aniol kwiatu 5

Konkurs jeszcze trwa!

(zostało kilka dni)

Zasady udziału w konkursie: „Spotkanie z Aniołem Światła – Historia”: https://lastomine.wordpress.com/2018/02/14/konkurs-spotkanie-z-aniolem-swiatla-historia-cenne-nagrody/

Historia nadesłana przez „Marka”  – „Spotkanie z Aniołem Światła – Historia”

Dzień dobry Lastomine,

pomyślałem sobie, że napiszę parę zdań na konkurs. Chociaż w moim przypadku to jest raczej chęć spotkania aniołów, które mi się nigdy nie pokazały. Tak naprawdę to nie znam osobiście nikogo z mojego otoczenia, kto widział anioła. Może nie chcą o tym mówić. Nie wiem. Bardzo chciałbym go zobaczyć. Jest jednak coś, co powoduje, że czuję jakieś energie. Wiem, że nie jestem sam. Czasami mam wrażenie, że coś mnie słucha i obserwuje, ale czuje że to jest pozytywne. Nazwałem to moim pozytywnym „jasnym bratem”. Czasami z nim rozmawiam, śmieje się do niego i naprawdę czuję, że on odpowiada tym samym. To trwa od czasu, kiedy uwolniłem się od piekła w domu. Wyprowadziłem się i rozpocząłem samodzielne życie. Zaczęło mi się w życiu układać. Często, kiedy mam smutne myśli lub nie wiem jak postanowić w tej czy w innej sprawie, to pytam się mojego jasnego brata i możesz uwierzyć Droga Lastomine lub nie, ale zawsze mam odpowiedź i zawsze jest ona trafna. Jeżeli mój jasny brat jest aniołem, to chciałbym żeby zawsze ze mną był i żeby zawsze tak jak teraz mi doradzał i chciałbym go zobaczyć. Zawsze będę mu wdzięczny za pomoc. Jest moim przyjacielem. Czy anioł może być przyjacielem? Śmieszne, ponieważ nigdy tak naprawdę nie miałem prawdziwego przyjaciela.

Pozdrawiam Panią

Mój Drogi Marku, bardzo dziękuję za przesłanie Twojej historii. Odpowiadając na Twoje pytanie…, tak, Anioł Światła może i jest Twoim przyjacielem. Jest to najlepszy i najwierniejszy przyjaciel pod słońcem. Nigdy Cię nie zdradzi i nie będzie Cię oceniał. Natomiast zawsze będzie Cię prowadził i pomagał. Dziękuj mu za każdą pomoc, radę i wskazówkę. Pozdrawiam Cię cieplutko.

KONKURS TRWA!

Zapraszam do uczestnictwa i przesyłania swoich historii do 17 marca 2018r.

Wasze historie proszę o przesyłanie na mój adres E- mail: lastomine@gmail.com

Do wygrania wspaniałe nagrody:

https://lastomine.wordpress.com/2018/02/14/konkurs-spotkanie-z-aniolem-swiatla-historia-cenne-nagrody/

 

Pozdrawiam Was cieplutko i świetliście Lastomine

Sklep: http://www.lastomine.pl
E-Mail: lastomine@gmail.com
Blog: http://www.lastomine.wordpress.com
Strona internetowa: http://ionaieilis.pl.tl/
Facebook: https://www.facebook.com/Magicznastronalastomine/?fref=ts
YouTube: https://www.youtube.com/results?search_query=Lastomine