aniol liczb 8

Kochani, dzisiaj chciałabym przedstawić Wam kolejne sekwencje liczb anielskich. Dzisiaj liczba 8

Anioły szanują naszą wolę i rozumieją, że my ludzie często boimy się tego co dla nas jest nieznane, nienamacalne, więc stoją w ukryciu i obserwują. Wiedzą, że boimy się je zobaczyć, chociaż wielu z nas o tym marzy, więc komunikują się z nami poprzez nasze myśli, odczucia, sny, znaki, symbole a nawet zapachy. Komunikują się z nami również za pomocą liczb.

Anioły istnieją na prawdę, są wszędzie i należy to sobie uświadomić i prosić je o znak, o wsparcie, rady, wskazówki, pomoc i przewodnictwo.

Jaki przekaz w sobie kryją? Co oznaczają, kiedy pojawiają się w naszym życiu? Co też Anioły chcą nam powiedzieć poprzez liczby, kiedy spoglądając na zegar widzimy liczby np. 12:12, a po chwili, płacimy rachunek w sklepie: 12 zł i 12 groszy, albo nasz wzrok zatrzymuje się na tablicy rejestracyjnej samochodu, gdzie znowu pojawia się ta sama sekwencja 1212. Oczywiście to mogą być różne sekwencje np. 1010, 2222, 555, czy 44 itd.

Aniol liczby 88

Cyfra „8” –  rezonuje z wpływami i wibracjami władzy i siły osobistej, pewności siebie, zdolności wykonawczych, wewnętrznej siły, profesjonalizmu, zarządzania, materialnej wolności, sukcesu, dobrego osądu, pieniędzy, finansów, bogactwa i obfitości (także duchowej – rozwoju duchowego), to również trafne inwestycje, dawanie i otrzymywanie, dokładność, niezawodność, samodzielność, spokój, praktyczność, rozwaga, wewnętrzna mądrość, samowystarczalność, status społeczny, pragmatyzm, ego, władza wykonawcza,  prawda i uczciwość, stabilność, wygląd, zwyczaje, umiejętności i talenty, wymiana, prawda, rozwiązywanie problemów, organizacja, zdecydowanie, kontrola, ambicja, wyzwanie, efektywność, wiarygodność, planowanie, towarzyskość, praca, uczenie się przez doświadczenie, prawdziwa sprawiedliwość, cierpliwość, ostrożność, duchowa świadomość, pragnienie pokoju i miłości do ludzkości i transformacji świata.

Anielska liczba 8 to liczba karmy – uniwersalnego duchowego prawa przyczyny i skutku.

Anioł cyfry 8 przynosi podnoszące na duchu przesłanie zachęty od Twoich aniołów mówiące o osiągnięciach, sukcesie, dążeniu do przodu, do celu, o postępach i osiągnięciach. Jest to przesłanie, aby pozostać optymistycznym i słuchać swojej intuicji i wewnętrznego przewodnictwa Jeśli posiadasz pozytywne oczekiwania i myśli o pozytywnej obfitości we wszystkich swoich poczynaniach, stwórz solidne fundamenty dla siebie i swoich bliskich, ponieważ zapewni to przyszły dobrobyt. Wszechświat i Twoje anioły zawsze będą cię wspierać, ale Twoim obowiązkiem jest upewnić się, że włożysz odpowiednią pracę i wysiłek, w odpowiednim czasie i tam, gdzie to konieczne. Anioł liczby 8 zachęca Cię do całkowitego wykorzystania swojego pełnego potencjału, którym w tej chwili dysponujesz.

Anioł Numer 8 przynosi wiadomość od aniołów, że obfitość finansowa jest w drodze do Ciebie, ponieważ pracowałeś pilnie i inteligentnie, chcąc osiągnąć swoje cele i aspiracje. Zostanie to sprawiedliwie nagrodzone. Bądź wdzięczny za wszystko co otrzymasz!

Anioł numer 8 prosi, abyś miał wiarę i zaufanie do Twoich własnych zdolności, umiejętności i talentów, oraz odpowiednio je wykorzystał.

Aniol liczby 8

Cyfra „88”- jest potężną liczbą, ponieważ składa się z energii liczby 8, podwojonej i wzmocnionej. Anioł tej liczby, to potężna wibracja opowiadająca o osiągnięciach, sukcesie, dążeniu do celu, do marzeń. Mówi o działaniu, postępie i spełnieniu życzeń.

Anioł cyfry 88 to przesłanie, że musisz kontrolować swoje finanse, aby mieć pewność, że postawiłeś solidne fundamenty dla siebie i swoich bliskich. Zapewni to przyszły dobrobyt. Musisz być odpowiedzialny za własne dochody, dostatek i dobre samopoczucie. Wszechświat i Twoje anioły zawsze będą cię wspierać, ale Twoim obowiązkiem jest upewnić się, że wkładasz odpowiednią pracę i wysiłek, w to co robisz. Jesteś proszony o pełne wykorzystanie swojego potencjału.

Anioł liczby 88 mówi ci również, że Twoja misja życiowa i misja duszy są w pełni wspierane przez Twoje Anioły i Wszechświat. Jesteś w odpowiednim miejscu i czasie. Finansowa i materialna obfitość jest na najlepszej drodze do wejścia w Twoje życie i może sugerować, że otrzymasz niespodziewane nagrody za dobrą pracę. Wszechświat jest obfity i hojny i chce Cię wynagrodzić. Wielki dobrobyt finansowy jest Twój, teraz i w przyszłości. Karma zapłaci w naturze!

Anioł liczby 88 może również sugerować, że jakiś etap, okoliczność lub sytuacja w Twoim życiu ma się skończyć i jest oznaką, abyś mógł odpowiednio przygotować siebie i swoje życie. Może to również wskazywać, że kończysz pewien etap w swoim życiu…, fazę emocjonalną, karierę lub związek. Teraz wiele może się zmienić w Twoim życiu, lecz musisz wiedzieć i wierzyć, że każda zmiana będzie lepsza dla Ciebie i jest zgodna z celem Twojej duszy.

Aniol liczby 888

Cyfra „888”- jest potężną sekwencją liczb 8, ponieważ przenosi wibracje i atrybuty tej liczby, które pojawiają się trzykrotnie, powiększając jej energie i wpływy. Numer 8 odnosi się do samodzielności, rzeczywistości, manifestowania bogactwa i pozytywnej obfitości, niezawodności, prawdy, pewności siebie, rozeznania i dobrego osądu, osiągnięć, dawania i otrzymywania, filantropii i służenia ludzkości oraz karmy; Uniwersalne Duchowe Prawo Przyczyny i Skutku.

Anioł liczby 888 przynosi podnoszące na duchu przesłanie zachęty od Twoich Aniołów mówiące o osiągnięciach, sukcesie, dążeniu do realizacji marzeń, postępie i osiągnięciach. Przynosi wiadomość, aby pozostać optymistą i słuchać swojej intuicji i wewnętrznego głosu. Stwórz solidne fundamenty dla siebie i swoich bliskich, ponieważ zapewni to przyszły dobrobyt. Wszechświat i Twoje Anioły zawsze będą Cię wspierać, ale Twoim obowiązkiem jest upewnić się, że włożysz odpowiednią pracę i wysiłek, w to co robisz. Anioły zachęcają Cię do pełnego wykorzystania Twojego potencjału, a zostanie to wynagrodzone. To ten czas i miejsce – to ta chwila!

Anioł liczby 888 wskazuje, że obfitość finansowa i materialna jest wprowadzana do Twojego życia właśnie w tej chwili. Otrzymasz niespodziewane nagrody, niespodzianki – wszelakie dobro będzie płynęło do Ciebie z każdego zakątka i z tych oczekiwanych i nieoczekiwanych źródeł. Karma zapłaci w naturze!

Anioł Numer 888 mówi ci, że twój cel życia jest w pełni wspierany przez Wszechświat. Wszechświat jest obfity i hojny i chce cię wynagrodzić. Wielki dobrobyt finansowy jest Twój, teraz i w przyszłości. Staraj się „iść naprzód”. Szanuj swoje własne prawdy i bądź wierny sobie i swojej własnej ścieżce życia i misji.

Aniol liczby 8888

Cyfra „8888”- potężna sekwencja numerów 8888 może wskazywać, że na końcu tunelu znajduje się światło, a ponadto jest to przesłanie, abyś nie zwlekał, wykonując ruch lub cieszył się owocami swojej pracy. Dokonaj wyborów, które Cię zadowolą. To jest twoja nagroda.

Anioł liczby 8888 jest bardzo pozytywnym i potężnym znakiem i oznacza, że powinieneś oczekiwać wielkich cudów obfitości duchowej, a przede wszystkim finansowej. Teraz nawet niemożliwe stanie się możliwe! Miej wiarę i ufaj, że czego byś sobie nie wymarzył, to się ziści, ponieważ jest to nagrodą za twój wysiłek i pracę. Wszelakie dobro będzie płynęło do Ciebie z każdego zakątka i z tych oczekiwanych i nieoczekiwanych źródeł. Karma zapłaci w naturze! Wszechświat jest obfity i hojny i chce Cię wynagrodzić. Wielki dobrobyt finansowy jest Twój, teraz i w przyszłości. Podążaj dalej tą drogą, ponieważ jesteś w odpowiednim miejscu i czasie.

Zostaniesz sprawiedliwie nagrodzony. Bądź wdzięczny za wszystko co otrzymasz!

 

Pozdrawiam Was cieplutko i świetliście Lastomine

Sklep: http://www.lastomine.pl
E-Mail: lastomine@gmail.com
Blog: http://www.lastomine.wordpress.com
Strona internetowa: http://ionaieilis.pl.tl/
Facebook: https://www.facebook.com/Magicznastronalastomine/?fref=ts
YouTube: https://www.youtube.com/results?search_query=Lastomine