aniol kwiatu 18

Konkurs trwa!

Zasady udziału w konkursie: „Spotkanie z Aniołem Światła – Historia”: https://lastomine.wordpress.com/2018/02/14/konkurs-spotkanie-z-aniolem-swiatla-historia-cenne-nagrody/

Historia nadesłana przez „Manuelę”  – „Spotkanie z Aniołem Światła – Historia”

Mieszam od 4 lat w Hiszpanii. Przyjechałam tutaj z mężem i dwójką dzieci do pracy. Myślałam, że nasza sytuacja finansowa się poprawi. Mąż pracuje, ale otrzymał nie tą pracę co mu obiecali. Nasze dzieci są jeszcze malutkie. Przez kilka ostatnich miesięcy cały czas się modlę i proszę Boga i anioły o pomoc, żeby poprawić naszą sytuację. Ostatnio zastanawiałam się co kupić na obiad za ostatnie pieniądze. Szłam z dziećmi i myślałam i liczyłam pieniądze. Prosiłam anioły, żeby dały mi jakiś pomysł. Nagle stało się coś pięknego i nie do uwierzenia dla mnie. Na trawniku zobaczyłam zwitek który przypominał pieniądze. Najpierw sobie pomyślałam, że to nie jest możliwe, ale po chwili podeszłam i podniosłam. Popłakałam się ze szczęścia a dzieci pytały się dlaczego płaczę. Anioły dały mi w prezencie 200 Euro. Dwa zwinięte banknoty po 100 Euro. Jak tu nie płakać ze szczęścia?

Teraz wiem, że będzie lepiej. Jeszcze bardziej proszę i teraz bardzo dziękuję aniołom za ich opiekę. Mój mąż nie mógł w to też uwierzyć. A jednak anioły nam pomogły.

Chciałam się podzielić moją historią i napisać, że nawet w trudnych sytuacjach nie jesteśmy sami. Są anioły i zawsze można na nie liczyć. Manuela

Kochana „Manuelo”, bardzo dziękuję, że zechciałaś podzielić się swoim spotkaniem z Aniołami. To piękna i wzruszająca historia. Wierzę, że Wasza sytuacja się poprawi. Życzę Wam tego z całego serca.

Do wygrania wspaniałe nagrody:

https://lastomine.wordpress.com/2018/02/14/konkurs-spotkanie-z-aniolem-swiatla-historia-cenne-nagrody/

KONKURS TRWA!

Zapraszam do uczestnictwa i przesyłania swoich historii do 17 marca 2018r.

Wasze historie proszę o przesyłanie na mój adres E- mail: lastomine@gmail.com

 

Pozdrawiam Was cieplutko i świetliście Lastomine

Sklep: http://www.lastomine.pl
E-Mail: lastomine@gmail.com
Blog: http://www.lastomine.wordpress.com
Strona internetowa: http://ionaieilis.pl.tl/
Facebook: https://www.facebook.com/Magicznastronalastomine/?fref=ts
YouTube: https://www.youtube.com/results?search_query=Lastomine