Koliber 1

Koliber to najmniejsze zwierzę świata. Jego wielkość jest od 6 do 22 cm. Mniej więcej wielkości ważki. Zamieszkuje całą Amerykę.

Według wierzeń Azteków, koliber był kojarzony i łączony z bogiem wojny Huitzilopochtim, ponieważ jest to ptaszek bardzo waleczny, żeby nie powiedzieć agresywny. Czasami atakuje zwierzęta większe od siebie, bez uczucia strachu. Również Majowie uważali kolibra za symbol słońca i miłości, który otwierał jako klucz, serca ludzkie.

Koliber uchodził także jako znawca magii, jak również był łącznikiem między światami. Majowie wierzyli, że koliber jest posłańcem piątego wymiaru, który przynosi światło. Również ze względu na umiejętność latania (do przodu, do tyłu, bokiem i z głową w dół), uważano, że jest posłańcem bogów. Jego sposób latania, to faktycznie ewenement, jeśli chodzi o ptaki. Pióra kolibra były ponadto skutecznym środkiem miłosnym. Ptak ten symbolizował ponowne narodziny, radość i piękno.

Koliber 4
Koliber to symbol serca, miłości, szczęścia, radości, wolnej energii, uczciwości, sił i witalności, nieskończoności, odnowy, wytrwałości, pokoju, lekkości, szczerości, figlarności. To piękno każdej chwili.

To zwierzę mocy przychodzi do Ciebie jako posłaniec serca. Głosi byś żył w radości, pięknie i harmonii. Przestrzega przed próżnością, nieustronnym stresem i brakiem spokoju. Koliber uczy jak kochać wszystkie istoty, ale również jak pokochać i zaakceptować siebie. Koliber otwiera nasze serca. Przypomina nam o pięknie chwili obecnej. Pokazuje nam, że nasze życie jest cudem., jest pięknym światłem zmysłowych rozkoszy. Otwiera nam oczy, abyśmy mogli dostrzec piękno wokół nas. Zauważyli kwiaty (koliber wypija z nich nektar), umieli delektować się zapachami i smakami Natury. To małe stworzonko uczy nas, aby cieszyć się, radować, doceniać magię życia, prawdę życia, oraz piękno.

Skrzydła kolibra są symbolem nieskończoności, wieczności i ciągłości. Są one tak sprawne i silne, że koliber potrafi latać nawet do 2000 kilometrów, uwielbiając dalekie wędrówki. Dlatego jest symbolem również wytrwałości. Motywuje nas do osiągnięcia swojego celu i marzeń. Dodaje odwagi i cierpliwości. To posłaniec nadziei i radości.
Koliber uczy nas również, żebyśmy dzielili się radością i pięknem płynącym z naszego serca z innymi ludźmi, abyśmy ofiarowali innym naszą pomoc, dając to co jest w nas najlepsze.

Koliber 2
Koliber to posłaniec z przyszłego świata. Jest łącznikiem między człowiekiem, a Aniołami, Elfami, oraz Istotami Światła. Pomaga nam podwyższać nasze wibracje, wprowadzając nas w subtelną i niewidoczną wolną energię. Wspomaga nasz rozwój duchowy, kierując tymi wibracjami. Przynosi wiedzę z przyszłych kultur. Otwiera na jasnowidzenie, i jasnoczucie. Otwiera nasze serce na wszystkie wibracje.

„Otwieram serce. Miłość płynie, gdziekolwiek chce płynąć”

Koliber 3

Kochani, Zwierzęta Mocy są naszymi opiekunami, nauczycielami, doradcami. Uczą nas, uzdrawiają, prowadzą, oraz chronią. Udzielają wskazówek i rad w trudnych dla nas chwilach, momentach, sytuacjach życiowych.

Poznaj swoje Zwierzę Mocy i jego przesłania: https://lastomine.pl/pl/p/Twoje-Zwierze-Mocy/54

Pozdrawiam Was cieplutko i świetliście Lastomine

Sklep: http://www.lastomine.pl
E-Mail: lastomine@gmail.com
Blog: http://www.lastomine.wordpress.com
Strona internetowa: http://ionaieilis.pl.tl/
Facebook: https://www.facebook.com/Magicznastronalastomine/?fref=ts
YouTube: https://www.youtube.com/results?search_query=Lastomine