liczba 6 - Aniol

Anioły szanują naszą wolę i rozumieją, że my ludzie często boimy się tego co dla nas jest nieznane, nienamacalne, więc stoją w ukryciu i obserwują. Wiedzą, że boimy się je zobaczyć, chociaż wielu z nas o tym marzy, więc komunikują się z nami poprzez nasze myśli, odczucia, sny, znaki, symbole a nawet zapachy. Komunikują się z nami również za pomocą liczb.

Anioły istnieją na prawdę, są wszędzie i należy to sobie uświadomić i prosić je o znak, o wsparcie, rady, wskazówki, pomoc i przewodnictwo.

Kochani, dzisiaj chciałabym przedstawić Wam kolejne sekwencje liczb anielskich. Jaki przekaz w sobie kryją? Co oznaczają, kiedy pojawiają się w naszym życiu? Co też Anioły chcą nam powiedzieć poprzez liczby, kiedy spoglądając na zegar widzimy liczby np. 12:12, a po chwili, płacimy rachunek w sklepie: 12 zł i 12 groszy, albo nasz wzrok zatrzymuje się na tablicy rejestracyjnej samochodu, gdzie znowu pojawia się ta sama sekwencja 1212. Oczywiście to mogą być różne sekwencje np. 1010, 2222, 555, czy 44 itd.

liczba 6

Cyfra „6” –  jest związana z wibracją bezwarunkowej miłości, równowagi i harmonii. To liczba rodziny i domu. Rodzicielstwa, opieki, służby dla innych (pomocy), bezinteresowności, odpowiedzialności, pielęgnacji, opieki, empatii, współczucia, humanitaryzmu, ofiarności; zdolności do kompromisu, uczciwości i rzetelności.

Liczba 6 jest symbolem równowagi, stabilności, ochrony, sumienności, sprawiedliwości, ciekawości, a także ciszy, spokoju, łaski i łagodności. To talent muzyczny, rozwój.

Kiedy pojawia się Anioł liczby 6, bądź pewien, że przynosi on wskazówki do rozwiązania problemów i tym samym zapewni Ci potrzebę stabilności we wszystkich aspektach twojego życia.  Cyfra 6 przynosi wiadomość od aniołów , aby zachować równowagę pomiędzy swoimi istotnymi celami, aspiracjami i duchowym powołaniem.

Szanuj siebie i innych poprzez branie odpowiedzialności za własne życie i bądź uczciwy i sprawiedliwy we wszystkich swoich kontaktach z ludźmi. Bądź również wdzięczny za to, co już masz i dziękuj Siłom Anielskim, a tym samym przyciągniesz więcej obfitości duchowej i finansowej do swojego życia.

Kiedy pojawia się Anioł liczby 6 w twoim życiu, pragnie on abyś zwrócił uwagę na wszystkie zdolności jakie posiadasz i byś je wykorzystał, a przyniesie to pozytywne efekty w swoim życiu. Bądź otwarty na wszystkie anielskie znaki i symbole, utrzymuj pozytywne nastawienie i miej nadzieję, że otrzymasz wszelkie możliwości, które pozwolą Ci spełnić twoje potrzeby materialne i finansowe. Zaufaj, że wszystko jest zaplanowane przez Siły Wyższe, aby miało to służyć  i tobie i innym. To czas, w którym otrzymasz anielską pomoc, aby realizować boski plan, wypełnić cel Twojej duszy – wypełnić misję.

Anioł cyfry 6 zachęca byś teraz był kochający, opiekuńczy w stosunku do siebie i innych (tak…, również w stosunku do siebie / pokochaj siebie i daj sobie to wszystko, co najlepsze, to wszystko co Cię uszczęśliwi).
liczba 66

Cyfra „66”- składa się z wibracji i energii liczby 6 podwojonej i wzmocnionej. Zawiera atrybuty humanitaryzmu, wspólnoty, służby innym; to dom i rodzina; odpowiedzialność, wdzięczność i prostota.  Liczba 66 to potężna liczba bezwarunkowej miłości, uzdrowienia, wiary i zaufania do Boskości.

Anioł liczby 66 to przesłanie od twoich aniołów, aby zaufać i okazać wiarę w dobroć Wszechświata, aby twoje codzienne potrzeby były nieustannie zaspokajane. Aniołowie pomagają, prowadzą i wspierają was poprzez manifestowanie twoich celów, pragnień i życzeń. Bądź otwarty na odbieranie i przyjmowanie pomocy od aniołów, a bardzo szybko przekonasz się jak pozytywnie zmiany nastąpią w każdej sferze twojego życia, oraz w kontaktach z otoczeniem.

Anioł liczby 66 sugeruje również, że wszystko co dobre, wróci do twojego domu i życia rodzinnego. Ciesz się relacjami i towarzystwem bliskich i obdarz ich miłość bezwarunkową.

liczba 666

Cyfra „666” – to zestawienie atrybutów energii z liczbą 6, w tym uczciwość, sprawiedliwość, miłość, wiara, służba dla ludzkości, równowaga i pokój, ognisko domowe, odpowiedzialność, opieka, bezinteresowność, wierność, prawda, porządek, głębia emocjonalna, ciekawość, głęboka miłość do domu i rodziny, humanitaryzm, empatia, współczucie, bezwarunkowa miłość, prostota, kompromis, niezawodność, piękno, sztuka, hojność, troska, rodzina, dom, społeczność, potrzeba stabilności we wszystkich sferach życia. 

Anioł liczby 666 mówi o umiejętności wykorzystania wyobraźni i intelektu do osiągnięcia pozytywnych rezultatów. Zwracaj uwagę na swoje myśli, odrzucaj te negatywne, oraz wszystkie obawy dotyczące kwestii materialnych i finansowych. Miej wiarę i ufaj Siłom Wyższym. Pozytywna wibracja i skupienie wymagają uzyskania pozytywnych rezultatów. Powiedz aniołom o wszelkich lękach, które możesz mieć w sferze materialnej. Oczywistym jest, że są zamożni i bogaci. Możesz teraz być w tej drugiej grupie. Bądź otwarty na otrzymywanie pomocy, miłości i wsparcia od ludzi i aniołów. Musisz być otwarty, aby otrzymać pomoc, której potrzebujesz. Proś o nią swoje anioły. One Cię wysłuchają. To ten czas i miejsce!

Anioł cyfry 666, to wiadomość, aby zaufać Wszechświatowi. Anioły wspierają Cię i pomagają w osiąganiu Twoich pragnień w odniesieniu do sfery rodzinnej: domu, rodziny, życia społecznego i osobistego. Skup swoje myśli i uczucia na osiągnięciu swoich celów, zrealizujesz je przy pomocy swoich aniołów.


liczba 6666

Cyfra „6666”Kiedy pojawia się sekwencja liczb 6666, oznacza to, że twoje myśli są niezrównoważone, a ty skupiasz się zbytnio na materialnych aspektach swojego życia. Energie obfitości i dobrobytu są odrzucane i opierają się, gdy niepokój tworzy barierę dla równowagi ducha, harmonii i otwartości. Anioł liczby 6666 prosi cię o zbalansowanie swoich myśli pomiędzy aspektami duchowymi i materialnymi oraz o zachowanie wiary i zaufania, że twoje potrzeby będą zawsze spełnione. Aniołowie proszą cię o skupienie się na duchu i służbie, pomocy dla innych, oraz abyś wiedział, że twoje materialne i emocjonalne potrzeby zostaną wtedy automatycznie zaspokojone.

Właśnie teraz miej pozytywne nastawienie umysłu w odniesieniu do wszystkich aspektów twojego życia. Zaufaj, że ulepszenia są na dobrej drodze, aby wejść do Twojego życia.

Pozdrawiam Was cieplutko i świetliście Lastomine

Sklep: http://www.lastomine.pl
E-Mail: lastomine@gmail.com
Blog: http://www.lastomine.wordpress.com
Strona internetowa: http://ionaieilis.pl.tl/
Facebook: https://www.facebook.com/Magicznastronalastomine/?fref=ts
YouTube: https://www.youtube.com/results?search_query=Lastomine