Foto: appleworld.today

Rozpoczął się nowy 2020 r. Zadajemy sobie pytanie, jaki on będzie dla każdego z nas. Przepełniony spokojem, zdrowiem, stabilizacją i miłością, czy raczej bogatszy w trudniejsze doświadczenia?

Od lat Wielcy Jasnowidzowie przepowiadali ten czas, a także układ Planet, który towarzyszy w obecnym czasie, informuje nas, że to nie będzie łatwy rok. Jednak… według mnie, jest to wyjątkowy czas i wiele zależy od nas. Nie będzie nowością to co napiszę. My sami kreujemy naszą przyszłość, my sami jesteśmy reżyserem swojego jutra. Poprzez nasze myśli tworzymy nasze jutro, naszą przyszłość! Powinniśmy zdać sobie z tego sprawę.

Przepowiednia na 2020 rok nigdy nie była tak aktualna jak teraz. Chociaż różni się, czytając przepowiednie wielu wizjonerów na świecie.

Trzecia wojna światowa, katastrofa klimatyczna: dzięki swoim wnikliwym prognozom Nostradamus, Alois Irlmaier, czy Baba Wanga dostarczają cennych informacji na temat przyszłej ścieżki życia. Przeszłość pokazuje, że wiele z przewidywanych zdarzeń miało już miejsce. Jednak nie wszystko się sprawdziło (od nas samych wiele zależy – mamy ogromny wpływ na to co dzieje się w chwili obecnej i na to, co się wydarzy – pamiętajmy o tym!)

Jakie są więc prognozy na 2020 rok?

W swoich proroctwach na 2020 r. Najwięksi światowi wizjonerzy dokonali precyzyjnych prognoz. Tacy jak słynny astrolog Nostradamus, Weissager Mühlhiasl, Alois Irlmaier, czy ślepa wizjonerka Baba Wanga mieli jasne wizje. Rozpoznali znaki czasu dla ludzkości i planet. Proroctwa dotyczą klęsk żywiołowych, krachów finansowych, zamieszek, 3 wojny światowej i wstrząsów politycznych. Proroctwa Nostradamusa na 2020 r. Wskazują, że nadchodzi straszna wojna światowa pod dowództwem nuklearnym.
Mühlhiasl widział także groźne scenariusze dla Niemiec i Europy. Jeśli interesuje Cię obecne proroctwo na 2020 rok, znajdziesz głównie negatywne stwierdzenia na temat przyszłości. Wszyscy wielcy mędrcy opowiadali o losach z przyczyn politycznych, kulturowych lub ekologicznych.

Foto: merkur.de

Proroctwa Aloisa Irlmaiera z 2020 r. Mówią, że jasnowidz przewidział wybuch wojny po zamachu na znaną postać około tego roku.

Alois Irlmaier był jednym z najlepszych europejskich jasnowidzów XX wieku. Przewidział wojnę w Kosowie, a także naloty na jego ojczyznę. Wielu ludzi jest zafascynowanych proroctwami prostego człowieka. Urodził się on w czerwcu 1894 r. W Siegsdorf w Górnej Bawarii i zmarł we Freilassing w lipcu 1959 r. Irlmaier był pobożną, prostą osobą, która jako młody chłopiec potrafiła znaleźć żyły wodne.

Gdy dorastał, jego zdolności jasnowidzenia stawały się coraz silniejsze i wkrótce zobaczył zdjęcia ludzi lub wydarzeń wchodzących w interakcje z nim. Mówi się, że jego wizje powracają do traumatycznego wydarzenia podczas I wojny światowej: Irlmaier został uwięziony w Rosji przez cztery dni bez jedzenia. Kiedy jego towarzysze go znaleźli, to powiedział: „Obrazy napływają na mnie”.

W 2012 roku Irlmaier dostarczył prognozę, która wpłynęła nawet na smartfony. Mówi się, że wróżbita opowiedział, że ludzie będą używać „pudełek po papierosach”, aby wykonywać połączenia i bawić się nimi.

Prognozy Aloisa Irlmaiera na 2020 r. Będą również powiązane z bieżącym rozwojem sytuacji politycznej na świecie przez ekspertów i inne zainteresowane strony. Widać, że wiele proroctw Irlmaiera spełniło się przed 2020 rokiem. Jako znak wojny nuklearnej przyszły wizjoner opisuje na przykład falę uchodźców w Niemczech. W proroctwach Aloisa Irlmaiera dotyczących końca czasów istnieje pewna sekwencja wydarzeń, które zwiastują zbliżającą się wojnę:
Jest dobrobyt jak nigdy dotąd.
Następuje apostazja z bezprecedensowym zepsuciem moralności.
Duża liczba nieznajomych przybywa do kraju.
Pieniądze stopniowo tracą na wartości.
Potem nastąpiły rewolucje i atak Rosjan na Europę Zachodnią.
Dalsze stwierdzenia o czasach współczesnych wskazują również na zbliżającą się apokalipsę:
Płonący Paryż (oświetlenie domów)
Obrzydliwi obywatele w kryzysie finansowym
Kryzys na Bliskim Wschodzie i rozmieszczenie niezliczonych żołnierzy
Wyjątkowo łagodne zimy i wczesne zbiory
Lot papieża z Watykanu

Czy proroctwa Aloisa Irlmaiera na 2020 rok wskazują na trzecią wojnę światową? Czy zbliża się inflacja? Czy w Niemczech jest rewolucja? Próba zabójstwa, szok klimatyczny, apokalipsa?

„Nie mogę ci powiedzieć nic pięknego”.

„Istnieje wysoka inflacja”.

„Ale na wschodzie jest makabryczne morderstwo, ludzie walczą między sobą”.

Te proroctwa Aloisa Irlmaiera, które są związane z rokiem 2020 lub naszą teraźniejszością, nie brzmią zbyt optymistycznie. Jedno proroctwo odnosi się do globalnego kryzysu gospodarczego, inne wskazuje na problem uchodźców, drugie na wojnę w Syrii.

W oparciu o bieżące wydarzenia prognozy Alois Irlmaier na 2020 r. Mogą przyciągnąć wiele uwagi. Eksperci finansowi ostrzegają przed globalnym kryzysem gospodarczym, który został zaostrzony przez wojny walutowe. Jeśli proroctwa Aloisa Irlmaiera opierają się na 2020 r., Kryzys finansowy może doprowadzić do poważnej inflacji i wysokiej deprecjacji.

To zadziwiające, jak wiele proroczych wydarzeń już się wydarzyło. Istnieje na przykład rozwój systemów finansowych, chaos pogodowy, akty terroryzmu i konflikt na Bliskim Wschodzie. Ponadto podobno przepowiednia bawarska przewidziała wprowadzenie euro („Będzie waluta”). Zobaczył także smartfona („Ludzie rozmawiają małymi, czarnymi skrzynkami”) i kartę kredytową („Płacisz tekturową pokrywką”). Przepowiednia, że ​​„zły człowiek” przejmie dominację nad światem i pogrąży ludzkość w otchłani, jest szczególnie ponura.

Wielu ekspertów uważa proroctwa Aloisa Irlmaiera za wiarygodne, ponieważ miały już miejsce liczne przewidywane zdarzenia. Mimo to nie powinno się uważać tych wizji, jako czasu ostatecznego za niepodważalne. Ponieważ: Ludzie mogą w dowolnym momencie wpływać na swoje losy, a tym samym na przyszłość.

Foto: 8buzz.fr

Michel de Nostredame lub Nostradamus był francuskim lekarzem, filozofem i farmaceutą, który urodził się 14 grudnia 1503 r. W Saint-Rémy de Provence w południowej Francji i zmarł na opuchliznę w Salon de Provence 2 lipca 1566 r. Osobisty lekarz króla Karola IX. Był uważany za utalentowanego astrologa wśród swoich kolegów z klasy, ponieważ szczegółowo wyjaśnił konstelacje i komety.

Michel de Nostredame zasłynął na całym świecie ze swoich przewidywań, które zapisał w mistycznych pracach o przyszłości świata. Jego prognozy skrywają starożytną wiedzę, która została przekazana do dnia dzisiejszego. Proroctwa Nostradamusa są streszczone w setkach wydań. Stwierdzenia te z zadziwiającą precyzją odnoszą się do drastycznych wydarzeń w naszej historii.

Proroctwa Nostradamu na 2020 r. Zawierają wyraźne ostrzeżenia przed niszczycielskimi burzami i przerażającymi katastrofami klimatycznymi. Raz za razem pojawia się pytanie, czy prognozy Nostradamusa są pewne?

Baba Wanga (Baba = babcia), której prawdziwe imię to Pandewa Guschterow Dimitrowa, jest uważana za najbardziej znanego jasnowidza w Bułgarii. Niewidoma prorokini urodziła się w Macedonii 31 stycznia 1911 r. I zmarła w Sofii 11 sierpnia 1996 r. Według Baby Wanga, Europa jest skazana na wojnę islamską. Mówi się także, że ślepa prorokini przewidziała ataki terrorystyczne na World Trade Center we wrześniu 2001 r.

Według jej siostrzenicy rodzice widzącej byli biednymi rolnikami. Matka Baby Wanga zmarła wcześnie, podczas gdy jej ojciec był zaangażowany w Wewnętrzną Macedońską Organizację Rewolucyjną (IMRO). Po powrocie rodziny do rodzinnej wioski ojca, Nowo Selo, Baba Wanga została poważnie ranna w burzy piaskowej, stopniowo straciła wzrok pomimo leczenia i oślepła w wieku 16 lat. Mówi się, że to straszne wydarzenie wywołało jej wizjonerskie doświadczenia.

Jakie są proroctwa Baby Wanga na 2020 rok?

Prognozy Baby Wanga na 2020 r. Są podobne do poprzednich lat. Czy to oznacza, że ​​koniec Europy jest bliski? Czy musimy spodziewać się trzeciej wojny światowej w 2020 roku? Nie można tego powiedzieć z całą pewnością, tym bardziej, że przepowiednie jasnowidza Wanga również interpretowano na różne sposoby. Faktem jest, że wojna w Syrii, trwający na całym świecie problem uchodźców i globalny kryzys gospodarczy nie wróży dobrze.

Naukowcy odkryli, że proroctwa Wangi mają 85% trafień. Dzięki temu prognozy na 2020 r. są tak ogólne, że prognozy dotyczą niemal każdego wydarzenia. Baba Wanga najwyraźniej miała silne umiejętności medialne, by patrzeć w daleką przyszłość. Stała się znana na całym świecie dzięki niezwykle precyzyjnej prognozie wybuchu drugiej wojny światowej i upadku radzieckiego rządu centralnego. Mówi się także, że przepowiedziała tajemniczą śmierć Lady Diana w sierpniu 1997 roku. Podobnie Adolf Hitler dowiedział się o swojej haniebnej śmierci podczas spotkania z nią. Ślepa wróżka poprawnie przewidziała także atak terrorystyczny na World Trade Center 11 września 2001 r. W Nowym Jorku:

„Amerykańskie bliźniaki upadną po tym, jak zostaną zaatakowane przez stalowe ptaki …”

Większość wizjonerów doświadczyła swoich wizji w stanie przebudzenia lub w transie i otrzymała obrazy ostrzegawcze z niepokojącymi znakami. Prawdziwie poszukująca osoba rozpoznaje ich imponującą wagę w licznych spełnionych prognozach. Wiele przepowiedni Nostradamusa, Baby Wanga lub Aloisa Irlmaiera 2020 nie okazuje się poprawnych. Ale lista wydarzeń, które faktycznie miały miejsce, jest równie zaskakująco długa. Dlaczego tak się dzieje, że niektóre wizje się spełniają na niektóre nie? Ponieważ na wiele wydarzeń w naszym życiu mamy wpływ.

Pamiętaj! To Ty i Ty i Ty… każdy z Was poprzez myśli i realizację swoich czynów, tworzy własną przyszłość. To Ty tworzysz Twoje jutro. Energia podąża za uwagą. Bądź reżyserem Nowego Początku! Stwórz dla siebie najpiękniejszy i najcudowniejszy Nowy Rok 2020!

Czy chciałbyś wiedzieć, jakie jest Twoje osobiste proroctwo na 2020 rok? Co czeka Cię w roku 2020? W sferze miłości, partnerstwa, zdrowia, pracy czy pieniędzy, . Jakich burz i chwil szczęścia można się spodziewać w przyszłym roku?

Służę wsparciem i pomocą. Wybierz interesującą Cię wróżbę: https://lastomine.pl/pl/c/Wrozby-Przepowiednie/13

Pozdrawiam Was cieplutko i świetliście Lastomine

Sklep: http://www.lastomine.pl
E-Mail: lastomine@gmail.com
Blog: http://www.lastomine.wordpress.com
Strona internetowa: http://ionaieilis.pl.tl/
Facebook: https://www.facebook.com/Magicznastronalastomine/?fref=ts
YouTube: https://www.youtube.com/results?search_query=Lastomine