druga nagrodą jest wspaniały Talizman z Cytrynu.

Cytryn, to powodzenie, dobrobyt, odwaga, realizacja marzeń, szczęście, bezpieczeństwo, stabilizacja finansowa. Talizman aktywuje pomoc Archanioła Jofiela, oraz Aniołów złotego promienia. Wprowadza Światło w nasze życie, pomagając nam pokonać wewnętrzny Mrok. Leczy depresje, usuwa negatywne myśli (destrukcyjne o śmierci czy samobójcze). Uwalnia nas z krępujących więzów i lęku: pomaga odnaleźć cel życia. Pomaga zwłaszcza tym osobom, które wszędzie widzą ból i cierpienie, nie widząc sensu życia. Rozwija duchowo, pomaga osiągnąć wyższe stopnie Świadomości; oświetla ciemne zakamarki naszej duszy; umożliwia uzyskanie anielskiej wiedzy, mądrości oraz uzyskać opiekę Anielską.

Trzecią Nagrodą jest wisiorek z naturalnym szafirem (srebrna zawieszka).

Szafir, to Siła, Moc i Mądrość. Otwiera nas na boski wymiar; wzmacnia naszą koncentrację na realizację naszych marzeń. Zapewnia wewnętrzny spokój i równowagę emocjonalną.

Szafir zwany jest panem i władcą klejnotów, bo w swych cudownych zaletach przerasta wszystkie inne. To kamień mądrości. Pomaga zwalczyć depresję. Zapewnia wewnętrzny spokój i równowagę emocjonalną. Przyciąga dobrobyt i pomaga go utrzymać.

Zapraszam Wszystkich do udziału w Konkursie „Zioła i kwiaty w moim otoczeniu”

Wszystkim uczestnikom życzę dobrej zabawy i szczęścia! Czekam na Wasze zdjęcia – mile widziane opisy 🙂

Pozdrawiam Was cieplutko i świetliście

Wasza Lastomine

Sklep: http://www.lastomine.pl
E-Mail: lastomine@gmail.com
Blog: http://www.lastomine.com
Strona internetowa: https://ionaieilis.pl.tl/
Facebook: https://www.facebook.com/Magicznastronalastomine/?fref=ts
YouTube: https://www.youtube.com/results?search_query=Lastomine