Rytuał Anielski 11-tu Archaniołów – „Róg Obfitości”

Kochani, to nasz kolejny Rytuał, o który wiele osób pytało się, kiedy ponownie będzie można w nim uczestniczyć – kiedy się pojawi? Siły Światła, zwane Aniołami wskazały dwa terminy. Pierwszy miał miejsce 24-go marca, a drugi 30 marca.

Mamy jeszcze jeden, najsilniejszy Rytuał, czyli 30 – go kwietnia 2020r. To wyjątkowy czas: BELTANE – Magiczna Noc WalpurgiCzas cudów…

Nie ma przypadku, że właśnie teraz jest nam wszystkim potrzebna Siła, Moc, Miłość i Zdrowie. To bardzo trudny czas, a zarazem Nowy Początek.

Rytuał przyciąga wszelakie bogactwo (duchowe i materialne), miłość, zdrowie i siły witalne, radość życia, spełnienie w każdej dziedzinie, sukces, lekkość życia, odnalezienie swojego powołania oraz realizacje swoich marzeń.

Święto Światła, to idealny czas, by rozpocząć nowy okres w Twoim życiu. Przyciągnąć do swojego życia wszystko to, o czym marzysz w Nowym Roku 2020.

Światło, energia, siła, moc, oraz Najwyższa Pra-Miłość Najpotężniejszych Sił Światła, Sił Archaniołów:

Michała

Jofiela

Chamuela

Gabriela

Rafała

Uriela

Zadkiela

Metatrona

Racjela

Fortunaty

Haniela

wpłynie do Twojego życia, poprzez wylanie Rogu Obfitości, napełniając Cię wszystkim tym, co dla Ciebie najlepsze. Tutaj i teraz!

Rytuał Anielski Róg Obfitości, posiada niezwykła moc. Wszystko to, o czym marzysz może się właśnie teraz spełnić.

To ten czas i to miejsce.

Czego pragniesz?

pragniesz przyciągnąć do swojego życia miłość

znaleźć dobrze płatną pracę

nauczyć się języka obcego

kupić mieszkanie lub dom

przyciągnąć stabilizacje finansową

kupić nowy samochód

uzyskać zdrowie i siły witalne

przyciągnąć szczęście i dobrobyt

otworzyć firmę

otrzymać kredyt z Banku

odnaleźć swoją drogę, swoje powołanie

teraz wszystko jest możliwe!

Rytuał ma miejsce 30 kwietnia 2020r.

To wyjątkowy czas: BELTANE – Magiczna Noc Walpurgi

Czas cudów…

Godzina zostanie podana dla uczestników rytuału (zgodnie z wskazówkami Sił Światła)

Brak wolnych miejsc

❤

W jaki sposób przygotować się do rytuału?

  • przed rytuałem polecam spacer i kontakt z Naturą
  • posprzątanie mieszkania i najlepiej okadzenie pomieszczeń dymem białej szałwii
  • kąpiel lub prysznic z dodatkiem soli himalajskiej lub morskiej
  • przygotowanie świec: najlepiej jednej świecy w kolorze tęczy (wiele barw), lub jednej białej świecy z kolorowymi wstążeczkami, albo 11 świec o kolorach: 2 x niebieskiej (Archanioł Michał, Archanioł Racjel), żółtej (Archanioł Jofiel), 2 x różowej (Archanioł Chamuel, Archanioł Haniel), 2 x białej (Archanioł Gabriel, Archanioł Metatron), jasno zielonej (Archanioł Rafał), fioletowej (Archanioł Zadkiel), czerwonej (Archanioł Uriel), ciemno zielonej lub złotej (Archanioł Fortunata). Świece mogą być stołowe, o tradycyjnym kształcie lub z naturalnego wosku.
  • olejki i kadzidełka – można, ale nie trzeba, dla wzmocnienia energii (cynamon, liście laurowe, bazylia czy olibanum – wszystkie posiadają właściwości przyciągania bogactwa, szczęścia, miłości, sukcesu, obfitości finansowej) – lub te, które po prostu lubisz

Otrzymasz wszystko to, co najlepsze dla Ciebie, poprzez „wylanie” Anielskiego Rogu Obfitości.

Rytuał Anielski nie ma nic wspólnego z magią. Nie ma skutków ubocznych. Rytuał ten chroni nas przed negatywnymi energiami, dodając siły, mocy i tylko pozytywnych wibracji.

Ważne informacje o rytuale:

dodatkowe wskazówki, dotyczące rytuału otrzymasz przez e-mail

zapewniam pełną dyskrecję

masz pewność, że energia anielska jest pozytywna, czysta, pełna miłości i harmonii

po zakończeniu rytuału, otrzymasz podsumowanie pracy w formie pisemnej, przez e-mail

do przeprowadzenia rytuału potrzebuję Twoje imię i nazwisko, datę urodzenia, chętnie zdjęcie, oraz opis tego, co najbardziej chcesz otrzymać od Sił Anielskich (Proszę nie pisz o marzeniach dotyczących wygranych w grach liczbowych – temu zazwyczaj towarzyszą negatywne energie)

jeżeli czujesz, że nie zasługujesz na szczęście, bogactwo, miłość – Jeżeli masz wątpliwości, to ten rytuał nie jest dla Ciebie (skontaktuj się ze mną, a przeprowadzę dla Ciebie indywidualny rytuał -poznając opisaną przez Ciebie sytuację), polegający na oczyszczeniu, i usunięciu wszelkich blokad, w tym także sposobu myślenia. 

rytuał można również zamówić dla innej osoby, wówczas potrzebuję dane tej osoby

po opłaceniu zamówienia, otrzymasz automatycznie wiadomość, o potwierdzeniu uczestnictwa w Rytuale Anielskim „Róg Obfitości”

jeżeli masz problem z poruszaniem się w sklepiku i nie potrafisz zamówić rytuału, to proszę śmiało napisz do mnie na maila: lastomine@gmail.com

Zapisz się na Rytuał 11 Archaniołów „Róg Obfitości” : https://lastomine.pl/pl/p/Rytual-Anielski-11-Archaniolow-Rog-Obfitosci-przyciaga-wszelakie-bogactwo-duchowe-i-materialne%2C-zdrowie-i-sily-witalne%2C-spelnienie-i-lekkosc-zycia%2C-oraz-realizacje-marzen.-/932

W czasie przebiegu rytuału, oraz po nim (około 3 miesięcy czasu), nie należy korzystać z pomocy energetycznej innych osób (wróżki, bioenergoterapeuci, inne rytuały magiczne), ponieważ nie może w tym czasie dojść do zaburzeń , kolizji energetycznych.

Pozdrawiam Was cieplutko i świetliście

Wasza Lastomine

Sklep: http://www.lastomine.pl
E-Mail: lastomine@gmail.com
Blog: http://www.lastomine.com
Strona internetowa: https://ionaieilis.pl.tl/
Facebook: https://www.facebook.com/Magicznastronalastomine/?fref=ts
YouTube: https://www.youtube.com/results?search_query=Lastomine