Delfin 2

Delfiny to ssaki z rzędu waleni. Żyją w oceanach i wodach słodkowodnych. Zawsze żyją w stadach, o wyraźnie zaznaczonej hierarchii. S jedynymi ssakami, które porozumiewają się ze sobą, za pomocą dźwięków, w swoim języku. Ich głównym wrogiem jest orka, a nie jakby się wydawało rekin. Z rekinami zdarza się im nawet polować.

Delfiny to jedne z najmądrzejszych zwierząt na świecie. Ich inteligencja jest wyższa niż u szympansa (według współczynnika encefalizacji, inteligencja delfina wynosi 4-5, gdzie u szympansa 2,5, a u człowieka 7). Żyją od 7 do nawet 50 lat (niektóre gatunki).

Delfin 4
Delfin jest zwierzęciem bardzo przyjaznym człowiekowi. Często się słyszy, o ratowaniu przez nich życia rozbitkom, holując ich do brzegu.

Delfiny to potomkowie Atlantów, mitycznego ludu, który stworzył nie istniejącą już podmorską cywilizację. W wielu kulturach delfin jest symbolem miłości, harmonii, radości, pokoju, uzdrowienia i mądrości. Symbolizuje wiedzę i właśnie mądrość kultur Atlantydy i Lemurii.

Delfin to zwierzę mocy, które jest łącznikiem między nami a światem duchowym. Uczy nas jak rozpoznać i wykorzystać nasze zdolności parapsychiczne, jak telepatia, jasnoczucie, jasnosłyszenie i jasnowidzenie, komunikacja z Istotami z Wyższych wymiarów. Uczy nas również poznawać samego siebie. Poprzez oddech, tony i dźwięki, oraz wewnętrzne wibracje, uczy jak czerpać mądrość i inspirację. Pokazuje, w jaki sposób nasze zdolności , mogą nam pomóc w rozwoju duchowym. To zwierzę mocy uczy nas jak otworzyć serce, wzmocnić empatię i wrażliwość. Otwiera nowe drogi i sposoby wyrażania samego siebie. Dodaje odwagi i kreatywności.

Delfiny uwielbiają się bawić i czerpią z tego ogromną radość. Pokazują więc nam, jak osiągnąć radość życia, spełnienie z wszystkich rzeczy, które robimy w dniu codziennym. Pokazuję, że życie jest piękne, pełne miłości, radości i harmonii. Uczy, że trzeba z radością i lekkością czerpać z życia to, co ono nam daje. Ponieważ, każda chwila naszego życia jest wyjątkowa, niepowtarzalna i piękna.

Delfin 1
Delfin uczy nas również nawiązać kontakt z naszym wewnętrznym dzieckiem. Pokochać je, otoczyć miłością, pogłaskać, przytulić, pokazać, że nie tylko w naszym życiu jest czas i miejsce na pracę, ale również na zabawę, na figle i psoty.

Delfin to uzdrawianie i błogosławieństwo naszej duszy i ciała, pozbycie się blokad i zahamowań emocjonalnych, uzdrawianie naszego serca.

„Ciesz się i delektuj życiem w całej okazałości”

Delfin to wolność, mądrość, radość życia, uzdrawianie, telepatia, subtelne odczuwanie, spokój, ukojenie, zabawa, siły witalne. To zdolność połączenia z Siłami Wyższymi, oraz utrzymanie energii na wysokim poziomie.

Delfin
Przesłanie Delfina

„Jestem Światłem i Miłością! Jestem promiennym światłem boskim, które otacza, inspiruje i odnawia. Świetliste wibracje radości promieniują przeze mnie i wypływają na świat”

Delfin 3

Kochani, Zwierzęta Mocy są naszymi opiekunami, nauczycielami, doradcami. Uczą nas, uzdrawiają, prowadzą, oraz chronią. Udzielają wskazówek i rad w trudnych dla nas chwilach, momentach, sytuacjach życiowych.

Poznaj swoje Zwierzę Mocy i jego przesłania: https://lastomine.pl/pl/p/Twoje-Zwierze-Mocy/54

Pozdrawiam Was cieplutko i świetliście Lastomine

Sklep: http://www.lastomine.pl
E-Mail: lastomine@gmail.com
Blog: http://www.lastomine.wordpress.com
Strona internetowa: http://ionaieilis.pl.tl/
Facebook: https://www.facebook.com/Magicznastronalastomine/?fref=ts
YouTube: https://www.youtube.com/results?search_query=Lastomine