Mabon to magiczne święto – Święto Plonów. Przypada zawsze z 22 na 23 września. Jest to sabat jesieni. Kończy się lato a zaczyna jesień. Od tego czasu dni stają się coraz krótsze, a noce się wydłużają. Tym samym zbliża się nieubłaganie czas panowania Sił Mroku.

Mabon 3

Mabon to ten czas, w którym usuwa się negatywne energie, a prosi się Siły Światła o przechowanie i aktywację tych pozytywnych, świetlistych, słonecznych, pełnych miłości, harmonii, bogactwa, dobrobytu i bezpieczeństwa. To czas, który spędza się w gronie najbliższych paląc świece, spożywając wspólne posiłki – na stołach znajdują się warzywa, owoce, orzechy, ziarna, a cały dom jest przepełniony pięknymi ozdobami jesieni: liście, kasztany, żołędzie, kwiaty, zboża, świece… Panują barwy złota, brązu, czerwieni, pomarańczy i żółci.

Mabon 2

Jak celebrować to święto, jak się przygotować, oraz w jaki sposób usunąć zło a przyciągnąć dobro?

Przygotować mieszkanie – posprzątać, oraz okadzić dymem białej szałwii – usunąć brudy i negatywne energie.

Udekorować mieszkanie jesiennymi akcentami.

Przygotować kilka świec, najlepiej w kolorach Promieni Archanielskich:

  • Biała – Archanioł Gabriel
  • Niebieska – Archanioł Michał
  • Zielona – Archanioł Rafał
  • Czerwona – Archanioł Uriel
  • Żółta – Archanioł Jofiel
  • Fioletowa – Archanioł Zadkiel
  • Różowa – Archanioł Haniel, oraz główna świeca biała (od niej będziemy zapalać pozostałe świece).

Na stole postawić talerzyki z owocami, warzywami, orzechami, zbożami itd. Można również zrobić malutki ołtarzyk Mabon, dla dobrych duszków domu, ze świecami i kamieniami szlachetnymi – one się nami opiekują i całym naszym domostwem, więc forma podziękowania, oraz umocnienia tych energii jest wskazana.

Polecam świąteczny spacer na łonie Natury, gdzie możemy również złożyć dary z jabłek czy orzechów dla pozytywnych duszków przyrody.

Mabon 6

Następnie weź prysznic lub kąpiel np. z dodatkiem olejku lawendowego, oraz załóż odświętne ubranie.

Wyłącz wszystkie elektryczne przedmioty: telewizory, radia, telefony itd.

Teraz możesz zapalić lampkę zapachową np. lawenda, cynamon, mięta – zapach, który lubisz. Napisz na świecach swoje imię i nazwisko, oraz datę – rok, albo wyryj je np. wykałaczką. Od głównej świecy zapal wszystkie kolory innych świec.

Teraz wyobraź sobie, że spływa na Ciebie piękne kryształowo-białe światło i wypełnia całe Twoje ciało, każdą jego cząstkę, każdą komórkę. Światło to usuwa wszystko to co negatywne, brudne i złe, wprowadzając najczystszą energię miłości, światła i spokoju. Teraz możesz podziękować Siłom Wszechświata za wszystko co od nich dostałeś, za wszystko co Cię spotkało przez cały ten rok. Wcześniej możesz sobie zapisać na karteczce, żeby jak najwięcej zapamiętać. W ten sposób aktywujesz swoje kanały przypływu.

Mabon 1

Rytuał Uwolnienia

Poprzez ten rytuał usuwasz to ze swojego życia, czego chcesz się pozbyć. W tym celu napisz czarnym flamastrem lub pisakiem, na małej karteczce (jedna karteczka – jedna prośba) lub na dużym liściu (jeden liść – jedna prośba), to co usuwasz…, np. „usuwam chorobę” „usuwam biedę” „usuwam samotność” itd.

Unieś karteczkę lub liść do góry i poproś Siły Światła, żeby usunęły ten problem, tę prośbę – wypowiedz ją 7 razy. Potem karteczkę podrzyj na maleńkie kawałki, a liść zgnieć w dłoni. W przeciągu max. 3 dni, kawałki karteczki lub strzępy liścia zakop w ziemi lub wrzuć do rzeki lub potoku.

Podziękuj Siłom Światła.

Rytuał Przyciągania

Teraz skoncentruj się na tym co chcesz przyciągnąć do siebie, jakie masz marzenia. Robisz wszystko w podobny sposób, lecz tym razem używasz kolorowego flamastra lub pisaka. Na jednej karteczce zapisujesz jedno życzenie lub na jednym dużym liściu zapisujesz jedno życzenie, to co chcesz do siebie przyciągnąć w tym roku. Życzenie zapisujesz w czasie teraźniejszym np. „mam stałe dochody”, „jestem zdrowy i pełen energii”, „jestem zawsze bezpieczny”, „mam wspaniałą prace” itd.

Unieś karteczkę lub liść do góry i poproś Siły Światła, aby przyciągnęły do Ciebie te marzenia. Wypowiedz je 7 razy każde. Potem karteczkę lub liść spal (ostrożnie, żeby nie spowodować pożaru), a popiół rozsyp na łonie Natury: w Parku czy lesie, albo wrzuć do potoku lub rzeki.

Podziękuj Siłom Światła, a świece zostaw do wypalenia.

Mabon 4

Talizmany Mabon

Niezwykłe talizmany światła, aby wzmocnić ten czas. Wypełnić i otoczyć się energią światła, która w tym okresie jesiennym jest bardzo potrzebna. Tygrysie Oko uchroni Cię  przed mrokiem, depresją, negatywną energią. Siła Światła, słońce, radość, odwaga, pewność siebie, powodzenie (otwiera kanały przypływu bogactwa materialnego i duchowego), ochrona (działa jak tarcza ochronna przed energią demoniczną, wampiryzmem energetycznym, złym życzeniem, niepowodzeniem – podczas bitew rzymscy żołnierze, dla ochrony nosili tygrysie oko z wygrawerowanymi na nich różnymi symbolami), przyciąga miłość i szczęście. Ma również korzystny wpływ na osoby osłabione i chore.

Talizman Bransoletka: tygrysie oko, kryształ górski, kwarc dymny i perła słodkowodna

cena: 218 zł.

Wielkość: 19 cm  Waga: 42 g  Wielkość kamieni: tygrysie oko – 18 mm, kwarc dymny – ca 13 mm, kryształ górski ca 10 mm, perła od 7 mm do 10 mm

bransoletka tygrysie oko 2

bransoletka tygrysie oko 1

Talizman Anioł z tygrysiego oka

cena: 290 zł.

Wielkość: 54 mm x 33 mm x 21 mm      Waga: 43 g

Aniol tygrysie oko 1

Aniol tygrysie oko 2

Aniol tygrysie oko 3

Talizman Kula – wisiorek ze sznureczkiem do zawieszenia z tygrysiego oka

cena: 222 zł.

Wielkość: 18 mm     Waga: ca 8 g

kula tygrysie oko 1

kula tygrysie oko 2

kula tygrysie oko 3

 

Pozdrawiam Was cieplutko i świetliście Lastomine

Sklep: http://www.lastomine.pl
E-Mail: lastomine@gmail.com
Blog: http://www.lastomine.wordpress.com
Strona internetowa: http://ionaieilis.pl.tl/
Facebook: https://www.facebook.com/Magicznastronalastomine/?fref=ts
YouTube: https://www.youtube.com/results?search_query=Lastomine