rok numerologiczny

Rok Numerologiczny, to czas indywidualny dla kaźdej osoby. Jest to Liczba Drogi Życia.  Zaczyna się zawsze we wrześniu, od pierwszego nowiu Księżyca. W tym roku 2018, rozpoczął się od 9-tego września i trwa do września następnego roku. Od tej daty weszliśmy w Nowy Czas. Indywidualny cykl, który trwa 9 lat.

Nie ma złych i dobrych lat. Kaźdy rok jest wyjątkowy i niesie za sobą inne wibracje. Ubrany jest w łatwiejsze i trudniejsze doświadczenia. Niektóre energie bardziej nam sprzyjają a inne mniej. Warto o tym wiedzieć i wykorzystać poszczególne energie, na zaplanowanie pewnych poczynań, przedsięwzięć, wykorzystać to co najlepsze dla nas w poszczególnych latach.

Jak obliczyć Liczbę Drogi Życia, oraz Twój Rok Numerologiczny?

Dodaj wszystkie cyfry Twojej daty urodzenia. Przykład: Marysia urodziła się 12.5.1985r. 1+2+5+1+9+8+5= 31 Jeśli uzyskałeś liczbę dwucyfrową, to ją również należy zsumować, czyli 3 + 1 = 4. Marysi Liczba Życia – Liczba urodzeniowa, to 4.

Teraz do Liczby urodzeniowej należy dodać rok cyklu indywidualnego, czyli w tym przypadku nadchodzący rok 2019 (rok numerologiczny rozpoczyna się zawsze od pierwszego Nowiu Księżyca we Wrzesniu, a nie z rokiem kalendarzowym – od stycznia).

4 + 2 + 1 + 9 (4 + 2019) = 16 = 1 + 6 = 7 – Marysia wchodzi w 7 rok numerologiczny.

Jeżeli jesteś 1, to wchodzisz w 4 Rok Numerologiczny

Jeżeli jesteś 2, to wchodzisz w 5 Rok Numerologiczny

Jeżeli jesteś 3, to wchodzisz w 6 Rok Numerologiczny

Jeżeli jesteś 4, to wchodzisz w 7 Rok Numerologiczny

Jeżeli jesteś 5, to wchodzisz w 8 Rok Numerologiczny

Jeżeli jesteś 6, to wchodzisz w 9 Rok Numerologiczny

Jeżeli jesteś 7, to wchodzisz w 1 Rok Numerologiczny

Jeżeli jesteś 8, to wchodzisz w 2 Rok Numerologiczny

Jeżeli jesteś 9, to wchodzisz w 3 Rok Numerologiczny

Co oznaczają poszczególne lata:

1 Rok Numerologiczny:

Pozbądź się ograniczeń
Miałeś dużo czasu, by pomyśleć o swojej przyszłości, a teraz czujesz, że nadszedł czas, aby odwrócić sprawę i przejść do działania – bardziej ekscytującego stylu życia. Podążaj za swoją intuicją. Lepsza definicja i planowanie Twoich priorytetów jest niezbędne dla Twojego rozwoju; Podążaj za wewnętrzną mądrością. Poczujesz potrzebę życia w harmonii ze sobą. Wsłuchaj się w swoją intuicję. Pamiętaj jednak, że powinieneś postępować metodycznie, bez pośpiechu. Od marzeń do rzeczywistości często jest to długa droga, a uwolnienie się od wątpliwości może zająć Ci kilka miesięcy. Właśnie w tym roku Twoje najskrytsze marzenia staną się rzeczywistością. Klucz: Twoje logiczne myślenie. Skup się i działaj.

2 Rok Numerologiczny:

Korzystny start nowego roku, dobra pozycja wyjściowa.
Na początku roku będziesz szukć dialogu zamiast próbować działać. Zaufaj swoim przeczuciom, oraz obserwuj co dzieje się w trendach na świecie. Właśnie teraz możesz swobodnie działać i uwolnić się od standardów. Wyjkorzystaj swoją mądrość i kreatywność. Działaj jak czujesz, jak Ci się podoba, a jesteś w stanie wszystkich zadziwić – nawet samego siebie. Będziesz miał kilka pomysłów na temat tego, jak możesz poprawić swoją obecną sytuację, a wiosna popchnie cię do podjęcia niezbędnych kroków w celu ich wdrożenia. Sukces i dobre pieniądze sa w zasięgu Twojej ręki. Wykorzystaj ten rok.

3 Rok Numerologiczny:

Doskonała równowaga. Stopniowo przychodzi na myśl harmonia, dając ci możliwość poszerzenia swego nieco konserwatywnego poczucia rzeczywistości. Twój przepis? Wolność z odrobiną rozsądku i szczyptą równowagi. To niezbyt wyrafinowane ustawienie wzmacnia Twoją sytuację, nie tracąc z oczu Twoich celów. Szczęście jest po Twojej stronie, i ta rwąca rzeka może Cię podnieść. Nie pozwól, aby radość z małych rzeczy była zbyt krótka. Mimo, że to nie będzie łatwy rok, to jesteś pełen siły i energii. Działaj, działaj i jeszcze raz działaj! Stawiaj czoło wszystkim problemom, które pojawią się na Twojej drodze. W końcu po to są, żeby je rozwiązać. Nie lękaj się prosić innych o pomoc, jeśli tej pomocy potrzebujesz – to żadna ujma.

4 Rok Numerologiczny:

Zmiana. Poczujesz ogromne pragnienie wszelkich zmian. Zwłaszcza wszystkiego, co było wcześniej bolesne, monotonne i nużące. W tym kontekście, pomimo narzuconych, spostrzeżonych lub rzeczywistych ograniczeń, musisz osiągnąć wzrost i nadwyrężyć mózg. Zaczniesz się zastanawiać, co może być przyczyną Twojego braku lekkości i radości. Przez cały rok będziesz zmieniać strategię działania, podejmując pewne ryzyko, choć obliczone. Nie wahaj się zmieniać rzeczy i wprowadzać innowacji w swoje codzienne życie, aby przynieść świeży powiew wiatru. Ta praca i zmiany zaowocują w przyszłości. To rok, aby bardziej poświęcić się życiu zawodowemu – pracy, a sukces będzie szybko widoczny. Ważne: zachowaj umiar między pracą a wypoczynkiem.

5 Rok Numerologiczny:

Sportowy rytm zapewnia optymalne warunki. Jesteś świadomy swojego potencjału i czujesz, że zasługujesz na coś lepszego. Korzystaj ze swojej wewnętrznej siły. Twoje odważne inicjatywy są dobrze przyjmowane przez Twoją rodzinę i środowisko zawodowe. Posłuchaj swoich instynktów, ciężko pracuj i surfuj po tej fali. Sfera miłosna: skończ z podbojami i romansami. W przeciwnym razie bedziesz miał kłopoty. Staniesz przed decyzją wyboru jednego partnera. Wybierz sercem.

6 Rok Numerologiczny:

Poważne decyzje. Sprzeczne inklinacje zanurzają cię w odczuciu obosieczności. Z jednej strony odczujesz silną chęć posunięcia się naprzód, z drugiej strony trudności w doprowadzeniu do sukcesu Twoich projektów. Wzajemna zależność pomiędzy chęcią pójścia do przodu a walką, by się tam dostać. Twoje pomysły nie będą odbierane pozytywnie i mogą spowodować napięcia. Ale jesteś wytrwały i optymistyczny i nie poddasz się presji. Zmiana Twojej sytuacji przyniesie odpowiedzialne decyzje i odmieni Twoją przyszłość. To również wspaniały rok na rozpoczęcie pracy nad samym sobą. Rozwój duchowy, sport, zmiany odżywiania, odkrycie nowych umiejetności, nowy potencjał twórczy.

7 Rok Numerologiczny:

Powściągliwość, refleksja, cierpliwość. To szansa na wydarzenia i spotkania, które dają ukryte nadzieje. To rok wielu doświadczeń. Dzieki nim spojrzysz na swoje życie z innej perspektywy. Być może bedziesz niekiedy się czuł  zagubiony, lub niespokojny… Jednak wszystkie przeżycia, nawet te trudniejsze dadzą Ci siłę i mądrość. Również odmienią Twoje życie. Nadszedł czas, aby uwolnić swój umysł, obserwować i wyciągnąć wnioski. To rok pracy nad sobą.

8 Rok Numerologiczny:

Nadszedł czas na rozwiazanie wszystkich Twoich spraw. Będziesz bardziej elastyczny niż zwykle, i dzięki temu będziesz bardziej realistyczny. Bedziesz omijał szerokim łukiem wszelkie kłopoty. Znajdziesz rozwiazania swoich problemów. Zakasaj rękawy, żeby uporządkować sprawy i papiery. Lepiej działać spokojnie, nie denerwując się, zwłaszcza że powinieneś stawić czoła pewnym blokadom – cieniom wewnetrznym, które cię denerwują, „podgryzają”, zatrzymują. Już w lutym można zobaczyć, w którym kierunku rozwija się przyszłość. Będziesz mógł przenosić góry, aby dokonać dużych zmian w swoim życiu. To Twoj rok. Twój głos – Twoje zdanie będzie słyszane i akceptowane.

9 Rok Numerologiczny:

Okres przejściowy. Pierwszy kwartał tego roku może Cię „przybić” wewnętrznie, rozczarować. Poczujesz, że nie żyjesz tak, jak byś tego chciał. Ten stan będzie jednak chwilowy, ponieważ plany zapoczątkowane na wiosnę stopniowo nabiorą kształtu i staną się bardziej konkretne, mimo że ten rozwój nie bedzie dla Ciebie od razu widoczny. Niektóre zapomniane sprawy zostaną ujawnione i będą wymagać ostatecznego bilansu. Niezbyt przyjemne, ale absolutnie konieczne, by w końcu narysować grubą czarną linię i zacząć wszystko od nowa. Zaufaj Sile Wszechświata i wiec, że wszystko czego pragniesz możesz otrzymać, jest to w zasięgu Twojej reki.

 

Pozdrawiam Was cieplutko i świetliście Lastomine

Sklep: http://www.lastomine.pl
E-Mail: lastomine@gmail.com
Blog: http://www.lastomine.wordpress.com
Strona internetowa: http://ionaieilis.pl.tl/
Facebook: https://www.facebook.com/Magicznastronalastomine/?fref=ts
YouTube: https://www.youtube.com/results?search_query=Lastomine