SDC10281.JPG

Konkurs trwa do 22 lipca!

Zasady udziału w konkursie: „Moja Istotka Światła – Moje Zwierzątko”: https://lastomine.wordpress.com/2018/06/30/konkurs-moja-istotka-swiatla-moje-zwierzatko-cenne-nagrody/

Zwierzątko – Historia i zdjęcia nadesłane przez Irenkę  – „Moja Istotka Światła – Moje Zwierzątko”

SDC10034-2

W swoim życiu jako dziecko posiadałam trochę zwierząt. Pamiętam rybki, pieska Muchę, kotka Mruczka i świnkę Kasię. Kiedy sama zostałam mamą i moje dzieci poprosiły o zwierzątko długo zastanawiałam się jakie wybrać aby nie czuło się zaniedbane, mieć dla niego czas na zabawę i chęci do opiekowania się. Wybór padł na świnkę morską. W sklepie zoologicznym było trochę świnek, a mnie spodobała się jedna. Siedziała na grzbiecie królika i jakoś tak smutno patrzyła. Pomyślałam- damy ci nowy dom i szczęśliwe życie. Nazwaliśmy ją Mimi. Mimi okazała się samiczką, miłą, sympatyczną, na początku trochę psocącą- gryzła kable od sprzętów, ale bardzo przywiązaną do domowników. Uwielbiała być głaskana, wydawała różne fajne dźwięki w zależności w jakim była humorze. Dzieci zawsze przynosiły jej z dworu jakieś zielone roślinki do chrupania, które uwielbiała. Dzięki temu wiedziałam kiedy dzieci idą do domu. Tak się przyzwyczaiła, że poznawała dzieci po chodzie na klatce schodowej i piszczała bardzo głośno, aby nie zapomniały jej dać smakołyków. Któregoś razu nie chciała jeść nawet swoich ulubionych pokarmów. Poszłam do weterynarza. Po rocznym leczeniu niestety odeszła od nas prawdopodobnie miała raka. Długi czas miałam wrażenie,że ją słyszę jak chodzi i piszczy. Żal mi było po odejściu takiego fajnego zwierzątka- była z nami 8 lat. Ale jak to mówią natura nie lubi pustki. Teraz życie w naszym domu wypełniają wnuczki. Ale wiem, że jak one podrosną to na pewno kolejne zwierzątko pojawi się w naszym domu.

Irena

SDC10104

Zdjęcie0084

Droga Irenko, dziękuję za śliczne zdjęcia i opowieść o Waszej Mimi. Widać, że miała miłość i opiekę domowników, oraz ciepły domek. Pozdrawiam cieplutko.

KONKURS TRWA!

Zapraszam do uczestnictwa w konkursie i przesyłania zdjęć oraz opowieści o swoich milusińskich – Istotkach do 22 lipca 2018r.

Wasze historie proszę o przesyłanie na mój adres E- mail: lastomine@gmail.com z adnotacją, że wyrażacie zgodę na publikację Waszej historii, zdjęć, oraz imienia na moim blogu i stronach internetowych (możecie podpisywać się pseudonimem). W temacie listu, proszę wpiszcie: KONKURS: „Moja Istotka Światła – Moje Zwierzątko”

Do wygrania wspaniałe nagrody:

https://lastomine.wordpress.com/2018/06/30/konkurs-moja-istotka-swiatla-moje-zwierzatko-cenne-nagrody/

Pozdrawiam Was cieplutko i świetliście Lastomine

Sklep: http://www.lastomine.pl
E-Mail: lastomine@gmail.com
Blog: http://www.lastomine.wordpress.com
Strona internetowa: http://ionaieilis.pl.tl/
Facebook: https://www.facebook.com/Magicznastronalastomine/?fref=ts
YouTube: https://www.youtube.com/results?search_query=Lastomine