Maja i Sara

Konkurs trwa do 22 lipca!

Niewiele czasu już zostało.

Zasady udziału w konkursie: „Moja Istotka Światła – Moje Zwierzątko”: https://lastomine.wordpress.com/2018/06/30/konkurs-moja-istotka-swiatla-moje-zwierzatko-cenne-nagrody/

Zwierzątko – Historia i zdjęcie nadesłane przez Maksa  – „Moja Istotka Światła – Moje Zwierzątko”

Maja i Sara 1

Dzień dobry

Chciałbym, żebyście poznali nasze psiaczki. To Maja i Sara. Mieszkają z nami już 3 lata. Odkąd nasze dzieci podrosły i wyprowadziły się z domu, zrobiło się w nim jakoś pusto. Moja żona pomyślała o jakimś zwierzątku. Padło na pieski. Kiedy je zobaczyliśmy, serce zmiękło. Są naszą radością i szczęściem. Nawet śpią z nami. Mają swoje miejsca w każdym pokoju. To nasze dzieci. Nie powiem i charakterek też mają. Potrafią wymusić na nas wiele rzeczy i smakołyki też. Dokładnie wiedzą, gdzie je przed nimi ukrywamy. Czasami bardzo mądrze patrzą i dokładnie rozumieją co się do nich mówi. Pieski to obowiązek ale i ogromna przyjemność. Zmuszają nas do ruchu i spacerków. Odkąd Maja i Sara są z nami, czuję jakbym miał 10 lat mniej.

Życzę dużo radości i polecam opiekę nad zwierzętami. To radość i uczucie bycia potrzebnym. No i najważniejsze to chyba to, że one kochają bezgranicznie.

Maks

Drogi Maksie, bardzo dziękuję za zdjęcia Twoich pupilków i opowiadanie. Pozdrawiam Cie cieplutko

KONKURS TRWA!

Zapraszam do uczestnictwa w konkursie i przesyłania zdjęć oraz opowieści o swoich milusińskich – Istotkach do 22 lipca 2018r.

Wasze historie proszę o przesyłanie na mój adres E- mail: lastomine@gmail.com z adnotacją, że wyrażacie zgodę na publikację Waszej historii, zdjęć, oraz imienia na moim blogu i stronach internetowych (możecie podpisywać się pseudonimem). W temacie listu, proszę wpiszcie: KONKURS: „Moja Istotka Światła – Moje Zwierzątko”

Do wygrania wspaniałe nagrody:

https://lastomine.wordpress.com/2018/06/30/konkurs-moja-istotka-swiatla-moje-zwierzatko-cenne-nagrody/

Pozdrawiam Was cieplutko i świetliście Lastomine

Sklep: http://www.lastomine.pl
E-Mail: lastomine@gmail.com
Blog: http://www.lastomine.wordpress.com
Strona internetowa: http://ionaieilis.pl.tl/
Facebook: https://www.facebook.com/Magicznastronalastomine/?fref=ts
YouTube: https://www.youtube.com/results?search_query=Lastomine