Aniol liczby 23

Anielska liczba 23 składa się z energii i atrybutów liczby 2 i liczby 3. Liczba 2 rezonuje z równowagą, dyplomacją i współpracą, wiarą i zaufaniem, obowiązkiem i służbą,  Twojego celu i misji duszy, wypełnienie planu Boskiego. Liczba 3 przynosi wibrację radości i optymizmu, kreatywności, ekspansje i wzrost, zachęte i pomoc. Również cyfra ta, odnosi się do Wzniesionych Mistrzów. To sprawia, że ​​23 jest dwoistością, charyzmą, komunikacją.

Anioł cyfry 23 informuje Cię, że Anioły i Wniebowstąpieni Mistrzowie pomagają ci zachować wiarę i ufać Wszechświatowi, gdy pracujesz pilnie, aby zamanifestować swoje najwyższe pragnienia i aspiracje. Kiedy odczuwasz wątpliwości lub lęk, poproś anioły o pomoc i przewodnictwo, tak jak zawsze są one przy Tobie. Wystarczy je przywołać i poprosić.

Anioł cyfry 23 to przesłanie zachęcające Cię do korzystania z Twoich naturalnych zdolności, talentów i kreatywności, które otrzymałeś od Boskich Sił Wszechświata, aby wnieść szczęście i radość do Twojego życia i do życia innych Istot żyjących tutaj i teraz. Komunikuj się szczerze i otwarcie z Siłami Światła, oraz ludźmi potrzebującymi pomocy i staraj się pomagać im w codziennym życiu. To, co przekazałeś Wszechświatowi, wraca do ciebie, więc zachowuj pozytywne nastawienie i optymistyczne spojrzenie, aby upewnić się, że wszystko w Twoim życiu pozostaje zrównoważone i harmonijne.

Kontakt Anioła liczby 23 jest przypomnieniem, że Twoje Anioły, Archanioły i Wniebowstąpieni Mistrzowie są zawsze dostępni, aby wspierać, prowadzić i asystować – wszystko, co musisz zrobić, to zapytać (być cały czas z nimi w kontakcie) i prosić o wsparcie i przewodnictwo – o wskazówki.

Aniol liczby 23 23

Anioł liczby 2323 jest kombinacją energii i atrybutów liczby 2 oraz wibracji i cech liczby 3, obie pojawiają się dwukrotnie, wzmacniając ich wpływy. Liczba 2 rezonuje z wiarą i zaufaniem, równowagą, wnikliwością i wrażliwością, partnerstwem i relacjami z innymi, ambicją, zachętą i szczęściem oraz dążeniem do celu życiowego (realizacją swoich życzeń, marzeń). Cyfra 3 dodaje kreatywności, autoekspresji i komunikacji, optymizmu i entuzjazmu, umiejętności i talentów, „wiary nadziei i miłości”, życzliwości i towarzyskości, wzrostu i ekspansji. Cyfra 3 również rezonuje ze Wzniesionymi Mistrzami. Wniebowstąpieni Mistrzowie są wokół ciebie, pomagając, gdy ich o to poprosisz. Pomogą ci się skupić na Boskiej iskrze w sobie i na świetle emanującego od innych. Mistrzowie pomagają również w manifestowaniu swoich pragnień i pomogą ci odnaleźć spokój, jasność i miłość w sobie.

Anioł sekwencji liczb 2323 to liczby, które są przede wszystkim związane z kreatywnością, manifestacją i kierowaniem energii. Ta także zachęta dla Ciebie, do wyrażania swojej osobistej wolności w unikalny i innowacyjny sposób.

Pojawienie się tej sekwencji liczb 2323 to przesłanie, by pozostać pozytywnym i optymistycznym odnośnie Twojej przyszłości i przeznaczenia, oraz przekazać aniołom wszelkie obawy, lęki i zmartwienia dla uzdrowienia i transmutacji. Stosowanie pozytywnych afirmacji, utrzymywanie pozytywnego nastawienia i koncentrowanie się na pomyślnej i satysfakcjonującej przyszłości zamanifestuje Twoje życzenia, pragnienia w Twoim życiu.

Anioł sekwencji liczb 2323 przynosi potwierdzenie, że Twoje modlitwy są wysłuchiwane, a anioły czuwają nad Tobą, prowadząc, pomagając i zapewniając, aby Twoje życzenia się spełniły. Sprawy zbliżają się do ciebie, zapewniając równowagę i stabilność w wielu aspektach Twojego życia.

Wykorzystaj swoje Boskie zdolności, aby kierować swoimi myślami, intencjami i czynami w pozytywny, podnoszący na duchu i wzmacniający sposób, i wyrażaj swoje prawdy z zaufaniem i komunikuj się z innymi na poziomie duchowym.

 

Pozdrawiam Was cieplutko i świetliście Lastomine

Sklep: http://www.lastomine.pl
E-Mail: lastomine@gmail.com
Blog: http://www.lastomine.wordpress.com
Strona internetowa: http://ionaieilis.pl.tl/
Facebook: https://www.facebook.com/Magicznastronalastomine/?fref=ts
YouTube: https://www.youtube.com/results?search_query=Lastomine