Odizolowanie się na jakiś czas od wszystkich i od wszystkiego, to ważny i potrzebny moment dla każdego z nas. Przebywanie z samym sobą.
Zawsze można spojrzeć na to samo doświadczenie na kilka sposobów. Tak też jest w naszej obecnej sytuacji. Wszyscy jesteśmy teraz proszeni o utrzymywanie jak najmniejszego kontaktu z innymi, ale czy to naprawdę źle?

Możemy postrzegać siebie jako ludzi odizolowanych i odciętych od naszego świata zewnętrznego lub możemy wykorzystać ten czas, aby zbliżyć się do siebie. Możemy wzmocnić naszą intuicję, nauczyć się jej. Wsłuchać się w siebie i aktywować ten jeden z wielu talentów.

Co to jest intuicja?
Wiele osób zna intuicję jako przeczucie. Chcesz zdecydować za lub przeciw czemuś, a nasze przeczucia mówią tak lub nie, dając nam sygnały komfortu lub dyskomfortu.

Intuicja opiera się na naszym połączeniu z pomocnikami, Istotami z innego Świata, którzy zawsze pragną wesprzeć nas w naszym życiu tak mocno, jak to możliwe, w realizacji naszego najwyższego planu życiowego, tj. żyć pełnym życiem, dla którego przyszliśmy na ziemię, oraz wypełnić nasz boży plan. Oczywiście tylko wtedy, kiedy ich o to poprosimy. Oni szanują naszą wolę i przyglądają się z boku naszm działaniom… Ci pomocnicy, zwani Aniołami Świetlistymi chcą nas chronić. Trzeba to sobie wyobrazić, jakby ktoś siedział nad naszym planem życiowym. Ten plan ma nieskończone możliwości tego, jak może wyglądać nasze życie. Ponieważ wszyscy jesteśmy połączeni z naszą wyższą jaźnią (naszą istotą jako doskonały boski duch) i już mamy moc pierwotnego źródła (Boga, Bogini, Wielkiego Ducha, wszystkiego, co jest itp.) W nas, tak naprawdę zawsze jest największy potencjał, połączony z Siłami Świetlistymi, które chcą nas doprowadzić do tego celu, aby być najlepszą, najzdrowszą wersją nas samych. Jeśli negatywne wydarzenia chcą wkroczyć w nasze życie lub ludzie, którzy stoją na drodze tego projektu, czujemy np. ciężar na sercu lub blokady w różnych działaniach, zesłane do nas jako znak. Dlatego ważne jest, abyśmy umieli odczytywać wskazówki. Często wydaje nam się, że wiemy lepiej lub tak naprawdę nie wsłuchujemy się w siebie, nie odczytujemy przesłań, a potem musimy się boleśnie przekonać, że ta osoba lub to wydarzenie naprawdę nas skrzywdziło. Następnym razem będziemy chcieli posłuchać naszej intuicji lub naszego wewnętrznego głosu.

Kiedy zaczynamy lepiej poznawać siebie i otaczające nas energie, coraz łatwiej jest nam naprawdę tworzyć życie, które odpowiada naszemu pełnemu potencjałowi. Ważne jest, aby dokładnie wiedzieć, do jakiej energii jesteśmy podłączeni, aby mieć piękną łódź ze sterem, która prowadzi nas przez przygodę życia tak bezpiecznie, jak to tylko możliwe.

Istnieje wiele praktyk wzmacniających naszą intuicję i właśnie dlatego potrzebujemy czasu dla siebie. Są inicjacje, które możemy zrobić, które łączą nas z pomocnikami z Innego Świata, którzy są precyzyjnie ukierunkowani na wzmocnienie naszej intuicji. Ponadto zapewniają nam ochronę i wszelką pomoc w rozwoju. Zwiększ moc samodoskonalenia!

Izolacja: intymny czas z samym sobą na autorefleksję i bliskość z Naturą.

Zdrowa żywność: odżywianie organizmu odpowiednimi pokarmami.

Ceremonie: Proszenie Natury i Istot Przyrody (Dewy Roślin, Duchy Natury i wiele innych Istot) o pomoc.

Dieta, czy post: jak zachowywać się po odstawieniu wielu pookarmów, które zakłócają kontakt z Siłami Światła – aby wszystko zintegrować.

Właśnie tego możemy teraz doświadczyć we własnych 4 ścianach, jeśli wykorzystamy czas odosobnienia:

 1. Czas dla siebie i naszych podstawowych potrzeb
  Masz teraz czas, aby zadać sobie pytanie, czego naprawdę chcesz w swoim życiu. Czy do tej pory wykorzystałeś swój pełny potencjał? Czy są rzeczy, które chcesz zmienić?
 2. Zdrowe odżywianie, które nas wzmacnia
  Czy Twoja dieta, sposób odżywiania jest dla Ciebie dobrą formą? Czy Twoja dieta jest dla Ciebie zdrowa? Daje Ci siłę i moc?
 3. Nasze własne Ceremonie lub medytacje, które łączą nas z naturą.
  Ceremonie i medytacje służą do ponownego połączenia się z kojącym rytmem serca. Możesz zapalić świecę lub trzymać twarz w słońcu i po prostu poczuć, co się z tobą dzieje. Wtedy możesz świadomie połączyć się ze swoim wyższym ja (pełnym potencjałem) i poprosić o pomoc i więcej wskazówek Sił Światła. Może po prostu lubisz tańczyć w rytm muzyki lub oddawać się przyjemnej jodze. Poświęć tę Ceremonię konkretnemu tematowi, a odpowiedzi nadejdą, ponieważ pomoc jest zawsze dla Ciebie dostępna, jeśli tylko o nią poprosisz i później za nią podziękujesz.
 4. Późniejszy czas.
  Nie wiemy, co nadejdzie, ale możesz oprzeć swoją wizję na tym, że świat staje się lepszym miejscem, w którym wszystkie żyjące istoty mają szansę być szczęśliwymi.
  Proś o pomoc!
  W świecie, w którym każdy stara się przeciwstawić drugiemu, większości trudno jest prosić o pomoc, ponieważ i tak każdy jest lepszy od drugiego. Proszenie o pomoc nie jest słabością, ale wielką siłą. Kto prosi o pomoc, zdaje sobie sprawę, że nie może być najlepszy we wszystkim, co też nie jest możliwe. Każdy jest wyjątkowy, ale od czasu do czasu każdy potrzebuje pomocy. Nawet jeśli nie ma ludzi, którzy mogą ci pomóc, zawsze jest ktoś z innego świata, który wie więcej niż Ty. Natura i jej naturalne istoty znają odpowiedzi na wszystkie pytania. Żadna siła na świecie nie może równać się z mądrością Matki Ziemi, roślin i zwierząt.

W dzisiejszych czasach musimy zdać sobie sprawę, że wszyscy musimy działać razem, aby ponownie stworzyć oazę spokoju na tej planecie. Jesteśmy pokojowymi, silnymi Wojownikami Światła, Wojownikami Tęczy, na których czekała Ziemia!

Wykorzystaj czas, który jest ci aktualnie dany, na samoanalizę i samorealizację. Zadaj sobie pytania: Kim jesteś? Dlaczego jesteś tutaj i teraz? Jaki jest cel Twojej duszy tutaj na ziemi? Co możesz zmienić w swoim życiu i w życiu innych Istot?

Pozdrawiam Was cieplutko i świetliście Lastomine

Sklep: https://www.lastomine.pl
E-Mail: lastomine@gmail.com
Blog: https://www.lastomine.com
Strona internetowa: https://ionaieilis.pl.tl/
Facebook: https://www.facebook.com/Magicznastronalastomine/?fref=ts
YouTube: https://www.youtube.com/results?search_query=Lastomine