Kochani, pytaliście się o większy wybór tego pięknego minerału w sklepiku. Czy będę miała i kiedy, więcej tych talizmanów. Teraz już są nowe, przepiękne, o silnych wibracjach (ale to widać gołym okiem – wszyscy są w stanie wyczuć tą niesamowitą energię zawartą w fluorycie tęczowym), specjalnie dla Was sprowadzone.

Fluoryt tęczowy – oczyszczający aurę i czakry energetyczne, przynosi szczęście, ułatwia jasnowidzenie i rozwój duchowy – ułatwia kontakt z naszą duszą, oraz uczy słuchania wewnętrznego głosu, intuicji. Fluoryt jest niezwykłym kamieniem, ponieważ zawiera w sobie tęczę energetyczną – skupia w sobie silne anielskie wibracje, łączy ze sobą mnóstwo energii: wibracja miłosna (różowa), uzdrawiająca (zielona), ochronna (niebieska). Fluoryt tęczowy chroni przed złem, negatywną energią, czarną magią; ułatwia koncentrację i przyswajanie wiedzy (polecam przed i w czasie egzaminów) – nazywany jest „KAMIENIEM GENIUSZY”; leczy wiele chorób, stabilizuje pracę organów, usuwa wypryski (stosuje się go również w magii piękności), leczy choroby alergiczne, uzdrawia i wzmacnia dziąsła i zęby, regeneruje kości, leczy artretyzm i osteoporozę, uzdrawia choroby płuc, usuwa blokady psychiczne i fizyczne. Idealny dla kobiet w ciąży, ponieważ stabilizuje pracę całego organizmu.

Fluoryt oddziaływanie na czakry:

Czakra szyi ( fluoryt o barwie niebieskiej)

Splot słoneczny (fluoryt o barwie żółtej)

Czakra serca (fluoryt o barwie zielonej lub fluoryt tęczowy)

Czakra korony (fluoryt o barwie fioletowej)

Fluoryt jest jednym z najpopularniejszych minerałów na Ziemi występujący w ogromnej palecie barw. Od jego nazwy pochodzi słowo „fluorescencja” – oznaczające jeden z rodzajów luminescencji czyli zjawisko emitowania światła przez wzbudzony atom lub cząsteczkę. Pomaga w rozumieniu rzeczy, które do końca nie są możliwe do udowodnienia empirycznie. Rozbudza zatem intuicję i „przeczucia”, za którymi warto podążać. Fluoryt jest pomocnym kamieniem dla lekarzy, terapeutów i osób zajmujących się medycyną naturalną, a także osób rozwijających się duchowo.

Zdjęcia (znacznie więcej zdjęć) talizmanów i kamieni, znajdziecie w sklepiku, jak zawsze w dwóch kategoriach i cenach: „Talizmany i Amulety”, oraz „Kamienie i biżuteria”

DSCN0370

DSCN0369

DSCN0375

DSCN0376

DSCN0389

DSCN0391

DSCN0385

DSCN0382

DSCN0395

DSCN0401

DSCN0409

DSCN0405

DSCN0344

DSCN0352

DSCN0516

DSCN0517

DSCN0414DSCN0417

Sklepik (fluoryt tęczowy): https://lastomine.pl/pl/searchquery/Fluoryt/1/phot/5?url=Fluoryt

WAŻNE: Obecnie (od jutra) można już zamówienia opłacać w złotówkach – sklepik posiada dwa konta: walutowe (Niemcy) i złotówkowe (Polska – Bank PKO S.A.)

Dla „stałych klientów” jak zwykle są kupony rabatowe, a dla „nowych klientów”, upominki. ZAPRASZAM do sklepiku.

Pozdrawiam Was cieplutko i świetliście Lastomine

Sklep: http://www.lastomine.pl
E-Mail: lastomine@gmail.com
Blog: http://www.lastomine.wordpress.com
Strona internetowa: http://ionaieilis.pl.tl/
Facebook: https://www.facebook.com/Magicznastronalastomine/?fref=ts