oliwa z oliwek 2

Kochani, pisałam już o cytrynie i o oczyszczaniu ciała. Cytryna jak i ocet jabłkowy wyrównuje równowagę zasadowo – kwasową w organizmie. Odkwasza organizm, a nie zakwasza – to jest istotne.

Codzienna kuracja cytrynowa (zawsze należy robić przerwy, w każdej kuracji i o tym należy pamiętać): na czczo szklanka wody niegazowanej (może być przegotowana, ostudzona – nigdy nie pijemy gorącej wody czy herbaty z miodem lub cytryną, ponieważ gorąca woda zabija wszelkie właściwości cytryny czy miodu. Tak jak nie należy zaparzać ziół wrzątkiem), z połówką wyciśniętej cytryny. Cudownie oczyszcza wątrobę, nerki, woreczek żółciowy czy jelita – praktycznie cały organizm. UWAGA! Osoby z wrzodami żołądka – konsultować z lekarzem.

Jednak najbardziej polecam oliwę z oliwek w połączeniu z cytryną. Ta mikstura naprawdę robi CUDA!!!

oliwa z oliwek 3

Jak wiemy oliwa z oliwek poprawia krążenie, chroni nasze serce (oliwa z oliwek posiada kwasy, które pomagają w pozbyciu się wysokiego cholesterolu), wątrobę, jelita, woreczek żółciowy, przyspiesza metabolizm – pomaga w zaparciach, pomocna w bólach stawów i reumatycznych. Przede wszystkim usuwa toksyny i wszelkie szkodliwe dla naszego organizmu substancje. Poza tym posiada mnóstwo witamin i minerałów. Zastanawialiście się dlaczego Włosi smarują chleb właśnie oliwą z oliwek a rzadko stosują masła i margaryny…? Właśnie dlatego, że znają wartości oliwy z oliwek. Mam na myśli oczywiści te dobre oliwy – żadne oleje.

Kochani najczęściej przyczyną rannego złego samopoczucia: bóle głowy, zmęczenie, wzdęcia, ociężałość, to właśnie oznaka, że nasz cały organizm jest „zawalony” toksynami, substancjami szkodliwymi. Od samego rana nie mamy ochoty dosłownie na nic…

Polecam kurację z oliwy z oliwek i cytryny. Jak i kiedy stosować?

Zawsze na czczo, najlepiej od razu po przebudzeniu. Jedna łyżka oliwy z oliwek i 5 kropli cytryny. Po około pół  godzinie można zjeść już posiłek. Efekt można zaobserwować już po kilku dniach. Oczywiście po jakimś czasie, również robimy pauzę np. dwa tygodnie.

Życzę Wam Kochani dużo zdrowia.

Pozdrawiam Was cieplutko i świetliście Lastomine

Sklep: http://www.lastomine.pl
E-Mail: lastomine@gmail.com
Blog: http://www.lastomine.wordpress.com
Strona internetowa: http://ionaieilis.pl.tl/
Facebook: https://www.facebook.com/Magicznastronalastomine/?fref=ts
YouTube: https://www.youtube.com/results?search_query=Lastomine