Foto: lulumineuse.com

Jak prawidłowo manifestować pragnienia? Zastanawiamy się, czy mamy prawo do realizacji marzeń, czy zasługujemy na to, żeby prosić Siły Wszechświata o dobra materialne? Czy prosząc o lepszy samochód, nowe meble, czy dom, nie przyciągamy tym samym diabełka? Ale co ma wspólnego „nowe Porsche” z rozwojem duchowym?

Bogaty dzięki naturalnemu prawu Wszechświata?
Manifestowanie życzeń jest naturalnym prawem Wszechświata. Wszyscy zasługujemy na wszystko co najlepsze. Nie tylko możemy, ale i powinniśmy wysyłać pragnienia naszego serca do Tęczy Uniwersum i uznać to jako porządek Wszechświata, prosząc, dziękując i ufając, że dostatek wkroczy w nasze życie. Prawo przyciągania musi służyć jako narzędzie, za pomocą którego mają zostać spełnione wszystkie pragnienia.

Wszechświat jest nieskończenie bogaty, a dostatku, obfitości wszelakiej starczy dla nas wszystkich.

Czego sobie życzysz?
Wiemy o tym, że każda myśl i każde uczucie, które odczuwamy, przyciąga te same myśli i uczucia. Wszystko, co duchowe, czyli myśli, uczucia i pragnienia, generuje wibracje i jest przenoszone na świat zewnętrzny, oraz wywołuje tam odpowiedni efekt, nawet jeśli w większości nie jesteśmy tego świadomi. Wielokrotnie doświadczyłam tego efektu w swoim życiu. Jestem pewna, że wielu z Was również. Te same wibracje przyciągają się i wzmacniają. Negatywność przyciąga negatywne sytuacje, zdarzenia, a pozytywność przyciąga radość, pozytywne sytuacje i zdarzenia. Wysyłamy do Wszechświata wszystkie myśli, które mamy w głowie, a one rezonują. Następnie się urzeczywistniają.

Przyjrzyjmy się, jakiego rodzaju życzenia są pożądane. Ludzie udostępniają swoje listy życzeń na wielu forach w Internecie. Na pierwszym miejscu jest pokaźne konto bankowe, a za nim droga biżuteria, nowe samochody i np. piękne domy. Zastanawiałam się, czy to są życzenia płynące z serca? Czy zawsze musi chodzić tylko o dobra materialne? A co z dobrami duchowymi? Spoglądając na obecny świat i wielu ludzi, wydaje mi się, że gdzieś tam wielu z nas się zatraciło… Wymiarem szczęścia i spełnienia w obecnym świecie stało się posiadanie materialne. Oczywiście, że chcemy żyć w luksusie i obfitości. Tak, każdy z nas ma do tego prawo i na to zasługuje. Bez dwóch zdań. Jednak we wszystkim powinna być zachowana harmonia. Spójrzmy w głąb siebie i poczujmy całą mądrością serca, co tak naprawdę jest nam potrzebne?

Foto: dreamcatcherreality.com

Czy zawsze otrzymujesz to, o co prosiłeś/aś?
Uwaga: nie zawsze przyciągamy to czego naprawdę chcemy. Dlaczego tak się dzieje? Ponieważ transmitowana jest nie tylko jedna myśl życzeniowa, ale wszystkie nasze myśli, słowa i odczucia w ciągu całej doby. Przykład: jeśli mamy mało pieniędzy i puste konto bankowe, a chcemy mieć ich więcej (osiągnąć stabilizację finansową), prawdopodobnie bojkotujesz własne afirmacje, wizualizacje i… myśli. Najpierw wysyłasz myśli o bogactwie i stabilizacji (wizualizujesz), a następnie pojawiają się myśli o biedzie (nie mam pieniędzy na opłaty, czy kupno kurtki dla dziecka), więc nieświadomie wysyłam brak pieniędzy (jestem biedny), a 22 godziny na dobę tylko krótką świadomą myśl „życzenie – pragnienie”. Jak myślisz, co będzie się nadal manifestować?

Większość pragnień wynika z chęci. Oznacza to, że myśl, którą wysyłamy do Wszechświata, nazywa się: BRAK. A kiedy wysyłam braki, otrzymuję niedobory. Nie ma to nic wspólnego z intensywnymi pragnieniami, ale raczej z wysłaniem w świat rzeczywistej myśli stojącej za życzeniem.

Co w takim razie zrobić? Jak urzeczywistnić swoje pragnienia? Przecież zasługuję na wszystko co najlepsze… Tak, to prawda. Należy przede wszystkim uwierzyć w to, że zasługujemy na największe bogactwa materialne i duchowe tego świata. Trzeba zachować harmonię między bogactwem duchowym a materialnym. Prosić Siły Wszechświata o to czego naprawdę potrzebujesz, co da Tobie szczęście i spełnienie, co jest zgodne z pragnieniem Twojego serca (patrz sercem, a nie ego – zastanów się czy chcesz mieć nowy samochód tylko dlatego, żeby wzbudzić zazdrość w sąsiadach, czy zwyczajnie ten stary odmawia już „posłuszeństwa” i trzeba go wymienić na nowy i taki o jakim zawsze marzyłeś?)

Wizualizuj i wiedz, że otrzymasz wszelkie dobra. Zaufaj Siłom Wszechświata, bez względu na to co się dzieje wokół. Pisz afirmacje – najlepiej codziennie przed spaniem około 10 do 15 minut. Działaj i motywuj się. Sukces jest w zasięgu ręki!

Jeśli pragniesz zmienić swoje życie w konkretnej lub we wszystkich dziedzinach, potrzebujesz inspiracji, motywacji, wskazówek, prowadzenia, konkretnej wiedzy, jak dokonać pozytywnej zmiany.

Dla osób, które mają różne problemy finansowe, w związkach lub poszukiwaniach drugiej połowy, zmęczonych, wypalonych, które czują się, jak w sytuacji bez wyjścia, gdy ktoś jest ciągle krytykowany i musi mierzyć się z atakami, również dla osób, które odczuwają negatywne energie dookoła, są przytłoczone szarym życie, problemami globalnymi.

Inwestycja w siebie jest najlepszą inwestycją!

Działania, jakie podejmujemy w codziennym życiu mają bardzo duży wpływ na to, jak będzie wyglądać nasza przyszłość. To, kim jesteśmy, jest również, w dużym stopniu zdeterminowane przez dotychczasowe decyzje i nawyki. Wielu z nas często narzeka na swój obecny styl życia i pragnie zmian. Aby tego dokonać, warto pomyśleć o inwestycji w siebie, która z czasem może okazać się bardzo dochodowa.

Zapraszam: http://www.lastomine.pl

Pozdrawiam Was cieplutko i świetliście

Wasza Lastomine

Sklep: http://www.lastomine.pl
E-Mail: lastomine@gmail.com
Blog: http://www.lastomine.wordpress.com
Strona internetowa: http://ionaieilis.pl.tl/
Facebook: https://www.facebook.com/Magicznastronalastomine/?fref=ts
YouTube: https://www.youtube.com/results?search_query=Lastomine