Koziorożec to zwierzę duchowe, które przypomina nam, że możemy wspinać się wyżej, niż myślimy. Koziorożec żyje na dużych wysokościach. Jako doświadczony wspinacz zapuszcza się na skraj lodu i z łatwością pokonuje 3500 metrów wysokości. Żyje przede wszystkim w Alpach, ale występuje również w regionie iberyjskim i na Syberii. Koziorożce należą do rodziny kóz, ale są większe i mają bardzo efektowne rogi. Mogą dorastać do metra, co jest wyraźną oznaką męskości, którą samce wykorzystują zimą do walki z konkurentami o samice.

Cecha Zwierzęcia duchowego jakim jest Koziorożec: to asertywność
Koziorożec zawsze powodował mistycyzm. Rogi były kiedyś symbolem wielkiej witalności, ale także połączenia z boskością i mocą księżyca, ponieważ mają kształt półksiężyca. Swoimi kopytami nadal pewnie stoi nawet w najtrudniejszych sytuacjach i na przepaściach i bez wysiłku decyduje się na właściwą drogę.

Jako zwierzę mocy, Koziorożec oznacza moc podejmowania właściwych decyzji i pokonywania najtrudniejszych wyzwań. Ale Koziorożce to także asertywność. Jest przypisany do żywiołu ziemi, a więc całkowicie skoncentrowany i odżywczy (działający). Czasami ścieżki, które są przed nami, mogą wydawać się niemożliwe, ale mając u boku zwierzę mocy Koziorożca, możemy wspiąć się na ekstremalne warunki i najwyższe szczyty. Pomaga nam nie stresować się wymaganiami innych lub naszymi, ale wytrwale iść dalej swoją drogą. Czasami może być trochę uparty, ale to tylko pomaga mu pozostać na dobrej drodze. Koziorożec to także witalność, determinacja, ale także mądry widok z góry na cały obraz, tego co jest lub dzieje się na dole – życia…

Przesłanie Koziorożca:

 Zdeterminowany i mocny, prosi cię, abyś nie gubiła się w uporze, ale niosła swoje „rogi” jak anteny z podniesioną głową i wysoko na górskich szczytach, abyś połączyła się z kosmiczną całością – mogła czerpać dla siebie wszystko co najlepsze i „odżywcze”. To zwierzę mocy chce dać ci stabilność, abyś znalazła wsparcie i siłę, jeśli oczywiście połączysz się z energią wszechświata i pozwolisz się ponieść. Twardy i wytrwały koziorożec, chce cię zaprosić do śmiałego i odważnego skoku przez życie i uczynienia z pozoru niemożliwego, możliwym.

Odwaga i wytrwałość, siła i silna wola są teraz potrzebne, ponieważ wybrałaś ścieżkę siły.


Koziorozec 2.jpg

  Koziorożec przypomina o Twojej niewzruszonej sile woli, wytrwałości, wytrzymałości i wewnętrznej sile, dzięki której możesz również pokonywać ciemne, trudne, niebezpieczne i strome ścieżki. Zastanów się nad tym źródłem w tobie, ono poprowadzi cię i odżywi nawet w ubogich czasach. Skoncentruj się na tym, co należy zrobić, na swoich intencjach i celu w życiu. Wszystko jest dobre takie, jakie jest i ma sens, nawet jeśli zdasz sobie z tego sprawę dopiero później.

Pamiętaj! 

Moc i siła są w nas tak samo zjednoczone, jak bezsilność i słabość. Rozpoznanie słabości jest łatwe, rozpoznanie siły wymaga odwagi i siły woli.

Koziorożec to symbol siły woli, stabilności, jak i siły wzrostu. To zwierzę mocy ubogaca Twoją drogę, byś mogła odważnie nią podążać, nawet w jej najtrudniejszych odcinkach.

Jednocześnie koziorożec obiecuje Tobie, że będzie Cię chronić i wspierać, idź z nim przy swoim boku i nie lękaj się.

Szamańskie zwierzęta mocy mają głębokie zrozumienie naszych pragnień, potrzeb i emocji. Zwierzęta duszy są sprzymierzeńcami, doradcami, przewodnikami i powiernikami. Kiedy znajdziesz swoje duchowe zwierzę, odzwierciedla ono archetypowe aspekty twojego wewnętrznego życia i prowadzi cię przez światy duchowe. 

Afirmacja:

„Niewzruszenie idę swoją drogą, to prowadzi mnie do sukcesu.

Połącz się ze swoim Zwierzęciem Mocy, ze swoim Duchem Opiekuńczym, a będziesz otrzymywać wiadomości – wskazówki o swojej sytuacji prywatnej, zawodowej lub emocjonalnej. Poczytaj o swoim Zwierzęciu Mocy, oglądaj filmy, czytaj książki z opisami archetypów duchów zwierzęcych i objaśnieniami dotyczącymi ich życia. Obserwuj je. A potem zapal świece i przywołaj swoje zwierzę mocy. Możesz zadać mu pytania jakie tylko przyjdą Ci do głowy. Odpowiedzi uzyskasz w swoich myślach. 

Jakie jest Twoje Zwierzę Mocy, które towarzyszy Ci w tej Inkarnacji, lub przez wszystkie Inkarnacje, albo może w chwili obecnej..? Ustalę dla Ciebie Twoje Zwierzę Mocy.

Sklepikhttps://lastomine.pl/pl/p/Przepowiednia-Twoje-Zwierze-Mocy-Twoj-Duch-opiekunczy/54

Zapraszam

Pozdrawiam Was cieplutko i świetliście

Wasza Lastomine

Sklep: http://www.lastomine.pl
E-Mail: lastomine@gmail.com
Blog: http://www.lastomine.com
Strona internetowa: http://ionaieilis.pl.tl/
Facebook: https://www.facebook.com/Magicznastronalastomine/?fref=ts
YouTube: https://www.youtube.com/results?search_query=Lastomine