aniol liczby 44

Anioły istnieją na prawdę, są wszędzie i należy to sobie uświadomić. Komunikują się z nami poprzez nasze myśli, odczucia, sny, znaki, symbole a nawet zapachy. Komunikują się z nami również za pomocą liczb.

Kochani, dzisiaj chciałabym przedstawić Wam kolejne sekwencje liczb anielskich. Jaki przekaz w sobie kryją? Co oznaczają, kiedy pojawiają się w naszym życiu? Co też Anioły chcą nam powiedzieć poprzez liczby, kiedy spoglądając na zegar widzimy liczby np. 12:12, a po chwili, płacimy rachunek w sklepie: 12 zł i 12 groszy, albo nasz wzrok zatrzymuje się na tablicy rejestracyjnej samochodu, gdzie znowu pojawia się ta sama sekwencja 1212. Oczywiście to mogą być różne sekwencje np. 1010, 2222, 555, czy 44 itd.

aniol liczby 4

Cyfra „4” – oznacza bezpieczeństwo, rzetelną pracę i mocne fundamenty. To także samokontrola, lojalność, sumienność, rzeczywistość i realne wartości, stabilność i zdolność. Postęp, zarządzanie, sprawiedliwość, powaga, dyscyplina, porządek, konsekwencja, konstruktywność, niezawodność i przekonanie. Cyfra ta wiąże się z naszą pasją. Zachęca do jeszcze pilniejszej pracy, aby osiągnąć swoje cele.

Cyfra 4 to zachęta aniołów do działania, ponieważ posiadasz umiejętności i talenty, aby pokonać wszelkie przeszkody i osiągnąć swoje najwyższe aspiracje.

Cyfra 4 to informacja dla Ciebie, aby właśnie teraz wprowadzić swoje pomysły w działanie. Wibracja tej liczby ma związek z energią, harmonią i współpracą.

Cyfra 4 reprezentuje również żywioły: powietrza, ognia, wody i ziemi, w czterech kierunkach: Północ, Południe, Wschód i Zachód.

Kiedy pojawia się Anioł liczby 4, oznacza, że Anioły są przy nas i biorą czynny udział w naszym życiu. Wspierają nas i dodają sił, aby wprowadzić w życie nasze pomysły. Oferują pomoc i wsparcie w realizacji naszych celów i inspirują nas. Udzielając rad i wskazówek.

aniol liczby 44 ß

Cyfra „44” – ta liczba anielska, to komunikat od Aniołów, że są w tej chwili przy nas – mamy ich wsparcie i miłość. Te wibracje są niezwykle silne i wyraźne. Teraz jest odpowiedni czas, aby je jeszcze bardziej wzmocnić i poprosić Anioły o pomoc.

Anioł cyfry 44 przynosi wiadomość, że w tej chwili posiadasz pomoc kochających Aniołów, którzy niosą Ci radość serca i spokój. Oznacza też, że posiadasz wsparcie i zachętę do działania i realizacji swoich celów. Jeżeli napotkasz na przeszkody, to wiec, że Siły Anielskie są skłonne do pomocy i usunięcia wszystkich blokad.

Anioły i Archanioły właśnie teraz zachęcają Cię do działania i będą Cię prowadzić. Ofiarując wsparcie i dając wewnętrzną wytrzymałość. Zachęcają Cię do kontynuowania tego co zacząłeś. To ten czas i miejsce. Sukces jest w zasięgu ręki, na wszystkich płaszczyznach…

aniol liczby 444 4jpg

Cyfra „444” –To komunikat od Aniołów, że wszystko jest tak jak powinno być. Nawet, jeżeli myślisz inaczej, lub masz wątpliwości. Nie masz się czego obawiać. Anioły Cię kochają i wspierają. Masz ich błogosławieństwo i całkowite poparcie.

Kiedy pojawia się sekwencja liczb 444, oznacza to, że Twoja intuicja i wewnętrzna mądrość jest silniejsza niż kiedykolwiek. Anioły zachęcają Cię do działania, a będzie to wynagrodzeniem w postaci osiągnięcia sukcesu i spełnienia.

Anioł cyfry 444 jest wiadomością od Aniołów, że są przy Tobie i będą Cie prowadzić. Przekazują Ci całą swoją energię i Światło, dodając sił i wsparcia. Słuchaj swojej intuicji i uważnie śledź wskazówki i rady anielskie. Wszechświat działa na Twoją korzyść i pomaga ustanowić solidne fundamenty na ścieżce do osiągnięcia celu. Informują Cię, że jesteś na dobrej drodze i działasz zgodnie z planem swojej duszy.

aniol liczby 4444

Cyfra „4444” –Anioły są po Twojej stronie. Zapewniają Cię o swojej miłości i oddaniu. Patrzą na Twoją pracę, działanie, postępowanie i jeszcze bardziej zachęcają do osiągnięcia sukcesu – realizacji Twoich marzeń. Nie zbaczaj więc z kursu… Teraz jest ten moment w Twoim życiu, że możesz osiągnąć WSZYSTKO! Pełny sukces jest przed Tobą i to w każdej dziedzinie życia.

Sekwencja liczb 4444 to wiadomość od Aniołów, że są przy Tobie, a pomoc jest w zasięgu ręki. Wystarczy tylko poprosić…

Pozdrawiam Was cieplutko i świetliście Lastomine

Sklep: http://www.lastomine.pl
E-Mail: lastomine@gmail.com
Blog: http://www.lastomine.wordpress.com
Strona internetowa: http://ionaieilis.pl.tl/
Facebook: https://www.facebook.com/Magicznastronalastomine/?fref=ts