Kochani, jeszcze tylko dzisiaj, można skorzystać z rabatu w wysokości 20 %, w sklepiku Lastomine.pl.

Promocja trwała przez cały miesiąc, a przygotowałam ją dla Was w podziękowaniu za wspaniałe życzenia, które otrzymałam na swoje urodziny – jest (był) to prezencik ode mnie, czyli od Lastomine.

Jeszcze tylko dzisiaj możecie skorzystać z rabatu. Zapraszam!

Zrób wspaniały prezent ukochanej osobie, lub sobie: możesz nabyć po obniżonej cenie biżuterię z kamieniami szlachetnymi (bransoletki, wisiorki, kolczyki, pierścionki), talizmany i amulety, rytuały anielskie, przepowiednie i wróżby. Rabat można wykorzystać kilkakrotnie. Należy wpisać nazwę (przy płatności), a kwota rabatu, zostanie automatycznie odliczona od głównej kwoty zakupu.

Wprowadź Kupon Rabatowy:

Lastomine111

Zapraszam do sklepiku: https://lastomine.pl/

Golden Healer – Kryształ o złocistej mocy Słońca. Złocisty Kwarc do pracy energetycznej i medytacji. Najwyższy promień Światła – leczy i wzmacnia wszystkie czakry. Siła Zwycięstwa i mądrości wyższej.

Kamienie i bransoletki

Sklepik: https://lastomine.pl/pl/searchquery/Golden+Healer/1/phot/5?url=Golden,Healer

Naturalny czaroit, dla osób przepracowanych, przeciążonych obowiązkami i pracą. Kamień przyjaźni i miłości. Daje nam ogromną siłę i odwagę.

Kamienie, bransoletki, talizmany

Sklepik: https://lastomine.pl/pl/searchquery/czaroit/1/phot/5?url=czaroit

Chryzopraz – kamień szczęścia, pomyślności, sukcesu, przyjaźni, ochrony, pieniądza i uzdrowienia. Kamień dobrej nadziei. CZAKRA SERCA

Kamienie, bransoletki, talizmany

Sklepik: https://lastomine.pl/pl/searchquery/chryzopraz/1/phot/5?url=chryzopraz

Larimar – kamień mistycznej Atlantydy; Talizman boskiej świadomości – ułatwia kontakt z Aniołami Światła, Siłami Wyższymi, Siłami Boskimi

Kamienie, bransoletki, wisiorki, kolczyki, pierścionki i talizmany

Sklepik: https://lastomine.pl/pl/searchquery/Larimar/1/phot/5

OPALE

Opal Boulder, kamień o niezwykłych efektach świetlnych. Opal to kamień radości, pasji, wzmacnia entuzjazm do nowych projektów i pomysłów, dodaje chęci do życia. Pomaga w realizacji marzeń.

Opal Ognisty – opal to kamień radości, pasji, wzmacnia entuzjazm do nowych projektów i pomysłów, dodaje chęci do życia. Pomaga w realizacji marzeń.

Opal Honduras, kamień inspiracji, ale również silnie ochronny . Opal to kamień radości, pasji, wzmacnia entuzjazm do nowych projektów i pomysłów, dodaje chęci do życia. Pomaga w realizacji marzeń.

Opal różowy – Dla osób wrażliwych. Przyciąga miłość, pomaga pokochać i zaakceptować siebie. Pomocny w zwalczaniu depresji. Wzmacnia pamięć.

Sklepik: https://lastomine.pl/pl/searchquery/Opal/1/phot/5?url=Opal

Jestem pewna, że każdy z Was znajdzie coś pięknego dla siebie.

W sklepiku znajdziecie mnóstwo pięknej biżuterii (kolczyków, pierścionków, wisiorków, czy bransoletek) i o wyjątkowych wibracjach kamieni szlachetnych i półszlachetnych.

Wykorzystaj rabat! Jeszcze tylko dzisiaj!

Lastomine111

Sklep: https://www.lastomine.pl

Pozdrawiam Cię cieplutko i świetliście

Twoja Lastomine

Sklep: https://www.lastomine.pl
E-Mail: lastomine@gmail.com
Blog: https://lastomine.com
Strona internetowa: https://ionaieilis.pl.tl/
Facebook: https://www.facebook.com/Magicznastronalastomine/?fref=ts
YouTube: https://www.youtube.com/results?search_query=Lastomine