Archaniol Zadkiel

Archanioł Zadkiel – Transformacja, przemiana, wolność, wybaczanie, Nowy Początek

Archanioł Zadkiel (Tsadkiel) to jeden z najwyższych aniołów w hierarchii niebiańskiej. Jeden z głównych siedmiu Archaniołów. Jeden z Książąt Nieba. Jego imię oznacza: „Sprawiedliwość Boga” (prawy, szlachetny, sprawiedliwy nauczyciel).

Archanioł Zadkiel należy do Siódmego Promienia purpurowofioletowego – mieni się barwą fioletu, transformacji, przemiany, nowego początku, wolności wybaczania, nauki – rozwoju, intuicji, oddania i poświęcenia. Obdarza nas wiedzą i zdolnościami duchowymi. Jest nazywany również „Najstarszym Wiary”. To on wspierał Dawida w walce z Goliatem, pomagał w przyniesieniu do Jeruzalem Arki Przymierza (skrzynia, za pomocą której człowiek mógł kontaktować się z Bogiem).

Archanioł Zadkiel jest strażnikiem wielkiego kultu wtajemniczenia wielu mistycznych zakonów. Zna on ponadczasowe boskie prawdy i zasady. Uczy alchemii, przemiany poprzez fioletowe światło. Jest strażnikiem ognia wewnętrznej metamorfozy, umiłowania wolności i przebaczenia.

Archaniol Zadkiel 3

Jego przewodnie motto brzmi:

„Idź drogą Światła! Poczuj wszystkimi zmysłami, którymi zostałeś obdarzony przez Boga, a ja Cię poprowadzę! Wsłuchaj się w wibracje Światła Purpurowofioletowego! Bądź wolny! Bądź szczęśliwy

Przywołaj Archanioła Zadkiela, a on pomoże Ci:

 • w oczyszczaniu i przemiany każdej sytuacji w Twoim życiu
 • usunie i oczyści Cię z negatywnych myśli
 • usunie to wszystko, co Cię blokuje, co przeszkadza w osiągnięciu szczęścia
 • usunie wewnętrzny ból Twojej duszy i ciała
 • usunie rany i cierpienia zadane Ci przez innych ludzi
 • poprzez naukę wybaczanie, uzdrowi Twoje ciało i duszę, wprowadzając światło, radość życia, miłość i harmonię
 • usunie negatywne więzy karmiczne, związane z potrzebą wybaczania
 • usunie negatywne, niższe energie z ciała i życia
 • zmieni obecną sytuację życiową na lepszą (praca, miłość, zdrowie, finanse…)
 • pomoże w rozwinięciu zdolności i uzyskania wolności, oraz poczucia bezpieczeństwa
 • wskaże nową drogę i nowe możliwości.

Archaniol Zadkiel 5jpg

Archanioł Zadkiel poprzez swoje wszystko widzące „oko”, swoje fioletowe światło, pomoże nam spojrzeć na nasze życie z wyższego punktu widzenia, z szerszej perspektywy. Poprzez kontakt i pracę z tą potężną Istotą Anielską otworzą się przed nami nowe, nieznane dotąd możliwości. Życie stanie się lżejsze, łatwiejsze, bogatsze, przepełnione pięknym światłem anielskim. Osiągniemy wolność i bezpieczeństwo. Szczęście i spełnienie. Wiarę we własne zdolności, możliwości. Nauczy nas zrywania więzów przeszłości, poprzez siłę przebaczenia.

Archanioł Zadkiel „współpracuje” z Lady Archaii Ametyst, oraz Legionem Aniołów Fioletowego Promienia (Kindel – anielska grupa losu, strzegąca kroniki Akasha; Imli – anioły pomagające w przygotowaniu do wtajemniczenia w wyższe misteria; Karmael – anioł pomocny w sprawach karmicznych; Sophii – duchowe światy ciszy; Hanael – wspomaga procesy duchowe; Zafkiel – rozważania i kontemplacja – stany medytacyjne…). Zadaniem ich jest rozprzestrzenianie fioletowego światła – pomoc dla człowieka, w przemianie, metamorfozie, transformacji – wejście w Nowy Czas.

Archaniol Zadkiel 2

Spotkanie z Archaniołem Zadkielem

Do każdego spotkania anielskiego należy się przygotować. Zacznij od posprzątania miejsca, pokoju… Zrób sobie kąpiel lub prysznic. Ubierz się w czyste ubranie (na przykład z kolorze fioletu, lub z akcentem) i wyłącz wszystkie elektryczne przedmioty (telewizor, telefony, radio, komputer). Można zapalić lampkę zapachową z olejkiem (100 % naturalny) lawendowym lub owoców jałowca. Można trzymać w dłoni lub powiesić sobie na szyi talizman wzmacniający kontakt z Archaniołem Zadkielem (ametyst, sugilit, tanzanit czy charonit). Zapal świecę w kolorze fioletu. Obok świecy możesz postawić doniczkę z kwiatami w kolorze bieli i fioletu. Uspokój się wewnętrznie, wykonując kilka głębokich oddechów. Teraz możesz własnymi słowami przywołać Archanioła Zadkiela, wyobrażając sobie jednocześnie, że spływa na ciebie fioletowe Światło – Światło oczyszczania, spokoju i miłości, które Cię otula i przenika…

Siły Anielskie możemy poczuć poprzez zapach, nasze myśli…, możemy zobaczyć Światło Anielskie lub energie. Każdy anioły widzi i odczuwa inaczej. Zawsze jednak przy takim kontakcie towarzyszy nam spokój, harmonia i miłość. Dlatego każdą Siłą Światła możemy rozpoznać właśnie po tych odczuciach. Kontakt z Siłą Anielską jest bardzo osobisty. Ważna jest szczerość i miłość, oraz działanie w imię Dobra.

Poprzez rozmowę, modlitwę z Archaniołem Zadkielem, napełniamy się jego świetlistą energią i Światłem. Możemy prosić o co chcemy, ale nigdy nie zapominajmy, ze trzeba również podziękować. To bardzo ważne! Często o tym zapominamy.

Ametyst – Czakra Korony

Talizman Nowego Początku, przemiany, transformacji, np. by zmienić samotność w związek pełen miłości, by zastąpić biedę bogactwem, by zmienić chorobę w zdrowie, by zmienić pracę na lepszą, by zmienić partnera/kę, by zmienić mieszkanie – zawsze zmiana ze złego na dobre, a z dobrego na lepsze. Zmiana życia na lepsze, złą sytuację w dobrą. Pomoc, by znaleźć sens życia, by przypomnieć sobie Starą Wiedzę wyniesioną z poprzednich inkarnacji. Harmonia duchowa, Siła Woli. Oczyszczenie duchowe i cielesne blokady, usunięcie tego, co negatywne i zbędne. Uzyskanie wolności, spokoju i spełnienia.

DSCN0172

DSCN0036

Wisior z Ametystu Mala 1

Bransoletka z Ametystu Mala 1

Ametyst kulka

pierścień z ametystem

Ametyst 4

DSCN0025

bransoletka z lepidolitu, ametystu i kryształu górskiego 1

Talizmany, kamienie i biżuterię wykonaną na pięknym, czystym, o wysokich wibracjach ametyście, znajdziecie Kochani w sklepiku, w trzech kategoriach: „Talizmany i Amulety”,  „Kamienie i biżuteria”,  oraz „Unikat! Talizmany i biżuteria (również ze srebra)”

sklepik: https://lastomine.pl/pl/searchquery/Ametyst/1/phot/5?url=Ametyst

Pozdrawiam Was cieplutko i świetliście Lastomine

Sklep: http://www.lastomine.pl
E-Mail: lastomine@gmail.com
Blog: http://www.lastomine.wordpress.com
Strona internetowa: http://ionaieilis.pl.tl/
Facebook: https://www.facebook.com/Magicznastronalastomine/?fref=ts
YouTube: https://www.youtube.com/results?search_query=Lastomine