Przewidział wojnę w Kosowie, a także naloty na ojczyznę: Alois Irlmaier nadal uważany jest za jednego z najdokładniejszych jasnowidzów XX wieku. Wiele z jego proroctw się spełniło. Jakie są jego prognozy na przyszłość?

Kim był Alois Irlmaier?
Słynny jasnowidz Alois Irlmaier urodził się w Siegsdorf w Górnej Bawarii w 1894 roku i dorastał w prostych warunkach. Jako młody chłopiec odkrył swój dar śledzenia żył wodnych. W miarę jak dorósł, jego jasnowidze też…

Umiejętności. Wkrótce zobaczył zdjęcia wydarzeń i ludzi, z którymi miał do czynienia. Mówi się, że jego wizje sięgają traumatycznego wydarzenia z I wojny światowej, kiedy Irlmaier został uwięziony w Rosji na cztery dni bez jedzenia.

W czasie II wojny światowej Irlmaier po raz pierwszy wywołał publiczną sensację, kiedy dokładnie opisał miejsca, w które później trafią bomby. Ujawnił także miejsce pobytu zaginionych żołnierzy. W międzyczasie przepowiednie Irlmaiera są znane w całych Niemczech. Zmarł we Freilassing w lipcu 1959.

Jakie przewidywania się potwierdziły?
Badacze proroctw uważają niektóre z przewidywań Irlmaiera za prawdziwe. Na przykład jego proroctwa dotyczące wstrząsów w Europie Wschodniej i wojny w Kosowie okazały się ewidentnie poprawne.

„Na wschodzie nadal mamy do czynienia z dużym zwrotem. Jeszcze nie idzie tak szybko, a przed nami różne rodzaje walk, ale to nadejdzie ”.

Przewidział tę zmianę między 1989 a 1991 rokiem w Europie Wschodniej już w 1949 roku.

Alois Irlmaier mógł również przepowiedzieć objęcie urzędu prezydenta USA przez Baracka Obamę. Powiedział:

„Czarni zdobędą władzę, którzy tak długo byli niewidoczni”.

W czasach prognozy z lat 50. w Stanach Zjednoczonych nadal istniała ścisła segregacja rasowa. W tamtych czasach trudno było sobie wyobrazić kolorowego prezydenta.

Mówi się również, że Alois Irlmaier wygłosił wczesne oświadczenie na temat smartfonów. Przypisuje mu się stwierdzenie, że ludzie „porozmawiają przez telefon z paczką papierosów i będą się nią bawić”.

Prognozy dotyczące III wojny światowej
Proroctwa Aloisa Irlmaiera dotyczące III wojny światowej należą do jego najbardziej znanych wizji: w latach 1947-1957 wielokrotnie ostrzegał przed wielką katastrofą – wojną z niszczycielskimi uderzeniami nuklearnymi. Przyczyną byłoby zabójstwo wysokiego rangą polityka na konferencji pokojowej w Budapeszcie. W szczególności w odniesieniu do Europy, widział

piorun, który początkowo uderzył w Szwecję, Finlandię i Polskę.

kolejna wojna w zachodnich krajach UE, w tym w Niemczech.

trzydniowe zaćmienie, które spadnie na Europę.

trzęsienie ziemi i śmiertelna trująca chmura, która nadejdzie wraz z ciemnością.

Nigdy nie mówił wprost o trzeciej wojnie światowej – tylko o krótkiej, zaskakującej wojnie, która pochłonie wiele ofiar. Nie ma jednak odniesienia do konkretnej daty.

Jakie proroctwa Aloisa Irlmaiera istnieją na rok 2022?
Alois Irlmaier żył w XX wieku. Jednak wiele jego wypowiedzi powinno odnosić się do współczesności. Prawdą jest, że wiarygodność proroctw Irlmaiera jest regularnie kwestionowana. Jednak powinny istnieć dowody na przewidywania Irlmaiera. Należą do nich na przykład akta przechowywane w Archiwum Państwowym w Monachium i zajmujące się licznymi procesami. W którym Alois Irlmaier zeznawał kiedyś jako świadek. Ale co z proroctwami Aloisa Irlmaiera na rok 2022? Podobnie jak w przypadku innych dobrze znanych jasnowidzów, Alois Irlmaier nie przepowiadał wydarzeń przez pewne lata. W proroctwach Irlmaiera można jednak zidentyfikować procesy, które mają nawiązywać do nadchodzących wydarzeń.

Być może niektóre z proroctw Aloisa Irlmaiera spełnią się również w 2022 roku.

Prognozy Aloisa Irlmaiera dla Niemiec i Europy
Istnieje wiele przepowiedni Irlmaiera. Ale nawet ekspertom w tej dziedzinie często trudno jest zinterpretować jego wypowiedzi. Szczególną cechą przewidywań Irlmaiera jest to, że często opisują nie tylko jedno wydarzenie, ale sekwencję różnych wydarzeń:

Mówił o tym, że do Niemiec przyjedzie wielu obcych: Być może miał na myśli kryzys uchodźczy.

Mówi się, że zwycięży kolejna inflacja. Mówi się, że pieniądze są coraz mniej warte. Być może to stwierdzenie odnosi się do minionego kryzysu finansowego, ale być może musimy też obawiać się krachu finansowego.

Po tym nastąpi rewolucja.

Inne proroctwa Aloisa Irlmaiera mogą dotyczyć zbliżającego się kryzysu finansowego i kryzysu klimatycznego:

Łagodne zimy oznaczają, że zbiory skończą się wcześniej: prognozy Aloisa Irlmaiera na 2022 mogą wskazywać na konsekwencje kryzysu klimatycznego. Mówił też o tym, że klimat w Niemczech zmieni się w taki sposób, że powinno być możliwe uprawianie wina i owoców tropikalnych.

Stwierdzając, że pieniądze stracą na wartości, mógł mieć na myśli krach finansowy. Nie można określić, czy to już nadeszło, czy nastąpi.

Co jeszcze przewidział Alois Irlmaier?
Alois Irlmaier wiele przewidział i wiele z nich zostało przekazanych. Istnieje wiele książek, w których można znaleźć jego wypowiedzi na temat przyszłej interpretacji. Niektóre z jego przepowiedni są nadal wykorzystywane do interpretacji przyszłości. Dlatego wiele osób zadaje sobie pytanie, czy wypowiedział się w sprawie pandemii korony. Jednak niektórzy eksperci nie widzą w jego proroctwach bezpośredniego związku z pandemią korony.

W przeciwieństwie do przepowiedni innych jasnowidzów, proroctwa Aloisa Irlmaiera są bardzo ponure. Często chodzi o wojny, epidemie, niepokoje i promieniowanie. Nic więc dziwnego, że jego przewidywania powinny dotyczyć także III wojny światowej. Regularnie podejmowane są próby interpretacji i zrozumienia jego wypowiedzi. Na szczęście World War 3 jeszcze się nie spełniło. Mając na uwadze swoje wypowiedzi, powinien zapowiadać się następująco:

  • Przede wszystkim powinno być więcej dobrobytu niż kiedykolwiek wcześniej.
  • Po tym następuje drastyczna apostazja i moralne zepsucie.
  • Podobno do kraju przyjeżdża wielu obcokrajowców.
  • Pieniądze powinny stracić na wartości.
  • Nadejdzie rewolucja. Jednocześnie powinien nastąpić atak Rosjan na Europę Zachodnią.

To mają być znaki, które poprzedzają dalsze wydarzenia. W jaki sposób i czy to nastąpi, ostatecznie będzie kwestią interpretacji wypowiedzi iw odniesieniu do zaistniałych wydarzeń.

Jak wiarygodne są te przewidywania?
Nawet jasne wizje Aloisa Irlmaiera nie są faktami i nie dają żadnych precyzyjnych wskazówek na temat czasów i miejsc – nawet jeśli wiele jego wypowiedzi można zinterpretować jako prawdziwe. Jak wszystkie proroctwa, są to tylko warianty nieuchronnej przyszłości, a nie gwarantowane doświadczenia. Poprzez zmiany i wybiegające w przyszłość działania można wziąć swój los w swoje ręce i bardziej pozytywnie kształtować przyszłość.

Chcesz wiedzieć, co przyniesie Ci przyszłość? Albo jak możesz zinterpretować dla Ciebie pewne przewidywania? Zapraszam do sklepiku: https://lastomine.pl/pl/searchquery/Przepowiednie/1/phot/5?url=Przepowiednie

Przepowiednie dotyczące Twojej przyszłości będą dostępne tylko do końca stycznia 2022r. – dlaczego? Odpowiedź uzyskasz w najbliższym słuchowisku.

Pozdrawiam Cię cieplutko i świetliście

Twoja Lastomine

Sklep: https://www.lastomine.pl
E-Mail: lastomine@gmail.com
Blog: https://lastomine.com
Strona internetowa: https://ionaieilis.pl.tl/
Facebook: https://www.facebook.com/Magicznastronalastomine/?fref=ts
YouTube: https://www.youtube.com/results?search_query=Lastomine