Moqui Marble – Święte, tańczące kamienie Indian Hopi. Siła i energia. Nieziemska moc magii Kosmosu. Żyjące kamienie piękna, harmonii i miłości. Energia porównywalna do energii meteorytów.

zyjace_kamienie1

Kochani, prosiliście mnie o więcej informacji na temat tych niezwykłych kamieni. Mimo, że zamieściłam dwa wpisy tutaj na blogu, na ich temat, to z przyjemnością podam więcej informacji. Od jakiegoś czasu, możecie je nabyć u mnie w sklepiku – w różnych wielkościach – z certyfikatem pochodzenia (w języku niemieckim).

https://lastomine.pl/pl/searchquery/Moqui+Marble/1/phot/5?url=Moqui,Marble

Kamienie moqui marble są również nazywane żywymi kamieniami – potrafią tańczyć w naszych rękach, kiedy są szczęśliwe). Przychodzą na świat, najczęściej już w formie pary. Jeden kamień żeński a drugi męski. Łatwo je rozróżnić, ponieważ żeńskie mają prawie idealnie okrągły kształt, podczas gdy męskie kamienie są odrobinę większe i posiadają bardziej szorstką powierzchnię. W zależności od ich składu, kule moqui na ogół mają kolor pomiędzy różnymi odcieniami piasku i ziemi. Wewnętrzny rdzeń kamienia moqui wykonany jest z piaskowca, podczas gdy zewnętrzna powłoka może być wykonana z tlenku krzemu, limonitu, hematytu lub tlenku żelaza. Ta twarda „skorupa” kamieni gwarantuje, że nie zostaną zmiażdżone, gdy wynurzą się w wnętrza Ziemi w drodze na powierzchnię.

Kamienie otrzymały imię Moqui od Indian Hopi (Indianie z Ameryki Północnej) – to jeden z najbardziej tajemniczych i mistycznych ludów Ziemi.  O wizjach ich szamanów krążą legendy. O wizjach, przepowiedniach i stylu życia napiszę w kolejnym artykule, ponieważ wiele osób zadaje mi pytania o ludy mistyczne… Co jest istotne i bardzo ciekawe…,że ten naród cechuje bliskość z Naturą, a przede wszystkim z naszą Matką Ziemią. Uważają, że wszystko jest błogosławione: rośliny, minerały, zwierzęta, gwiazdy – wszystko, co zostało stworzone…

Moqui marbles in southern Utah

Kulki Moqui znajdują się („rosną”) głównie na południu stanu Utah w USA. Tu leżą na pustyni w okrągłych formacjach ziemnych swobodnie na ziemi i mogą być zbierane – prace wydobywcze nie są konieczne do przeprowadzenia. W wierzeniach Indian, kamienie powinny narodzić się na łonie ziemi, a środek ziemi powinien być szczególnie blisko miejsca ich odkrycia. Dokładne lokalizacje są utrzymywane w tajemnicy przez rdzennych Amerykanów.

Wcześniej kamienie były używane przez dzieci Indian Hopi do zabawy. Dzieci rzucały się nimi, oraz używały ich jako „pociski” do procy. W tej chwili Moqui Marbles przedstawiają już dla wszystkich inną wartość (zwłaszcza dla rdzennych Amerykanów z tego rejonu), przede wszystkim posiadają właściwości ochronne. Chronią rodzinę przed złem, przed fałszywymi przyjaciółmi –  więc używa się ich jako talizmany i kamienie ochronne. Słowo Moqui można przetłumaczyć jako „wierny brat” lub „kochany zmarły”. To już wskazuje na legendy o interesujących kamieniach: Indianie założyli, że w kulach mogą pojawić się dusze zmarłych krewnych, a zatem możliwa jest rozmowa z przodkami. Moqui Marble są często używane przeciw urokom i klątwom –  przyciągają szczęście i miłość.

DSCN1151

Kamienie moqui marble posiadają silną moc uzdrawiania. Kobiece i męskie kulki moqui są używane razem, aby stworzyć równowagę, harmonię, piękno i miłość w każdym związku partnerskim. Poprzez harmonizację i wejście do wewnętrznego spokoju mogą pomóc odnaleźć się i uwolnić blokady w przepływie energii. Ponadto za pomocą kamieni łatwiej jest rozpoznać własne potrzeby i egzekwować je z odpowiednią siłą woli.

Kamienie siły i energii. Posiadają nieziemska moc – to najczystsza forma magii – magii Kosmosu. Kamienie te maja bardzo wysoką frekwencje energetyczną, można ją porównać tylko z energią meteorytów czy mołdawitów. W tej chwili, gdy frekwencje naszej planety silnie rosną, rodzi się coraz więcej tych kamieni. Nad tym fenomenem naukowcy pracują już od dawna.
Te kamienie żyją!!! To nie są martwe przedmioty i o tym trzeba pamiętać. Posiadanie Moqui Marbles wiąże się z odpowiedzialnością, taka sama jak za pieska lub kotka. To żyjące stworzenia.
Trzeba również pamiętać o tym, żeby posiadać zawsze jeden kamień żeński a drugi męski, nie dwa żeńskie lub dwa męskie. To jest bardzo ważne.
Kamienie te maja bardzo silny wpływ na człowieka, na swojego „właściciela”. Jeśli się nimi będziesz opiekować, kochać je, to one odmienia Twoje życie, ale jeśli odstawisz je do kata lub zamkniesz w ciemnej szufladzie, bez dostępu słońca, powietrza i miłości, to one umrą, tak jak każde żywe stworzenie. Po pewnym czasie rozsypia się w pył.

DSCN1144

Jeśli jednak ofiarujesz im miłość, zainteresowanie, światło, powietrze, to one odpłacą się Tobie, zmieniając cudownie Twoje życie.
Moqui Marbles usuwają wszelkie blokady energetyczne w każdej sferze Twojego życia. Twoje otoczenie będzie pełne harmonii, spełnienia, szczęścia, pozytywnego nastawienia do świata.
Kamienie te wspaniale wpływają na Twoje wnętrze, dodając spokoju ducha, kreatywności, siły przebicia, oraz pomagają we własnym rozwoju. Są wręcz niezastąpione w związkach:
– aktywują energie miłości miedzy partnerami
– otwierają partnerów na siebie
– zapewniają wspaniały przepływ energii miłości, wzajemnego zrozumienia, zaufania, cierpliwości, harmonii
– potrafią naprawić każde małżeństwo – przez co każdy związek w pełni rozkwita.
Jeśli nie masz partnera, swojej drugiej polowy, to Moqui Marbles przyciągną do Ciebie tą właściwą osobę. Ich magiczna moc jest silna, ze potrafią wszystko co złe, przemienić na dobre.
Ich siła działania zależy jednak od Twojej miłości do nich. Czym więcej miłości im oferujesz, tym większą siłę w nich rozbudzisz. Gdy te żyjące kamienie czują, ze są kochane, potrafią tańczyć, skakać w Twoich dłoniach!
DSCN1155

To kamienie pozytywnych energii, które wspaniale neutralizują wszelkie zło, agresje, zazdrość, nienawiść i inne negatywne uczucia.
Moqui Marbles mają również silny wpływ na nasz organizm, szczególnie pozytywne działanie maja na nasz system nerwowy, ale także na mięśnie, stawy i kości.
Regenerują system immunologiczny (odpornościowy)! Wspaniale odnawiają komórki naszego organizmu, opóźniając system starzenia się.
Można zasypiać z tymi kamieniami w reku, zapewniając sobie spokojny sen, pełną odnowę sił organizmu, a także zapewniając sobie ochronę przed wszelkimi atakami złych sil nadprzyrodzonych w trakcie snu.

Kulki moqui „rodzą” się zwykle w parach i powinny być przechowywane razem. Nigdy nie należy rozdzielać kamieni, gdyż są to istoty żyjące, tworzące pary miłosne – rozdzielone, cierpią!

DSCN1156

Moqui Marbles należy jak najczęściej dotykać, głaskać, całować. Nosić je przy sobie, kąpać w źródlanej wodzie, wystawiać na słońce. Cudownie „współpracują” z kryształami górskimi i jak najczęściej zabierać je na spacer – do lasu lub parku – pokazywać im świat. Jeśli jesteś w związku z druga osobą to wystarczy, ze Ty masz Twoją parę Moqui Marbles – nie trzeba kupować drugiej.

Po otrzymaniu kulek moqui można je czyścić miękką szczoteczką (chłodna woda – bez detergentów!) i  wystawić na kąpiel w słońcu. Kamienie nie powinny być przechowywane w zamkniętych pudełkach lub w ciemności. Inaczej będą cierpieć i rozsypią się w pył.

zyjace kamienie 3

Tutaj możesz nabyć swoją parę niezwykłych kamieni maqui marbles (z certyfikatem pochodzenia): https://lastomine.pl/pl/searchquery/Moqui+Marble/1/phot/5?url=Moqui,Marble

Pozdrawiam Was cieplutko i świetliście Lastomine

Sklep: http://www.lastomine.pl
E-Mail: lastomine@gmail.com
Blog: http://www.lastomine.wordpress.com
Strona internetowa: http://ionaieilis.pl.tl/
Facebook: https://www.facebook.com/Magicznastronalastomine/?fref=ts
YouTube: https://www.youtube.com/results?search_query=Lastomine