swinka 3

Świnię znamy przede wszystkim, jako zwierzę domowe, hodowlane, które dostarcza nam mięsa, tłuszczu i skóry. Jednak coraz częściej traktuje się je jako „domownika”, stają się naszymi małymi towarzyszami życia. Mam na myśli miniaturowe świnki, które żyją z nami w naszych domach razem z pieskami, kotkami…

Świnia domowa pochodzi od dzika, którego udomowienie nastąpiło przed ok. 7 tys. lat. W Azji a następnie w Europie. W stosunkowo długim procesie udomowienia, zmienił się pokrój świń. Współczesna świnia zdecydowanie różni się proporcjami ciała od swoich dzikich przodków oraz ras prymitywnych. Zwierzęta te przystosowały się do warunków bytowania stworzonych im przez człowieka. Nocny tryb życia zamienił się na dzienny.

Po wielu badaniach naukowych i obserwacjach stwierdzono, że świnia domowa wykazuje się dużą inteligencją. Wystarczy spojrzeć w jej mądre, bystre oczy, oraz obserwować jej styl życia – zachowanie, poruszanie się itd. Łatwo zaobserwować jej odczucia: radość, strach, ból…

swinka 1

W wielu kulturach, np. Egipcie, Irlandii i Meksyku, świnie były czczone jako symbol niezwyciężoności i ducha walki. Na Hawajach świnia jest związana z Kamapuaawaren, bogiem miłości i wojny. Germańska bogini wojny i miłości Freyja ma nawet przydomek „syr”, co oznacza świnię. Okazuje się więc, że świnia była również wysoko ceniona przez Niemców i była uważana za symbol sztuk walki i miłości. Nawet celtycka bogini płodności Ceridwen jest powiązana ze świniami. W ten sposób mówi się, że bogini matka często przybierała postać świni, wskazując na aspekt wielkiego zasiewu – Matki Ziemi. Tradycja głosi, że bogini świni gwiazd i czarnego księżyca jest zawsze i wszędzie połączona narodzinami i odrodzoną boginią świni. Gwiazdy to jej prosiaczki, które „pożera” rano i „rodzi” wieczorem. ”

Kiedy świnia wkracza w twoje życie jako zwierzę mocy, to znaczy, że szczęście i bogactwo powracają do twojego życia. Moc świni jako zwierzę łączy się z Matką Ziemią, a także ucieleśnia wszystkie aspekty miłości matczynej. Zatem zwierzę mocy świnia pokazuje, że powinieneś iść z ufnością przez życie i cieszyć się nim, jak cieszy się świnia, kiedy zażywa kąpieli błotnej. Ciesz się życiem, kochaj to i czcij to. Ciesz się matczyną  miłością, kochaj matkę i szanuj ją.

Świnia doprowadza cię do kontaktu z Matką Ziemią, ponieważ to mocne zwierzę oznacza dobrobyt, bogactwo i bezpieczeństwo. A także obfitość i karmę.
Świnie są bardzo inteligentnymi zwierzętami, odważnymi. Świnia uczy by stanąć na wysokości zadania i zapewnić równowagę pomiędzy dawaniem i braniem w twoim życiu. Zakończ, co chcesz aby odeszło, i skup się na tym, czego chcesz, aby powitać w życiu. Czas na zmiany i działanie.

swinka
Jako zwierzę mocy, świnia również bada zdolność do kochania. Czy jesteś w stanie otworzyć swoje serce miłości? Czy zostałeś zastraszony przez uprzedzenia i zamknąłeś swoje serce? Czy nie pozwoliłeś, by powstały blokady w tej sferze życia? Czy miłość w tobie stała się jeszcze silniejsza?

Moc świni powie Ci, że nie powinieneś być zastraszony, żebyś przestał się bać i otworzył się na miłość. Usunął wszelkie blokady. Świnia również uczy, żeby nie brać wszystkiego dosłownie…, żeby umieć się radować, cieszyć, oraz zrobić różne „głupie” rzeczy, które sprawią Ci radość.

Świnia, jako zwierzę energetyczne, domaga się bliższego przyjrzenia się macierzyństwu, płodności, ciąży i porodowi. Jaki masz związek z matką – jaki związek mają z tobą dzieci? Za pomocą jakich myśli zachodzisz w ciążę i jakie marzenia lub pragnienia chciałbyś, żeby się narodziły? Macierzyński aspekt świni przypomina o tym, co i kto naprawdę karmi, wspiera i chroni. Potrzeba czasami wiele odwagi, aby odsłonić swoją prawdziwą naturę.

Zaufaj mocy świni, a następnie ona zaprowadzi Cię do żyznych łąk i świeżych strumieni, gdzie można naładować akumulatory i ugasić pragnienie. Pozwól sobie paść na kolana przed Matką Ziemią i tarzać się w błocie razem ze świnią – teraz jest czas szczęścia i radości życia! Spełnienie i bogactwo czekają na ciebie, musisz tylko otworzyć im drzwi i wpuścić je do swojego życia.

Świnia jest posłańcem szczęścia. W ten sposób świnia ogłasza owocne i udane czasy (również we śnie). Zwraca także uwagę na temat miłości i tego, jak się z tym czujesz.

swinka 2

„Dobrobyt i obfitość są już we mnie, pokazują się w moim życiu – teraz!”

Szczęście, szczęście, szczęście!!! Znajdziesz to w dużych i małych rzeczach, które towarzyszą Ci w twoim życiu. Skup swoją uwagę na szczęściu. Możesz to zrobić, dziękując Siłom Wszechświata za wszystko, co masz. Często bierzemy wiele rzeczy za pewnik, a mimo to czujemy satysfakcję z samych siebie, pragnąc więcej. Czyniąc to, dostosowujesz swoją istotę do pragnienia, a nie do bogactwa.
Świnia prosi, abyś zatrzymał się i zobaczył, co masz, co osiągnąłeś i gdzie jest szczęście w twoim życiu. Nie można go stworzyć poza tobą. W tobie leży szczęście i uczucie szczęścia. Kiedy ostatnio byłeś naprawdę szczęśliwy? Połącz się z tym uczuciem. Zaproś je do swojego życia. Świętuj swoje istnienie, uznając to, co osiągnąłeś. Zobacz, co jeszcze należy zrobić, abyś mógł odnieść sukces.
Świnia zwraca naszą uwagę na pełnię życia, na bogactwo ziemi i na „zaopatrzenie” Wielkiej Matki. Jest zawsze obecna w każdej sytuacji. Rozejrzyj się. Świnia pokazuje płodność, moc i piękno ziemi.
Czerp z tego ile się tylko da! Korzystaj w pełni!

Poznaj swoje Zwierzę Mocy i jego przesłania: https://lastomine.pl/pl/p/Twoje-Zwierze-Mocy/54

Pozdrawiam Was cieplutko i świetliście Lastomine

Sklep: http://www.lastomine.pl
E-Mail: lastomine@gmail.com
Blog: http://www.lastomine.wordpress.com
Strona internetowa: http://ionaieilis.pl.tl/
Facebook: https://www.facebook.com/Magicznastronalastomine/?fref=ts
YouTube: https://www.youtube.com/results?search_query=Lastomine