Kotek Marcina 1

Konkurs trwa do 22 lipca!

Jeszcze tylko 10 dni.

Zasady udziału w konkursie: „Moja Istotka Światła – Moje Zwierzątko”: https://lastomine.wordpress.com/2018/06/30/konkurs-moja-istotka-swiatla-moje-zwierzatko-cenne-nagrody/

Zwierzątko – Historia i zdjęcie nadesłane przez Marcina  – „Moja Istotka Światła – Moje Zwierzątko”

Kotek Marcina

Naszego kotka przyniosła do domu moja córka jakieś dwa tygodnie temu. Nie będę ukrywał, że nie przepadam za kotami. Wolę psy. Jednak zawsze uczymy z żoną nasze dzieci, że zwierzętami trzeba się opiekować, że też chcą żyć. Czują to samo co człowiek. I radość i smutek i ból. Córka postawiła nas pod ścianą, dosłownie. Poszły dzieci nad potoczek, niedaleko domu i tam znalazły worek z kotkami. Było ich 4. Każde z dzieci wzięło po jednym. Najwidoczniej właściciela ruszyło sumienie, że ich nie potopił, albo nie zdążył. Co mieliśmy zrobić? Musieliśmy wziąć.

Skoro uczysz dziecko miłości do zwierząt, to musisz być konsekwentny. Teraz to małe daje nam radość, ale i mnóstwo kosztów, ponieważ psoci. Musieliśmy zdjąć firanki i zabezpieczyć fotele hihi.

Radość naszych dzieci jest nieporównywalna z niczym. Nawet nie przypuszczałem, że będą takie odpowiedzialne. Chętnie sprzątają po kotku i bawią się z nim cały czas.

Przesyłam pozdrowienia. Marcin

Drogi Marcinie, bardzo dziękuję za zdjęcia kotka i opowiadanie. Śliczny Wasz kotek. Wpajacie dzieciom cudowne wartości i to jest najważniejsze. Pozdrawiam Cie cieplutko

KONKURS TRWA!

Kochani, zostało malutko czasu – wysyłajcie zdjęcia i opowiadania.

Zapraszam do uczestnictwa w konkursie i przesyłania zdjęć oraz opowieści o swoich milusińskich – Istotkach do 22 lipca 2018r.

Wasze historie proszę o przesyłanie na mój adres E- mail: lastomine@gmail.com z adnotacją, że wyrażacie zgodę na publikację Waszej historii, zdjęć, oraz imienia na moim blogu i stronach internetowych (możecie podpisywać się pseudonimem). W temacie listu, proszę wpiszcie: KONKURS: „Moja Istotka Światła – Moje Zwierzątko”

Do wygrania wspaniałe nagrody:

https://lastomine.wordpress.com/2018/06/30/konkurs-moja-istotka-swiatla-moje-zwierzatko-cenne-nagrody/

Pozdrawiam Was cieplutko i świetliście Lastomine

Sklep: http://www.lastomine.pl
E-Mail: lastomine@gmail.com
Blog: http://www.lastomine.wordpress.com
Strona internetowa: http://ionaieilis.pl.tl/
Facebook: https://www.facebook.com/Magicznastronalastomine/?fref=ts
YouTube: https://www.youtube.com/results?search_query=Lastomine