Kochani, to był jeden z piękniejszych rytuałów, jaki mialam możliwość przeprowadzenia.

Podczas rytuału panował całkowity spokój, cisza, jasność, miłość i radość. Wokół słychać było jedynie piękne śpiewy ptaków. Płomienie świec paliły sie długim i niczym nie zmąconym światłem. Wszystko było w pięknych, jasnych barwach – widać było poszczególne promienie energii i świateł Archaniołów. Bardzo silnie można było je również odczuć. To najpiękniejsze Siły Światła.

Każda osoba, która uczestniczyła w naszym rytuale anielskim, została napełniona darami Rogu Obfitości – zgodnie z pragnieniem.

Dla wszystkich „spóźnialskich”, mam dobrą wiadomość. W przyszłym miesiącu, 17.04.2019r, odbędzie się jeszcze jeden Rytuał Anielski – 11 Archaniołów: „Róg Obfitości”

Zapraszam wszystkie osoby, które nie zdążyły i zbyt późno się zdecydowały na uczestnictwo. Proszę pamiętajcie, że ilość osób jest ograniczona. Również dla osób, które brały już udział w rytuale, a czują, że coś ich jeszcze blokuje, żeby osiągnąć wszelaką obfitość, zdrowie, spełnienie i szczęście, to mogą ponownie wziąć w nim udział.

Rytuały Anielskie nie maja nic wspólnego z magią. Nie mają żadnych skutków ubocznych. To piękne i czyste najwyższe energie Światła.

Zapisy na Rytuał: https://lastomine.pl/pl/p/Rytual-Anielski-11-Archaniolow-Rog-Obfitosci-przyciaga-wszelakie-bogactwo-duchowe-i-materialne%2C-zdrowie-i-sily-witalne%2C-spelnienie-i-lekkosc-zycia%2C-oraz-realizacje-marzen.-/932

Przypominam, że do końca marca 2019r. istnieje możliwość wykorzystania Kodu Rabatowego, w wysokości 11 %.

Kod rabatowy to:
upominek1032019

Można go wykorzystać na zakup wszystkich produktów w sklepiku: biżuteria, talizmany, minerały, wróżby, przepowiednie i rytuały.

Pozdrawiam Was cieplutko i świetliście

Wasza Lastomine

Sklep: http://www.lastomine.pl
E-Mail: lastomine@gmail.com
Blog: http://www.lastomine.com
Strona internetowa: https://ionaieilis.pl.tl/
Facebook: https://www.facebook.com/Magicznastronalastomine/?fref=ts
YouTube: https://www.youtube.com/results?search_query=Lastomine