Rytuał Świec Intencyjnych

1 Świeca – 1 Intencja

W dwóch fazach Księżyca:

Księżyc rosnący – by przyciągnąć swoje marzenia, życzenia, zdrowie i siły witalne; miłość, lepszą pracę, finanse i inne ważne dla Ciebie sprawy.

Księżyc malejący – by uwolnić się od problemu, czy sytuacji, która Cię blokuje; od nałogu, od konkretnej osoby, manipulacji i innych ważnych dla Ciebie spraw, które nie pozwalają Ci „rozwinąć skrzydeł” i być szczęśliwym.

Rytuał Świec Intencyjnych jest rytuałem „indywidualnym” dla każdej osoby. 

Sklepik: https://lastomine.pl/pl/p/Rytual-Swiec-Intencyjnych-W-dwoch-fazach-Ksiezyca-Ksiezyc-rosnacy-by-przyciagnac-swoje-marzenia%2C-Ksiezyc-malejacy-by-uwolnic-sie-od-problemu.-1-Swieca-1-Intencja/1010

Przy zamówieniu, proszę napisz w „UWAGACH” (lub w mailu: lastomine@gmail.com), swoją Intencję, to od czego chcesz się uwolnić, lub to co chcesz przyciągnąć ze swojego życia. Podaj, proszę swoją datę urodzenia lub, jeśli Rytuał jest przeznaczony dla innej osoby, to jej datę urodzenia, oraz Intencję.

Proszę również o możliwie dokładny opis sytuacji – Intencji, żebym mogła jak najlepiej przeprowadzić Rytuał i pomóc.

Każda Świeca Intencyjna jest świecą z naturalnego wosku. Czas spalania to od 6 do 7 godzin.

Po złożeniu zamówienia, oraz opłaceniu Rytuału Świec Intencyjnych, otrzymasz moją wiadomość na swojego maila, w celu ustalenia dokładnego terminu i godziny przeprowadzenia Rytuału.

Po zakończeniu Rytuału, otrzymasz malutkie „sprawozdanie”, czy energie zostały aktywowane i czy Rytuał przebiegł pomyślnie. Jeżeli wystąpią jakieś problemy energetyczne, to Rytuał zostanie powtórzony, w innym terminie. Oczywiście bezpłatnie.

Pozdrawiam Was cieplutko i świetliście Lastomine

Sklep: http://www.lastomine.pl
E-Mail: lastomine@gmail.com
Blog: http://www.lastomine.wordpress.com
Strona internetowa: http://ionaieilis.pl.tl/
Facebook: https://www.facebook.com/Magicznastronalastomine/?fref=ts
YouTube: https://www.youtube.com/results?search_query=Lastomine