20170328_100103[1]

Kochani, wczoraj przez cały poranek towarzyszył mi ten piękny pajączek. Pojawił się nagle w piwnicy, przy mojej nodze, żeby przechadzać się to tu, to tam. Miałam wrażenie, że cały czas mnie obserwuje i pewnie tak było. Nie mogłam się powstrzymać, żeby nie pstryknąć mu zdjęcia i nakręcić filmiku. Możecie go zobaczyć na mojej Magicznej Stronie: https://www.facebook.com/Magicznastronalastomine/?fref=ts

Pająk – Zwierzę Mocy

To symbol tworzenia, kreatywności i kobiecości. Symbolizuje zręczność, twórczą pracę, cierpliwość, pieniądze. Spotkać możemy go dokładnie wszędzie. W naszym domu (pokoju, kuchni, łazience czy w piwnicy), ale również w ogrodzie, parku czy lesie. Co oznacza kiedy pojawia się w naszym życiu? Czego nas uczy?

Pająk to malutkie, dość płochliwe zwierzę. Wbrew pozorom jest bardzo delikatny i bardzo zwinny. Również nić, którą tworzy, jest ona delikatna, ale i zarazem bardzo silna, mocna. Jest on odpowiedzialny za nasz los, nasze przeznaczenie, powołanie. Kiedy wkracza w nasze życie, to przypomina nam, żebyśmy zastanowili się nad drogą, którą podążamy. Czy jest ona zgodna z naszym powołaniem? Każdy z nas tka swój los. To sieć połączeń ze wszystkim co nas otacza: ludźmi, miejscem, z całą Planetą. Czy te połączenia są dla nas dobre? Czy nie powodują lęku, blokad, ograniczeń w uzyskaniu celu naszej duszy, naszego powołania tutaj na ziemi?

Pająk Zwierzę Mocy 1

Jest również siłą kobiecości – twórczą energią żeńską (kobiety najczęściej boją się pająków) – jest symbolem odrzucenia kobiecości, macierzyństwa, zachowania, a przyjęcia cech bardziej męskich, począwszy od ubioru, a skończywszy na wykonywaniu zawodów typowo męskich. Odrzucenie kobiecości na rzecz rozwoju i kariery zawodowej.

Pająk jest również symbolem, ta granicą między życiem a śmiercią; snem a jawą; sferą duchową i fizyczną. Wiąże nas z naszymi przodkami. Dziadkami, prababciami, rodzicami. Czy ta sieć, te zapiski, które istnieją w naszych genach nie ograniczają nas? Nie powodują blokad? Może trzeba by było się od nich uwolnić?

Pająk powiązany jest z liczbą 8, ze względu na 8 odnóży. Jest to liczba sukcesu materialnego. Poziomo – ósemka, to symbol nieskończoności (nieskończona możliwość tworzenia, kreatywność).

Pająk Zwierzę Mocy 2

Pająk uczy nas jak odciąć stare sieci, które nas blokują, ograniczają, a jak stworzyć, utkać te nowe, które dadzą nam szczęście i spełnienie, zrealizują nasze marzenia. Uczy nas jak mamy kierować naszym życiem, naszym losem, w jaki sposób mamy utkać sieć naszego życia, zgodną z naszym powołaniem. Pająk uczy nas jak tkać te dobre połączenia z ludźmi, miejscami, a jak odciąć te niekorzystne dla nas. Uczy nas nawiązać kontakt z naszymi przodkami. Poznać te przekonania, które chcemy zatrzymać a usunąć te, które nam nie służą.

Kiedy jesteśmy zaplątani w sieci życia, pogubieni, pełni obaw, lęku, blokad, negatywnych energii, to przywołujmy te Zwierzę Mocy. Przywołujmy pająka. Połączmy się z nim. Obserwujmy jak żyje, jak się zachowuje. Poprośmy go o pomoc. On pomoże nam znaleźć  wyjście z sytuacji, wskaże drogę. Nauczy nas tkać te nowe sieci, które doprowadzą nas do realizacji naszych marzeń, naszego powołania. Dadzą nam wolność, bezpieczeństwo, spokój, szczęście i spełnienie, jak i nauczy nas jak usunąć to co nas blokuje i krępuje.

Pająk Zwierzę Mocy 3

Pozdrawiam Was cieplutko i świetliście Lastomine

Sklep: http://www.lastomine.pl
E-Mail: lastomine@gmail.com
Blog: http://www.lastomine.wordpress.com
Strona internetowa: http://ionaieilis.pl.tl/
Facebook: https://www.facebook.com/Magicznastronalastomine/?fref=ts