Witam Was Kochani, wspomniałam o niespodziance, zaraz po przyjeździe z urlopu. Teraz już jest gotowa i mogę Wam ją przedstawić. Ogromnie się cieszę.

Specjalnie dla Was wyjątkowe komplety talizmanów: naszyjniki razem z bransoletkami. Napełnione najczystszą świetlistą energią Światła i Miłości. Talizmany robione są ręcznie z kamieni szlachetnych o najwyższych wibracjach. Ich Światło i ta niezwykła pozytywna energia miłości będzie Wam towarzyszyć zawsze, kiedy tylko sięgniecie po te talizmany. Napełnią Was ochotą do życia, wprowadzą światło, miłość i będą chronić przed wszystkim co negatywne, co złe. Talizmany te posiadają tak silne wibracje anielskie, że ich właściwości nigdy się nie kończą.

Cztery rodzaje Talizmanów – kompletów, naszyjniki razem z bransoletkami: Kwarc Różowy, Kryształ Górski, Czarny Turmalin Schörl i Ametyst – kamienie Mala z Orzechem Rudroksha i srebrnym (próba 925) symbolem OM – Starożytny znak indyjski i tybetański, według tej tradycji jest pierwszą głoską Wszechświata, oddechem Stwórcy. OM to sylaba-nasienie (bidźa), postrzegana jako dźwięk powstania Wszechświata. Dźwięk, którego siła działania zdolna jest czynić cuda. Zapewnia wewnętrzną harmonię, spokój umysłu, równowagę duchową oraz chroni przez złem. Obejmuje swym ochronnym działaniem osobę i pomieszczenie, w którym ona przebywa.

Wisiory – Wielkość kamieni: 6 mm – 74 kule + 34 Orzechy Rudroksha + symbol OM

Długość: 48 cm + 8 cm zawieszka z materiału

Bransoletki – Wielkość kamieni: 8 mm – 16 kulek + 9 Orzechów Rudroksha + symbol OM

Długość: 20 cm (obwód 17 cm)

   Wisior i bransoletka z kwarcu różowego MALA z Orzechem Rudroksha i srebrnym symbolem OM (zawieszka przy naszyjniku, jak i przy bransoletce)

Piękne, napełnione najczystszą świetlistą energią Światła i Miłości. Talizmany robione są ręcznie z kamieni szlachetnych o najwyższych wibracjach.

Talizman miłości: przyciągający miłość – drugą połowę; odnawia miłość w związku. Wzmacnia wrażliwość i empatię, dzięki czemu jesteśmy świadomi życzeń naszych bliskich, jak również własnych potrzeb. Pomaga nawiązać kontakt z Aniołami Miłości, również z Archaniołem Hanielem. Pomaga pokochać siebie i przynosi wewnętrzne uzdrowienie; pozwala dostrzec piękno otaczającego świata; dobroczynnie wpływa na naszą aure; potrafi uleczyć nawet najgłębsze rany na sercu i duszy; wzmaga uczucie współczucia dla wszystkich żyjących istot. W tym właśnie pomoże nam talizman z kamieni MALA

Cena talizmanu – kompletu: 350 zł.

Wisior z Kwarcu Rozowego

Bransoletka z Kwarcu rozowego Mala

Wisior z Kwarcu Rozowego 2

Wisior z Kwarcu Rozowego 1

Zdjecie - Mala

Wisior i bransoletka z kryształu górskiego MALA z Orzechem Rudroksha i srebrnym symbolem OM (zawieszka przy naszyjniku, jak i przy bransoletce)

Piękne, napełnione najczystszą świetlistą energią Światła i Miłości. Talizmany robione są ręcznie z kamieni szlachetnych o najwyższych wibracjach.

Talizman z kryształu górskiego poprawia percepcję i wprowadza jasność umysłu. Usuwa wszelkie złe energie i blokady energetyczne. Kryształ Górski jest kamieniem o najsilniejszym działaniu oczyszczającym, zarówno ciało, umysł, jak i pomieszczenia. Dlatego nazywany jest „Królem Kryształów”, lub neutralizatorem. Kryształ Górski to także swoisty „wzmacniacz energetyczny”, działający jak akumulator; dodaje energii; łagodzi ból, oczyszcza aurę; wzmacnia system nerwowy; aktywuje pozytywne energie; chroni przed złą energią ludzi i miejsc. W tym właśnie pomoże nam talizman z kamieni MALA

Cena talizmanu – kompletu: 350 zł.

Wisior z Krysztalu Gorskiego

Bransoletka z Krysztalu Gorskiego 1

Wisior z Krysztalu Gorskiego 1

Wisior z Krysztalu Gorskiego 2

Wisior i bransoletka z  czarnego turmalinu Schörl MALA z Orzechem Rudroksha i srebrnym symbolem OM (zawieszka przy naszyjniku, jak i przy bransoletce)

Piękne, napełnione najczystszą świetlistą energią Światła i Miłości. Talizmany robione są ręcznie z kamieni szlachetnych o najwyższych wibracjach.

Czarny Turmalin Schörl, to najpotężniejszy z talizmanów ochronnych! Chroni przed czarną magią, urokiem, klątwą, wampiryzmem energetycznym, złą energią innych ludzi (nawet przed promieniowaniem ich aury, np. na zakupach w supermarketach). Chroni przed negatywną energią, usuwając ją tak jak uziemienie chroni przed błyskawicą. Chroni również przed promieniowaniem komputera, telefonów i telewizora. Chroni przed zazdrością, zawiścią, złym życzeniem, nieufnością. Przynosi Światło, pomagając przejść w wyższe stany świadomości. Usuwa stres i złe myśli (nawet te samobójcze), usuwa uczucie zmęczenia i wyczerpania, a także stanu niedoboru minerałów – zawiera w sobie różne minerały, które przenikają do naszego ciała i je leczą. Leczy ciało i umysł. Daję nam siłę fizyczną i psychiczną. Pomaga nam realizować nasze cele, poprzez siłę, pozytywne myślenie, zrozumienie, kreatywność i wiarę. Reguluje pracę wszystkich czakramów. W tym właśnie pomoże nam talizman z kamieni MALA

Cena talizmanu – kompletu: 350 zł.

Wisior z Turmalinu Schörl 1

Bransoletka z turmalinu schörl 1

Wisior z Turmalinu Schörl 2

Wisior z Turmalinu Schörl 3

Wisior i bransoletka z  ametystu MALA z Orzechem Rudroksha i srebrnym symbolem OM (zawieszka przy naszyjniku, jak i przy bransoletce)

Piękne, napełnione najczystszą świetlistą energią Światła i Miłości. Talizmany robione są ręcznie z kamieni szlachetnych o najwyższych wibracjach.

Talizman z ametystu daje wewnętrzny spokój, wspiera medytację, oraz czujność i świadomość; daje konstruktywne myślenie; talizman przemiany, transformacji np. by zmienić samotność w związek pełen miłości, by zastąpić biedę bogactwem, by zmienić chorobę w zdrowie, by zmienić pracę na lepszą, by zmienić partnera/kę, by zmienić mieszkanie – zawsze zmiana ze złego na dobre, a z dobrego na lepsze.Zmiana życia na lepsze, złą sytuację w dobrą.W tym właśnie pomoże nam talizman z kamieni MALA

Cena talizmanu – kompletu: 380 zł.

Wisior z Ametystu Mala 1

Bransoletka z Ametystu Mala 1

Wisior z Ametystu Mala 2

Wisior z Ametystu Mala 3

Zdjecie - Mala 1

Specjalnie dla Ciebie talizmany zostaną przygotowane przeze mnie (połączone Światłem i miłością anielską, oraz Twoja aurą) aby spełniły Twoje oczekiwania, życzenia i marzenia. Talizmany można również zamawiać dla innych osób – cudowny prezent dla ukochanej kobiety.

Talizmany można zamawiać przez sklepik:  https://lastomine.pl/pl/c/Wyjatkowe%2C-piekne-i-najczystsze-wibracje-Swiatla-i-Milosci-zawarte-w-kamieniach-szlachetnych/32  lub przez kontakt ze mną (e-mail lub Facebook). Ilość talizmanów – kompletów jest ograniczona.

Pozdrawiam Was cieplutko i świetliście Lastomine

Sklep: http://www.lastomine.pl
E-Mail: lastomine@gmail.com
Blog: http://www.lastomine.wordpress.com
Strona internetowa: http://ionaieilis.pl.tl/
Facebook: https://www.facebook.com/Magicznastronalastomine/?fref=ts
YouTube: https://www.youtube.com/results?search_query=Lastomine