pies 1

Pies zawsze uważany był i jest za najlepszego przyjaciela człowieka. Jest lojalny, wierny, bardzo oddany, posłuszny, przyjazny i kocha nas bezwarunkową miłością; jest szczery i prawdziwy. To przewodnik i nauczyciel.

Ludzie rodzą się, by nauczyć się jak żyć, jak kochać innych i być dobrym człowiekiem.

Psy wiedzą o tym wszystkim od samego początku i pewnie dlatego nie muszą żyć na tym świecie tak długo.

Kiedy pojawia się pies w naszym życiu, znaczy to, że musimy nauczyć się cierpliwości, wybaczania, niesienia pomocy innym, umiejętności współczucia, ochrony najbliższych i to bez oczekiwania jakiejkolwiek nagrody czy pochwały. Zupełnie bezinteresownie.

pies 2

Należy jednak bardzo uważać, żeby nie przekroczyć tej cieniutkiej nici, czyli zachować umiar w „służeniu innym”, żeby nie być łatwowiernym i wykorzystywanym w jakikolwiek sposób.

Pies uczy nas również pokochania samego siebie, umiejętności wybaczenie sobie i innym; odnalezienie w sobie radości życia, która gdzieś tam się w nas tli… Uczy, że należy patrzeć sercem, oraz okazywać miłość i radość wszystkim i wszystkiemu dookoła.

Bo życie jest cudem, bo życie jest piękne!!!

pies 4

Pies uczy nas, że powinniśmy popracować nad sobą. Nad swoimi cechami charakteru. Nad wadami i zaletami, które przeważają? Których nam brakuje, a których mamy za „dużo”…?

Pies nas pociesza i dodaje nam odwagi, żebyśmy się nie poddawali w chwilach trudnych, stawiali czoła naszym słabościom, strachom, lękowi, przygnębieniu, naszym obawom, naszym blokadom. Ten zwierzak dodaje nam sił, uczy, żebyśmy zaufali i zaakceptowali siebie, takimi, jakimi jesteśmy. Nawet wtedy, kiedy popełniamy błędy.

pies 6

Kiedy nie mamy ochoty do życia, kiedy jesteśmy przygnębieni, osamotnieni, zbyt krytykowani przez najbliższych, i zwłaszcza wtedy, kiedy opuszczają nas znajomi i przyjaciele – wszyscy, a my zostajemy sami z jakiegoś powodu. Pies w takiej sytuacji bardzo nam pomoże, nauczy jak przetrwać te trudne chwile, ten moment w naszym życiu. Wprowadzi do nas radość, wesołość a nawet zabawę.

pies 5

Pies posiada niesamowitą energię, zwłaszcza wtedy, kiedy jest nam źle, smutno, kiedy jesteśmy osłabieni…, przywołajmy te zwierzę mocy. On nas pocieszy, wesprze, przekaże pozytywne energie, radość, miłość, swoje oddanie. Ochroni nas, doda odwagi i otuchy.

pies 3

Pies zmotywuje nas do działania i zachęci do wyjścia na zewnątrz  – do ŚWIATA, do NATURY.

W kartach Lenormand, Pies oznacza przyjaciela, zaufanie, bezinteresowną pomoc, oddanie, albo przyjaźń, która może zamienić się w piękne uczucie – w miłość. Jest to bardzo pozytywna karta, która wskazuje również na bardzo dobre stosunki i atmosferę w pracy, w rodzinie itd. Może również oznaczać pieska w dosłownym tego słowa znaczeniu, który pojawi się w naszym życiu – namacalnie.

Przesłanie Psa (afirmacja)

„Wierzę i ufam w boską moc, która pomaga i leczy. Mówię TAK! Każdy krok w moim życiu jest objawieniem – teraz!”

Kochani, Zwierzęta Mocy są naszymi opiekunami, nauczycielami, doradcami. Uczą nas, uzdrawiają, prowadzą, oraz chronią. Udzielają wskazówek i rad w trudnych dla nas chwilach, momentach, sytuacjach życiowych.

Poznaj swoje Zwierzę Mocy i jego przesłania: https://lastomine.pl/pl/p/Twoje-Zwierze-Mocy/54

 

Pozdrawiam Was cieplutko i świetliście Lastomine

Sklep: http://www.lastomine.pl
E-Mail: lastomine@gmail.com
Blog: http://www.lastomine.wordpress.com
Strona internetowa: http://ionaieilis.pl.tl/
Facebook: https://www.facebook.com/Magicznastronalastomine/?fref=ts